Jaký dárek tříleté? jsem bezradná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 08:30
Jaký dárek tříleté? jsem bezradná

Maminky dejte tip na dárek pro tříletou holčičku. Chtěla jsem něco na hraní. Teď začala hodně stavět stavebnice, puzzle…! Miminek má fůru, kočárek má, kuchyňku má. Venku je klouzačka i trampolína. Budeme mít v srpnu oslavu všech tří děti. Zatím to je tak, že dostane oblečení, povlečení, uklidovou sadu, to se ji líbílo u segry, taková větší na vozíčku.
Ona když se ji zeptáme chce vajíčko…
Nějaké tipy třeba na nějaké super stavebnice, něco kreativního čím se zabaví, na logické myšlení. Nevím co.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 1 inzerát 15.07.19 08:42

My budem trilete kupovat kouzelnou Albi tuzku.

Saffiraa
Závislačka 4002 příspěvků 7 inzerátů 15.07.19 08:43

U nás frčí LEGO Duplo. :mavam:

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 15.07.19 08:47

My mame teda kluka, ale ve 3 letech dostal už klasické lego (holka by mohla dostat to friends), říkáš že ji baví skládačky, tak klidně nějaké dětské puzzle, člověče nezlob se, to u nás taky hodně frčí (takové to obrázkové). Nebo třeba tu Albi tužku. No a pak nějaké sportovní vybavení, syn v tom věku měl už kolo, koloběžku, lední brusle, inliny dostal ke 4. narozkam, nebo teď na léto třeba něco nafukovaciho do vody :think:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 08:47
@Lily Evans píše:
My budem trilete kupovat kouzelnou Albi tuzku.

To je dobrý nápad

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 08:50
@Kriss Tina píše:
My mame teda kluka, ale ve 3 letech dostal už klasické lego (holka by mohla dostat to friends), říkáš že ji baví skládačky, tak klidně nějaké dětské puzzle, člověče nezlob se, to u nás taky hodně frčí (takové to obrázkové). Nebo třeba tu Albi tužku. No a pak nějaké sportovní vybavení, syn v tom věku měl už kolo, koloběžku, lední brusle, inliny dostal ke 4. narozkam, nebo teď na léto třeba něco nafukovaciho do vody :think:

Právě těch puzzli teď má fůru. Lego duplo má asi troje. člověče máme od vánoc, Sportovní vybavení má koloběžku, má first bike, teď vede hlavně trampolína. Kolo chceme ke 4.narozkám, až zdokonalí rovnováhu na first biku. Ta albi tužka ale se mi líbí, a na vánoce bych dokoupila nějaké knížky.

Netopirek
Extra třída :D 10197 příspěvků 15.07.19 08:51

Kvůli problémům s výběrem dárků dáváme už jen jeden společný.
Já se snažím spíš rozšiřovat co už mají, než úplně něco jiného.

Tak z vašeho, nové šaty pro panenky, jídlo do kuchyňky..

My bývalí šťastný i za hezký blok s pastelka mi. Tak co to taky zkusit :nevim:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16546 příspěvků 15.07.19 08:52
@Netopirek píše:

My bývalí šťastný i za hezký blok s pastelka mi. Tak co to taky zkusit :nevim:

Take to tak delame. Ted budeme k tretim narozeninam vybavovat obchudek. A pak davame tedy jiz zazitkove darky, drazsi akvaparky, zabavne parky… Nelibi se mne to hromadeni veci.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 08:54
@Netopirek píše:

My bývalí šťastný i za hezký blok s pastelka mi. Tak co to taky zkusit :nevim:

Taky jsem zvažovala jeden větší od všech, ale nic jsme nevymysleli. Do kuchyňky toho má fůru, oblečky na panenky má po sobě, ty originál šatečky za 300-400 mi je líto peněz. Dneska ty děti toho mají fůru a pak není co kupovat. Ono ji stačí kinder vajíčko jak říká. Starším holkám se skládáme na mobil, a na tablet. Jedna to druhá druhé. co potřebujjí aktuálně.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 08:57
@Cuddy píše:
Take to tak delame. Ted budeme k tretim narozeninam vybavovat obchudek. A pak davame tedy jiz zazitkove darky, drazsi akvaparky, zabavne parky… Nelibi se mne to hromadeni veci.

JJ taky se mě to nelíbí… je toho fůra všude :(. Jenže bude společná oslava, starší dostanou ten tablet a mobil, a musíme i té mladší něco z čeho bude mít radost. což bunda a povlečení i když je s oblíbenýma kočičkama, asi nebude.

Netopirek
Extra třída :D 10197 příspěvků 15.07.19 09:01
@Veru1987 píše:
Taky jsem zvažovala jeden větší od všech, ale nic jsme nevymysleli. Do kuchyňky toho má fůru, oblečky na panenky má po sobě, ty originál šatečky za 300-400 mi je líto peněz. Dneska ty děti toho mají fůru a pak není co kupovat. Ono ji stačí kinder vajíčko jak říká. Starším holkám se skládáme na mobil, a na tablet. Jedna to druhá druhé. co potřebujjí aktuálně.

Tak jí to kinder vajíčko kupte.
Mě takhle přijde, že jí vlastně „nutíte“ dárky, které ani nechce. Kvůli vašemu pocitu.

Kupte jí každý několik vajíček. A pak jí vemte někam kde se jí to líbí. Pokud možno jen jí.

Moje nejstarší dostala ke 3 narozeninám Mořský svět.
Prostřední barbie a k ní šatičky.

Netopirek
Extra třída :D 10197 příspěvků 15.07.19 09:04
@Veru1987 píše:
JJ taky se mě to nelíbí… je toho fůra všude :(. Jenže bude společná oslava, starší dostanou ten tablet a mobil, a musíme i té mladší něco z čeho bude mít radost. což bunda a povlečení i když je s oblíbenýma kočičkama, asi nebude.

Jenže ona by fakt měla největší radost z těch kinder vajíček.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 09:04
@Netopirek píše:
Tak jí to kinder vajíčko kupte.
Mě takhle přijde, že jí vlastně „nutíte“ dárky, které ani nechce. Kvůli vašemu pocitu.

Kupte jí každý několik vajíček. A pak jí vemte někam kde se jí to líbí. Pokud možno jen jí.

Moje nejstarší dostala ke 3 narozeninám Mořský svět.
Prostřední barbie a k ní šatičky.

Tak nějaké kinder vajíčko ji koupíme určitě, ale ona by je pak zpucovala nejradějí najednou všechny. Nutit ji nic nechci, chci ji pořídit něco právě rozumného z čeho by měla radost s čím by si vyhrála. nějakou rozumnou stavebnici, kreativní hračku. Když to bude zážitek pojedou i starší dcery. už by to nebylo jen pro ní. I si líp vyhraje na atrakcím se staršíma holkama, než sama.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 15.07.19 09:04
@Netopirek píše:
Jenže ona by fakt měla největší radost z těch kinder vajíček.

ona jich určitě pár dostane :-)

Netopirek
Extra třída :D 10197 příspěvků 15.07.19 09:07

@Veru1987

Jenže jestliže už teď toho má hodně, tak budete ten samí problém řešit za pár měsíců znovu.

Jinak u nás u tříleté frčí dětský laptop.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama