VIA pohárky Avent - jsou k něčemu?

1077
27.7.06 11:30

VIA pohárky Avent - jsou k něčemu?

Ahojky,

holky, používáte nebo jste vůbec používali od Aventu pohárky VIA? Ať už na mléko nebo na jídlo? Já to pořád čtu, že je to na různé jídlo dobré, ale přijde mi to jako zbytečnost.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
27.7.06 11:32

Ivulko, ja je koupila jako prislusenstvi k odsavacke........

a pouzivala je na mleko k mrazeni, ted je mam ulozene ve skrini, uz mi nejsou k nicemu, je to jenom 160ml, takze na kasi malo, na mleko taky, na jidlo uz dtto

snad az bude 2 mrnous, tak opet v nich budu mrazit mlicko

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
27.7.06 11:38

Já to mám připraveno na mražení jídla pro malého, až začnem přikrmovat - mrkvička , zelenina, ze začátku papají menší množství! Ale teď si tam mrazím přesnídávky pro sebe! Samozřejmě, že stejně tak si můžeš nasbírat skleničky od přesnídávek kupovaných, ale já nechtěla sklo, neboť se bojím, že když to budu chtít rychle rozmrazit v ohřívačce, že to praskne!

Prostě životně důležité to není, ale já jsem s tím spokojená :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
27.7.06 11:38

Já jsem dostala jeden jako dárek k objednávce a používám ho jako krabičku na křupky, když někam jedeme. Na jídlo je to fakt malý, Vojta by snědl dva :)

D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.7.06 11:43

Dadlo a bude hur..........

Honzik klido i 2a pul :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
27.7.06 11:46

Katko, ono by možná bylo hůř i teď, ale já mám pocit, že když sní 300ml zeleniny (celkem husté, ne polívku), že mu to prostě musí stačit a víc nedostane…
Jó, krkavčí matka, no :) Nedá dítěti pořádně najíst…

D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.7.06 12:00

ja ho taky krotim.............i kdyz ted k obedu snedl jenom asi 10 lzycek kuratka s bramborem-..............je vedro a nechutna mu, tak to by do toho VIa i slo

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1757
27.7.06 12:15

Dadlo, Ka-tko, ja jsem se pobavila nad vasimi jedliky. Dcera ma 14 mesicu a tech v tech vedrech jsem rada, kdyby toho poharku snedla pul. O dvou si muzu nechat jenom snit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
27.7.06 13:27

Ja mam dva pozicane od jednej kamaratky a tu nemenovanej osoby (velke diky ka-tko :) :wink: ) a vyuzivam ich furt.
Akurat ze nie na jedlo, ale na uchovavanie prevarenej vodicky, vysterilizovanych cumlikov a vselico ine. Neviem si ich vynachvalit. 8)
A za chvilocku pride cas prikrmov, takze budu aj na odstriekanie mliecka a tak.
Takze ked pride cas ich vratit, zadovazim si isto aj vlastne. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.7.06 13:29

BAboo, a chces poslat jeste zbyle tri???

Prozatim? Kym ja nebudu mit dalsi mimi?

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.7.06 13:30

prinesu je na srazik do Zdaru :-)

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
27.7.06 13:36

:) diky, nepoviem nie :wink:
ale ja naopak verim, ze ti tie „moje“ dva coskoro vratim :wink: :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.7.06 13:45

no, to zatim nevypada, ale pak dam vcas vedet :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
27.7.06 13:59

Ahoj..

My VIA pohárky máme. Používám je na zamražení příkrmů nebo když někam jedem, tak do toho malému tám jídlo nebo je používám normálně na krmení. Jsem viděla, že se prodávají i ve větší velikosti než je těch 180ml, tuším, že nějak 260ml, ale jistá si nejsem kolik ml to je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
27.7.06 14:55

Tak já tedy používám jak 180 tak 240 ml a super teda zatím jen na zmražené MM a potom do něj budu dávat i jídlo a nosíme je všude sebou na dudlík a tak, je to skaldné a perfektně adaptabilní, takže u nás v poho, hlavně z toho rovnou dávám odsáté mléko, když potřebuji někam odběhnout a nepatlám to s ostatními lahvičkami:-)) Pro mě to hooodně šetří čas:-)) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama