ABC Design Avito 2016 - madlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simka38
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 12:05
ABC Design Avito 2016 - madlo, prosím o radu

Ahoj děvčata,
prosím o radu, mám nový Avito 2016, ale ochranné madlo před dítětem jde velice špatně oddělat. Musím fakt zabrat, abych to odcvakla i zacvakla, skoro to vůbec nejde, jednou rukou vůbec. Přijde mi, že tohle není normální, nebo se to časem „ochodí“? Přece nemůžu dítě pořád zandávat do kočáru vrchem bez oddělání toho madla.
Jsem zklamaná, kočár je jinak pěkný, je tohle na vrácení?
Děkuji za vaše postřehy, kdo Avito máte, jak to bylo u vás. A jak jste celkově s Avitem spokojené po delším užívání?
Děkuji moc za vaše reakce :mavam:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >