Reklama

Kočárek ABC Design Mint

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

luciaviktoria
Nováček 3 příspěvky 27.01.17 14:02
ABC desing Mint

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s kočárkem „abc desing mint“ prosím?
Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Mišpulinnek
Povídálka 25 příspěvků 10.07.17 23:10

Zdravím, pořídila jste nakonec abc? já si ho dnes objednala přes veškeré obavy protože nikde v obchodě není a na nenu jsem nic nenašla.. Snad b bude super jak ocekavam :mavam: :kytka:

KLAPA
Nováček 2 příspěvky 24.08.17 22:30

Ahoj! Chtěla bych poprosit o sdělení dojmů z kočárku ABC mint, jak se s ním jezdí, jak se ovládá? nějaké nedostatky? případně pokud máte barvu graphite grey.jak moc se špiní?
 díky

Osud79
Nováček 2 příspěvky 20 inzerátů 27.08.17 07:05

Ahoj, my si jej pořídili. je super lehký, barva světla ale případné zašpinění se v tom provedení lehce ztratí a ten design se mi líbí nejvíce.
zápory ale má: blbá brzda jen vpravo dole u zadního kolečka a ta se nám už desátý den pokazila takže jsme vraceli výměnou za ten stejný nový kočárek pro
protože jej prostě zase chci.
druhý zápor je celkem tenká textilie na celém kočárku tak nevím nevím jak v zimě…prcek má 18měsíců asi do něj koupím fakt pořádný zimní fusak místo jen nánožníku.
ale jinak je super i za tu cenu a co jsem držela v ruce jiné golfáče tak se mi jiný vůbec nezamlouval. ;)

KLAPA
Nováček 2 příspěvky 29.08.17 23:14

Diky moc za sdeleni! No ja nakonec necekala a taky jej objednala. Tak jsem zvedava, jak budu spokojena, snad ano.
Kazdopadne tech zaporu neni moc- vadna brzda byla snad spis vyjimecna porucha a tenka latka- no v zime bude asi potreba se proste vic nabendat, ale to by bylo i s pevnejsim, myslim.. ja mam 9. Mesicni mimi, takze bez fusaku by to stejne neslo. Tak jsem rada, ze neni nic vic zasadnejsiho :)

rozik
Nováček 1 příspěvek 09.10.17 16:35

Realne foto

Nela12
Povídálka 27 příspěvků 15.05.18 16:00
Abc design mint 2018 street

Ahojky holky mate prosim nejakou zkusenost s timto kocarkem? Jak jezdi v terenu ( lesni cesta)? Jestli je korbicka dost velka ( sirka i zadova operka)? A zda kolecka hrkaji?
Moc dekuji za vas nazor :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama