Jakou značku UM dáváte?

461
9.8.06 17:50

Jakou značku UM dáváte?

Ahoj holky,

zajímalo by mě jakou značku UM dáváte svým ratolestem? Hlasujte :D

Sendy

PS: Zajímám se o značku, ne o konkrétní typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
9.8.06 18:11

Dávám Sunar, ale do roka jsem dávala Nutrilon (teda po počátku odstavování či na dokrm).
Zkoušely jsme i Humanu, ale ta byla chuťově i konzistencí docela dost nic moc (pro mě až nechutná, i když malá jí zvládla taky).
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
9.8.06 18:42

Dáváme Nutrilon od narození, nemohla jsem vůbec kojit. Nejdřív to byl Nutrilon hypoalergenní a asi od třetího měsíce klasický Nutrilon podle stáří miminka. Malému moc chutná a nikdy nám nedělal problémy.

Ivča a Péťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
9.8.06 19:00

Já jsem dávala Nutrilon Pepti MCT a teď už ,,jen,, Nutrilon Pepti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
9.8.06 19:52

Ahoj.

První 2 měsíce Nutrilon, pak Beba, poté ABKM a Nutrilon Pepti, pak zase Beba, teď Sunar. Do toho pokusy s dalšími značkami, které ovšem Radimovi nechutnaly, nebo měl po nich problémy.
Hlasovala jsem pro aktuální Sunar.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.06 20:11

Nazdárek,
my jsme nejdříve kojili, pak jsme dávali Bebu od Nestlé a teď od 1. roku dáváme Sunar. Malému moc chutná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
9.8.06 20:30

mezi odpověďmi chybí Beba…Po přechodu z Nutrilonu 2 na N 3 nám tento nevyhovoval, zato Beba 2 s bifidem velmi… Jinak jsem do včerejška k tomu kojila…
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.06 20:45

Holky, prosím vás,
jak mám vložit měřítko, pořád se mi to zobrazuje jako url adresa?
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
679
9.8.06 21:17

my jsme kojili do 7měsíce, teď dáváme sunar a někdy navečer Hami hajaju. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
9.8.06 21:38

Ahoj

Hlasovala jsem pro Nutrilon, dáváme Nutrilon HA.

Oluska a Martínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
9.8.06 22:02

Ahoj!
Malá Sunar ani Nutrilon nechtěla (začala jsem UM dávat na noc v 10.měsících), nakonec nám vzala na milost Hipp2, který teď střídám s Hipp3 - vanilka nebo ovocný. Večer Hipp2, ráno Hipp3. Spokojenost velká a cenově je to taky docela rozumné, hlavně v kombinaci s akcemi v DM :)
Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
9.8.06 22:05

My dávali po skončení koja Nitrilon PEPTI MCT, pak jsme přešli na Nutrilon HA - to byla katastrofa, malá se kroutila jako drak a ted dáváme už jen BEBU HA a střídám Premium a to normální…a naprostá spokojenost, bříško nebolí,nekroutíme se - prostě krása…takže tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
9.8.06 22:57

Kristain,Beba je od Nestle,pokud se nepletu.....

My jedem v Sunaru,přijde mi chutnější než třeba Nutrilon.Ten považuji za kvalitnější,ale UM jsem dávala až od 7 m a tak jsem najedla rovnou na Sunar a zatím chutná :D .
Starší dcerku jsem přikrmovala od 3 m,do půl roku jsem dávala Nutrilon a pak Sunar.Kolem 4 m už jsem přestávala kojit a spočítala jsem,že nás Nutrilon přijde na 1000 Kč!!!Zlatý kojo :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
18.8.06 07:20

Ahoj, Terezka od 5m zhruba zacala odmitat kojeni, tak jsme meli nejdriv ten Nutrilon AR-zlobilo nas ublinkavani. Ted uz ale tak 2m davam Sunar, ten obyc Nutrilon ji vubec nejede a jsme spokojene obe. Jsem zvedava jak dopadnu za chvli s druhym mimi… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2417
5.2.13 20:42

Ahoj, jakou značku UM dáváte v 18.m a kolikrát denně? Já dávám Hipp, někdy Sunar Defence.2-3× denně 180ml, malej je velkej mlíkař. Do včerejška jsem ještě kojila ráno a občas večer. Teď bych kojo už ráda utla. Cenově když beru na kupóny v Dm, tak mě to vyjde na 1000kč. Tak jestli je i nějaké levnější, ale kvalitní. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama