Jaký Apple?

1824
19.9.21 12:52

Jaký malý mobil, Apple?

Zdravím dámy, chci si koupit nový hlavně malý mobilní telefon. Nechci dát za něj moc tak max. do 5000 Kč.
Chci aby měl dobrý foťák, dobrou paměť, dual sim.
Poradíte?

Příspěvek upraven 19.09.21 v 22:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
19.9.21 12:55
@korneli píše:
Zdravím dámy, chci si koupit nový hlavně malý mobilní telefon. A asi to bude Apple.. Nechci dát za něj moc tak max. do 5000 Kč.
Poradíte?

Pokud vim, tak apple nema dual sim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54011
19.9.21 12:56

5000? To snad ani takový není ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
19.9.21 12:57

Do 5.000kč koupíš NOVÝ maximálně iPhone 6 a ten už je hodně daleko. Nemá to podle mě smysl. Buď si našetři více nebo si kup něco jiného, popř. z druhé ruky. Nejstarší model do kterého bych já šla aby to mělo smysl by byl iPhone XR. Je kvalitní, bezproblémový, dobrý foťák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
19.9.21 12:59

@korneli
Apple umí dualsim jen pomoci eSIM, to musí podporovat zároveň i operátor. A umí to jen XS, XR a vyšší modely. Takže cenove ti to nevyjde - za ty prachy si kup radši Xiaomi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
19.9.21 13:00

@Glucklich

Má, od iPhone XS a dál. Není to přímo DualSim jako u Androidu ale používá se 1× klasická sim a 1× esim což v dnešní době už není problém u operátora sjednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21362
19.9.21 13:02
@korneli píše:
Zdravím dámy, chci si koupit nový hlavně malý mobilní telefon. A asi to bude Apple.. Nechci dát za něj moc tak max. do 5000 Kč.
Poradíte?

Nový Apple do 5 000 Kč? :zed: Za hotové těžko nějaký koupíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.9.21 13:02

@Le_lenaz aha, to jsem nevedela. Dual sim nepotrebuju. :) Tak to pro me neni kriterium u zadneho telefonu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
724
19.9.21 13:03

@Glucklich

Já taky nepotřebuju ale vždycky sleduju novinky u Apple tak proto :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25347
19.9.21 13:05
@korneli píše:
Poradíte?

Tak to hodně štěstí :mrgreen: Apple jsou podstatně dražší, paměť se tam platí a dual SIM myslím nedělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.9.21 13:06

@Le_lenaz tak ja mam iPhone 12, ale zrovna tuhle funkci jsem neresila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6046
19.9.21 13:06
@korneli píše:
Poradíte?

Apple SE 2020. Je relativně malý. Je to Apple. Nestojí ovšem do 5tis. Nemá dobrý foťák. Ve verzi 256GB má relativně dost paměti. Je dual sim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
19.9.21 13:40
@korneli píše:
Poradíte?

Za mě jdi do jiné značky, Apple má ceny vyšší a myslím, že najdeš alternativu, která nebude stát tolik a zároveň splní aspoň většinu tvých požadavků. Proč chceš kobkrétně Apple?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14555
19.9.21 13:41

Netuším zda stojí do 5 tisíc korun, ale mám iPhone 6s, kupovaný před 2,5 lety stál asi 8,5 tisíce. Tak to by asi mohl stát do 5 tisíc, když nad tím tak přemýšlím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
19.9.21 13:44
@kaja00 píše:
Netuším zda stojí do 5 tisíc korun, ale mám iPhone 6s, kupovaný před 2,5 lety stál asi 8,5 tisíce. Tak to by asi mohl stát do 5 tisíc, když nad tím tak přemýšlím :think:

Ten zas ale nemá dual sim, plus si myslím, že teda proč takto už v podstatě starý model, když se za podobné peníze dá pořídít podstatně lepší telefon jiné značky… ale je to na zakladatelce no, jen mi to přijde ne úplně ekonomické rozhodnutí, kdyby teď šla do 6S jen proto, aby měla Apple.

Ty už ho máš skoro 3r., to je zas něco jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat