Jaky fusak do kočárku B.O.B?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 03.02.17 15:25
Jaky fusak do kočárku B.O.B?

Holky, které mate doma kočárek B. O.B. jaky tam mate fusak? Ja mám malýho obříka a do těch origo fusaku ho nenacpu…poraďte jaky fusak a kde ho objednat. :)

Reakce:
zuzan
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 03.02.17 20:37

Já mám emitex vozím v něm tříleté dítě a je jí krásně

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 04.02.17 10:40

@zuzan ale ty od Emitexu maji vsechny 5 dir na pásy, ne? Nebo ho máš spesl upravenej? Mohla bys mi prosim prosim pripadne poslat odkaz, kterým fusak máš? Byla bych ti strašlivě vděčná. :)

zuzan
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 04.02.17 15:47

Tam si můžeš vystřihnout kolik potřebuješ. Já nepoutam tak moc nevím kolik potřebuješ kdyztak zítra vyfotím.

Liynks
Stálice 88 příspěvků 20.05.18 23:22

Holky, oživuji diskuzi - fusak tedy mám emitex, ale jak je to s nánožníkem??? Jaký máte? Díky moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >