ABC Design Avito 2016 - madlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simka38
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 12:05
ABC Design Avito 2016 - madlo, prosím o radu

Ahoj děvčata,
prosím o radu, mám nový Avito 2016, ale ochranné madlo před dítětem jde velice špatně oddělat. Musím fakt zabrat, abych to odcvakla i zacvakla, skoro to vůbec nejde, jednou rukou vůbec. Přijde mi, že tohle není normální, nebo se to časem „ochodí“? Přece nemůžu dítě pořád zandávat do kočáru vrchem bez oddělání toho madla.
Jsem zklamaná, kočár je jinak pěkný, je tohle na vrácení?
Děkuji za vaše postřehy, kdo Avito máte, jak to bylo u vás. A jak jste celkově s Avitem spokojené po delším užívání?
Děkuji moc za vaše reakce :mavam:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >