Jaký byl vaš nejhorší trapas?

93
26.3.20 23:51

Jaky byl vaš nejhorší trapas?

Ahoj holky :mavam:
Plno lidi tu píše své trápení a proc se treba nesvěřit i s něčím pro pobavení?? At uz na ostro nebo anonymně.. At uz se jedna o blbost nebo vážně hrozný trapas! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.3.20 23:57

Ja byla jednou na akci, kde jsme se s prateli vazne bavili. Na obed jsem mela knedliky se zelim. Mezi lidmi, kteri byli na akci byl j muz, ktery se mi hodne libil :lol:
Opili jsme se a sli vsichni na diskotéku, po ni ke kámošce spát. To uz jsem o sobe moc nevedela.

Druhy den mi bylo řečeno, že jsem prisla, celice hlucne jsem nabadala vsechny k tomu, at mi pomuzou do pyžama, ktere tam samozrejme nebylo, pak jsem si brutalne prdla, ze rekli atomivka hadra a jeste ted to nedavno vzpominali, ze by to tim smrádkem vyhnalo i koronavir.. Proste paráda, pred krasoněm dělám, ze nic :mrgreen: :mrgreen: a chodim kanalama :mavam: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 00:03

Muj největší trapas byl, kdyz jsem zamyslena vzala jiny kočarek s jinym ditetem v obchodu. Byla jsem zamyslena, drapla nakup a s kocarem dost podobným memu si to šinu k pokladně…
Jooo, to bylo vazne divne, jeste kdyz pani celá vystrašená za mnou leti a řve jako na zloděje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, ktery obchoduje s bilym masem a vy na ni: pani ja vam rozumim, ja se jen spletla… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 00:08

Zamyslela jsem se v obchodě a místo do nákupního košíku jsem hodila 10 deka goudy do kabelky. Košík jsem mela plny věci, vsechny byly i dražší… ale gouda šla do kabelky :mrgreen: :mrgreen: Videli me strážníci a šli po mě. Bylo mi trapně a pripadala si jak nejaka socka :pankac: Vysvetlit jim to nešlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 00:20

Bylo mi cca 15. a s kamarády jsme vyzvedávali spolužáka, který mi ve škole líčil, že má novou korelu a jaká je pěkně barevná… No a mě nenapadlo nic lepšího, než mezi dveřmi, přede všemi vychrlit- tak nám ukaž toho ptáka!

No a jak jste psaly o nákupech, tak mě se zas povedlo lézt s plnýma taškama do jiného kufru, jiného auta. Paní, která uvnitř čekala byla docela překvapená. No jo, černé auto jako černé. :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1912
27.3.20 00:21

Psala jsem i jinde, ale pridam ;) jednou jsme se vracely s kamaradkou pres mesto z diskoteka stylem cik cak, najednou kamaradka ze se ji chce curat, zrovna jsme byly na zacatku ulice z kopce co vedla na namesti a nenapadlo nas nic jineho nez ze dame zavod ktere to dotece dal, prisly policajti, baterkou nam svitili do obliceje at hned prestanem, to jsme dostaly hroznej zachvat smichu, ze to ted proste nejde, no hodne trapny vteriny. Vyvazly jsme za stovku…

Na stredni jsme byli v zime na exkurzi s prespanim, vecer po vecerce jsme se samozrejme sesli u kluku a popijeli houbu a tokove ty tlamolepy a pak nekdo vytahl whiski a tma. Pamatuju si ze me budil spoluzak ze uz je rano at padame k sobe do pokoju, spala jsem na chodbe zabalena v ruznych dekach, nejak jsme se s holkama domotaly k nam na pokoj, a najednou slysim oboho spoluzaka jak jeci „kur, pic..“ a zurive klepe na dvere, povedlo se mi mu nablit do bot, byly to takove ty vysoke snerovaci, chudak pak musel predstirat ze mu je blbe protoze to byla slusna davka

Bylo to poprve co u me mohl prespat muj pritel, bylo nam asi 16-17, vecer jsme se uplne bali mit sex, jelikoz mamka ma naproti pokoj, zili jsme s tim ze oni pojedou na nejaky jarmark a my budeme hlidat doma kotel a budem prikladat, hned co jsme slyseli ze odesli tak jsme se na to vrhli, a nebyli zrovna potichu, pak pritel nahaty ze jde do kuchyne pro uterky a piti, priletel uplne rudej, nemohl pobrat dech a ze pry v kuchyni sedi muj deda a cte si :oops: :oops: no vyhnala nas asi po peti hodinach nutnost jit curat, ale nastesti deda v pohode a nepropalil nas, ale cervena jsem nekdy jeste ted

Naopak, jednou jsem spala u pritele ja, byli jsme s jeho sestrou zaparit a ja se docela picla, uz u vytahu se mi chtelo strasne zvracet a chtela jsem jit vrhnout ven do krovi, ale vytah uz prijel tak me tam nejak nasackovali ze to vysrzim na wc, bydleli asi ve 11poschodi, dotahli me do predsine a zacali svlekat, prislo to na me a nazvracela jsem do takove vysoke vazy co tam meli na destniky. A pak okno, rano kocovina, normalne jsem odjela. Pak asi za mesic, uz jsem bydlela s pritelem volala jeho mama, ze pry kdy byl na nejaky chlastacce a spal tam ze v predsini ve vaze jsou zvratky a ze ji bylo divne ze furt citila zkvaseny chlast :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
27.3.20 00:25
@Anonymní píše:
Bylo mi cca 15. a s kamarády jsme vyzvedávali spolužáka, který mi ve škole líčil, že má novou korelu a jaká je pěkně barevná… No a mě nenapadlo nic lepšího, než mezi dveřmi, přede všemi vychrlit- tak nám ukaž toho ptáka!No a jak jste psaly o nákupech, tak mě se zas povedlo lézt s plnýma taškama do jiného kufru, jiného auta. Paní, která uvnitř čekala byla docela překvapená. No jo, černé auto jako černé. :roll: :lol:

Je to mi jeste pripomelo, byly jsme s mamkou na trzich na svaracku, a vanocnich darcich, mely jsme asi 10 tasek a velkou krabici s autem, trosku v nalade, byl sileny mraz tak ze si zavolame taxika, a jeste si daly uz asi paty svaracek, prisla smska, ze do 20 min prijede modry opel, tak jsme si daly jeste dalsi, no asi po 15 minutach u nas zastavilo modry auto, zacaly jsme tam nakladat ty tasky, byly jsme celkem vychectany a najednou zmateny pan „ehm damy“ ja nevim kdo jste ale ja tu cekam na manzelku" :oops: no rychle jsme vystrizlively :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49805
27.3.20 00:46

Trapas byl když jsme s manželem spolu byli pár týdnů a neměli jsem mobily a já mu potřebovala dát vědět že se uvidíme jiný den a volala k němu domů. říkal že rodiče se rozvedli tak mne vůbec nedošlo že místo s ním mluvím s jeho otcem :oops:. Já mu vysvětlovala změnu času a on jen co a kde, po chvilce jsme mu řekla jestli je tak blbej nebo už spí :mrgreen: Druhý den manžel přišel a záchvat smíchu jak jsem si prý s jeho tátou dobře pokecala 8o :mrgreen: Já to říkám pořád že je blbost dávat stejné jméno v rodině po někom :mrgreen: A tchán ten večer dostal vynadáno ještě od ex že proč mu tam zase ta nová telefonuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 01:35

Můj nejhorší trapas se mi stal na střední škole, kdy se to vážně sešlo. Den předem jsem koupila psům kosti ať jim udělám radost a dala jsem jim je. Brzy ráno jsem jela k lékaři a pak do školy. Před hodinou jsem mamce odeslala SMS, že jsem dostala od lékaře 2× denně Aulin. No t9 mi to přepsala na šul. in. Zapomněla jsem si vypnout zvuk a přímo při písemce mi začal pipat telefon na SMS. Mamka mi psala zprávu a učitel mě donutil přečíst zprávu nahlas. Ve zprávě stálo: „ještě jednou těm psům koupíš kosti, tak tě do těch sra.ek na koberci posadím! A můžeš mi říct, jak jako chceš užívat šul. n?“ Hanbou jsem se chtěla propadnout.

• Nahlásit
  • Citovat
391
27.3.20 05:14

Nejhorsi asi nebyl, ale takhle zpetne mi to prijde slusne trapny. Mam takovyho starsiho znamyho, se kterym uz hodne dlouho obcas chodime vencit psy. Jednou jsem byla v krame a videla jsem tam chlapka ohybajiciho se nad necim u regalu. Byla jsem si jista, ze to je ten kamarad. Rikam si „ha, slehnu ho pres zadek“. My si takhle proste delame trapnou srandu. Mel i bundu jako on, postava, vlasy, zezadu proste celej on, nezavahala jsem, tak jdu a sup pres prd. l a hahaha. Ten clovek vstal a otocil se a hledel na me dekan z vejsky, kterej me den pred tim vyrazil od zkousky, a to dosti ve zlem. Ten predmet jsem opakovala celej znova a sotva jsem kvuli tomu dostudovala. Proste ne, pres zadek neplacat. Nikdy nevite, jestli se trefite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
27.3.20 05:48
@Markéta80 píše:
Trapas byl když jsme s manželem spolu byli pár týdnů a neměli jsem mobily a já mu potřebovala dát vědět že se uvidíme jiný den a volala k němu domů. říkal že rodiče se rozvedli tak mne vůbec nedošlo že místo s ním mluvím s jeho otcem :oops:. Já mu vysvětlovala změnu času a on jen co a kde, po chvilce jsme mu řekla jestli je tak blbej nebo už spí :mrgreen: Druhý den manžel přišel a záchvat smíchu jak jsem si prý s jeho tátou dobře pokecala 8o :mrgreen: Já to říkám pořád že je blbost dávat stejné jméno v rodině po někom :mrgreen: A tchán ten večer dostal vynadáno ještě od ex že proč mu tam zase ta nová telefonuje :mrgreen:

Něco podobného jsem zažila taky, hooodne zamlada s prvním klukem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5936
27.3.20 06:15

Mám takový trapas, že ho nemůžu ani anonymně napsat :mrgreen: :lol: :mrgreen: to prostě nesmí být nikde a nikdy :pankac:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2340
27.3.20 06:35
@kve-tinka píše:
Mám takový trapas, že ho nemůžu ani anonymně napsat :mrgreen: :lol: :mrgreen: to prostě nesmí být nikde a nikdy :pankac:

Ale klidně se pochlub, my tě i politujeme, neboj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
27.3.20 06:47

Bylo mi asi 14 let a mela jsem sve dny..
No a znáte to, nekdy to přijde dřív. Bxla jsem na příměstském táboře a nenapadlo me nic jineho nez si narvat velkou davku toaletaku a vytvarovat ho podle potreby… No ale co nestalo, toaletak mi trčel z kalhot :mrgreen: :mrgreen: No a byl tam i jede kluk co se mi libi, rekl mi Pavlo, co to tam máš a nez jsem se vzpamatovala, chytil me za toaletak a vytahl ho :oops: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 06:54

Byli jsme na akci hard a dost se pilo…
Slivovici jsme zapijeli vinem, protoze byl program otřesný! „at se bavime i bez toho“..
Rano bylo těžké… Sla jsem nakoupit, vemu nakup a jdu k pokladne a kdyz mam platit zjistim, ze jsem si nablila do kabelky a mam od toho vsecko… :roll: :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama