Jaký dárek pro roční holčičku?

261
26.2.20 14:30

Jaký dárek pro roční holčičku?

Dobrý den, chtěla bych se zeotat na nějaký tip na dárek pro roční holčičku? Už chodí a kočárek i panenku máme. Chtěla bych něco pomocí čeho by se mohla rozvíjet. Prosím poraďte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17475
26.2.20 14:42

@Bobinka007 Vkládačky, kostky. Hrací stoleček. Obrázkovou knížku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
26.2.20 14:46

Dcera dostala k prvnimu roku pejskovu sestricku od FP a stala se pevnou soucasti jeji postele. Ted mela 6 let a teprve nedavno pejsek putoval kamaradce pro miminko, jak ho mela oblibeneho :lol: Ale mela tu starsi verzi, ti novi se mi uz nelibi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7998
26.2.20 14:47

@Bobinka007 Dcera na ty mimini hracky jako vkladacky apod. moc nebyla, ale zacalo ji hodne bavit Duplo a zviratka Schleich, hlavne konici. V nekterych sadach jsou male casti, tak na to je treba dat pozor, ale jinak super. Dobre je, ze oboji vydrzi nekolik let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
26.2.20 14:53

Taky to teď řeším…koupila jsem nějaké věci do vany od Yookido, to je super a i u kamarádek to mělo vždy úspěch ;) Pak je fajn nějaké odrážedlo, krájecí ovoce do kuchyňky…různé dřevěné vkládačky, kostky, lego duplo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
26.2.20 15:01

@Bobinka007 My jsme dali dceři k prvním narozeninám stoleček od Fisher price, je až do 36 měsíců a jsou tam 3 úrovně i s angličtinou. Dcera u toho stojí a pouští si zvířátka a napodobuje a je tam toho víc. Máme i pejska od Fisher price ale ten jí moc nebere a pak dostala růžovou mluvící a svítící sovu z Pepca která vypráví pohádky, napodobuje spoustu zvířátek a z té je pořád nadšená a to je dceři teďka 15 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
26.2.20 15:34

U nás byla v roce nejlepší volba od utukutu Spektra houpacka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17475
26.2.20 18:05
@Simonkaa01 píše:
@Bobinka007 My jsme dali dceři k prvním narozeninám stoleček od Fisher price, je až do 36 měsíců a jsou tam 3 úrovně i s angličtinou. Dcera u toho stojí a pouští si zvířátka a napodobuje a je tam toho víc. Máme i pejska od Fisher price ale ten jí moc nebere a pak dostala růžovou mluvící a svítící sovu z Pepca která vypráví pohádky, napodobuje spoustu zvířátek a z té je pořád nadšená a to je dceři teďka 15 měsíců.

Jj, stoleček jsem taky sehnala, a hodně si vyhrála. Teď už jede Duplo, kostky, a ke druhým budeme dávat Albi tužku. Už teď si sní i kamarádek vyhraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
27.2.20 17:41

@P4ja @shadowbabe @Hoa Mai @kruel @Simonkaa01 @flicek18
Dobrý den, děkuji za tipy, vlastně všechno co jste psali máme, jelikož dcera není prvorozená. Možná ji koupímto lego duplo, docela si s bráchovým hraje. Pak jsem přemýšlela nad kuchyňkou, ale na to je ještě malinká a bráha by to asi roztahal, ty věci. Takže ještě jednou díky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
807
27.2.20 17:57

@Bobinka007 taky jsem myslela, že roční je na kuchyňku mala ale když jsme v koutku kde maj kuchyňku tak si tam dost hraje. I kamarádka říkala že jejich roční si rád hraje s kuchyňkou jinak duplo je určitě super, my koupily jiní ustavebnici na stejnem principu a hraje si s ní. Pak ty didakticke kostky, a u nás docela vedou hudební nástroje a mluvící/hrající plyšák. A ještě mě napadá tunel s stanem a do stanu balónky-Samozřejmě pokud na to je prostor. Asi jsem vypsala všechny hračky co naše roční má, tak třeba najdete něco co zaujme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
27.2.20 18:02

K roku jsme uprimne koupili male narozeninove duplo a jelikoz jsme byli zrovna na dovce, tak jsme to ani neresili. K vanocum uz pak Yokkidoo kohoutek do vany, koupaci malou panenku a kuchynku. Ale nejradsi taha ty miminka a stara se o ne, ostatni hracky ma po brachovi a ani ji to moc nezajima. Vlastne frci odrazedlo auto co ma po brachovi, ktere dostal k roku a perou se o nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
28.2.20 22:23

@flicek18 No kuchyňku koupíme asi k Vánocům. Jj už jsem něco vymyslela. Budu to muset jet koupit. Nebudu to moc hrotit. Hraček máme opravdu hodně. Stan taky. Jinak moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17475
28.2.20 23:16
@Bobinka007 píše:
@flicek18 No kuchyňku koupíme asi k Vánocům. Jj už jsem něco vymyslela. Budu to muset jet koupit. Nebudu to moc hrotit. Hraček máme opravdu hodně. Stan taky. Jinak moc děkuji za rady.

My jí kupovali v roce a půl a super. V roce se mně zdálo ještě brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
29.2.20 14:20

@P4ja Právě to se mi zdá taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu