Jaký dětský doktor na Praze 9?

785
29.12.05 18:55

Jaký dětský doktor na Praze 9?

Ahoj,

čekáme miminko a začala jsem se poohlížet po dětském doktorovi/doktorce na Praze 9 - nejlépe Černý Most, Kyje, Hloubětín. Můžete mi poradit nebo spíš dát reference, ke komu?

Díky moc

Lasconka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

843
29.12.05 20:30

Ahoj,
my chodíme na Černom moste k dr.Jedličkovej - je to v poliklinike parník, ulica Generála Janouška.
A zatiaľ v pohode :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.12.05 22:28

Ahojky,
ja jsem chodila na Cernem moste, ul.Kucerova k paní dr.Suché. Je příjemna, nikdy jsem u ni dlouho necekala vzdy me presne vzala v objednany cas, dala mi i svoje cislo na mobil kdybych ji potrebovala mimo ordinacni hodiny…Fakt jsem byla spokojena nebyt toho ze jsme se prestehovali do jineho mesta a bohuzel jsem byla nucena od ni odejit. Ale doporucuji.

• Nahlásit
  • Citovat
785
12.1.06 18:17

A poliklinika Bioregena?

Ahojky,

nemáte někdo zkušenosti s dr. Chaloupkou, který ordinuje na poliklinice Bioregena (P-9)? To máme asi nejblíž.

I když ten Parník není taky daleko. Tak jako tak to bude autem, protože pěšo se od nás nikam nedostanu…

Jinak díky moc za tipy.

Lasconka a pidižvík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
12.1.06 19:19

Ahoj,

MUDr.Chaloupku znam od kamaradek, jsou s nim spokojene. Ja chodim k MUDr.Dolezalkove do Hloubetina, Bara je nastesti zdrava, takze je to v pohode.
Informace o lekarich na Praze 14 najdes na www.praha14.cz v sekci zdravotnictvi.

Preju dobry vyber

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.18 14:26

Pokud hledáte pediatra z okolí P9 Hloubetín, moc doporučují na poliklinice Bioregena Dr.Chaloupka,je skvělý,zkušený lékař,vždy poradí,vše vysvětlí a v diagnóze se vždy trefí nevari z vody …, opravdu doporučují. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama