Reklama

ABC Design Avito 2016 - madlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simka38
Nováček 4 příspěvky 26.01.17 12:05
ABC Design Avito 2016 - madlo, prosím o radu

Ahoj děvčata,
prosím o radu, mám nový Avito 2016, ale ochranné madlo před dítětem jde velice špatně oddělat. Musím fakt zabrat, abych to odcvakla i zacvakla, skoro to vůbec nejde, jednou rukou vůbec. Přijde mi, že tohle není normální, nebo se to časem „ochodí“? Přece nemůžu dítě pořád zandávat do kočáru vrchem bez oddělání toho madla.
Jsem zklamaná, kočár je jinak pěkný, je tohle na vrácení?
Děkuji za vaše postřehy, kdo Avito máte, jak to bylo u vás. A jak jste celkově s Avitem spokojené po delším užívání?
Děkuji moc za vaše reakce :mavam:

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama