Jaký jste měli den?

Anonymní
22.8.21 23:13

Jaký jste měli den?

Ahoj holky/kluci, jaký jste dneska měli den? Chci si jen tak v klidu popovídat, co jste dělali atd.

Já začnu, den začal v pohodě, pak malý spadl a o stůl si rozsekl ret, takže jsme jeli na šití, měl to fakt hodně, je malý (3 roky), takže fakt řev, chudák, valila mu z toho krev, teď už v klidu spinká se zašitou pusinkou.

Pak jsme se vrátili a dcerka (8 let), že půjde vyvenčit svého králíka na zahradu. Měla ho na postroji, ale nějak se jí z toho dostal a utekl. Samozřejmě řev jak blázen, já jsem honila králíka po zahradě, ale on podlezl plot k sousedům kde mají loveckého psa- ohaře, asi víte jak to dopadlo, vše viděla dcera. Jak jejího milované králíka zakousl pes. No tak chudina brečela jak blázen, já jsem ji i s prckem posadila do auta a jeli jsme do zverimexu koupit nového králíka a syn dostal hračku za odměnu. Dcera už postroj používat nebude, koupíme ohrádku na zahradu a tam králík bude, když bude pěkně.

Pak se nám pokazila televize v obýváku, měsíc po záruce :zed:

A pak třešnička na dortu, manžel přijel a řekl, že jak mužů být unavená, když jsem celý den doma :pocitac: To ještě nevěděl co se za celý den stalo, páč nemůže být v práci u telefonu.

Takže fakt den blbec.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2822
22.8.21 23:20

Tak to máš blbé, u nás dnes super den. Ráno jsme jeli s dětmi do dětského parku, všichni si to užili, odpoledne procházka se psem, hry.. A večer moje oblíbená pizza 😍
Přeji, ať je zítra lépe!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.8.21 23:24
@Beckyttine5 píše:
Tak to máš blbé, u nás dnes super den. Ráno jsme jeli s dětmi do dětského parku, všichni si to užili, odpoledne procházka se psem, hry.. A večer moje oblíbená pizza 😍
Přeji, ať je zítra lépe!

Jé, tak to se máte :kytka: mňam pizzu miluju :* Děkuji moc, snad už bude, dneska byl fakt den na nic. Tobě taky přeji ať máte pohodový den :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
22.8.21 23:45

Jo, nekdy se fakt „dari“. Obe deti si muzou z dnesniho dne vzit ponauceni a casem oboji preboli. Bude lip :kytka:

Dcera si takhle osklive rozsekla oboci, kdyz ji byl rok. Ona dala i siti naprosto v pohode, ikdyz pri urazu samozrejme rvala, jak tur, zatimco ja jsem omdlevala, fuj je mi spatne jen na to pomyslim.

Ja jsem se celkove behem vikendu snazila dokoupit potreby, obleceni a obuv do skolky. A chtela jsem malovat obyvak, misto toho jsme vypadly na kola, kdyz bylo tak hezky. A ve drezu me ceka nadobi, v pracce pradlo, ale ze by se mi chtelo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 00:16

Kazdym dnem cekame narozeni dvojcat, takze i ten dnesni byl ve znameni cekani :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7929
23.8.21 00:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky/kluci, jaký jste dneska měli den? Chci si jen tak v klidu popovídat, co jste dělali atd.

Já začnu, den začal v pohodě, pak malý spadl a o stůl si rozsekl ret, takže jsme jeli na šití, měl to fakt hodně, je malý (3 roky), takže fakt řev, chudák, valila mu z toho krev, teď už v klidu spinká se zašitou pusinkou.

Pak jsme se vrátili a dcerka (8 let), že půjde vyvenčit svého králíka na zahradu. Měla ho na postroji, ale nějak se jí z toho dostal a utekl. Samozřejmě řev jak blázen, já jsem honila králíka po zahradě, ale on podlezl plot k sousedům kde mají loveckého psa- ohaře, asi víte jak to dopadlo, vše viděla dcera. Jak jejího milované králíka zakousl pes. No tak chudina brečela jak blázen, já jsem ji i s prckem posadila do auta a jeli jsme do zverimexu koupit nového králíka a syn dostal hračku za odměnu. Dcera už postroj používat nebude, koupíme ohrádku na zahradu a tam králík bude, když bude pěkně.

A pak třešnička na dortu, manžel přijel a řekl, že jak mužů být unavená, když jsem celý den doma :pocitac: To ještě nevěděl co se za celý den stalo, páč nemůže být v práci u telefonu.

Takže fakt den blbec.

Tu televizi reklamovat zkuste. Nevzpomenu si teď na přesný právnický termín, ale pokud se něco porouchá měsíc po záruce, tak solidní firma se snaží vyjít vstříc. Samozřejmě to nesmí být nejlevnější věc, kterou nabízejí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 01:01
@Anonymní píše:
Kazdym dnem cekame narozeni dvojcat, takze i ten dnesni byl ve znameni cekani :mrgreen:

Tak to drzim palce, opravdu a uprimne, uzivejte si ted ten klid!! Nechci vas strasit, mam ted rok a pul stare dvojcata a stve me, ze jsem vic pred porodem neodpocivala :lol: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
9208
23.8.21 07:30

V sobotu jsme slavili padesátiny mého milovaného manžela :srdce: Včera jsme byli K. O. :mrgreen:, ale večer jsme si udělali moc hezký :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
23.8.21 07:59
@Anonymní píše:

Takže fakt den blbec.

Tyjo, desny :,( hlavne kralika je mi lito :,( muj čokl (spolecenske plemeno) jednou rozsapal ježka, sousedka z toho mela nervovy zachvat :( a kočka chytla veverku a čokl ji nekolik dni chodil ožužlavat :poblion: z toho jsem se opupinkovala ja :roll:

Vcera nic moc, byl uplnek, bolela me hlava :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 09:44
@smutný.smajlík píše:
Jo, nekdy se fakt „dari“. Obe deti si muzou z dnesniho dne vzit ponauceni a casem oboji preboli. Bude lip :kytka:

Dcera si takhle osklive rozsekla oboci, kdyz ji byl rok. Ona dala i siti naprosto v pohode, ikdyz pri urazu samozrejme rvala, jak tur, zatimco ja jsem omdlevala, fuj je mi spatne jen na to pomyslim.

Ja jsem se celkove behem vikendu snazila dokoupit potreby, obleceni a obuv do skolky. A chtela jsem malovat obyvak, misto toho jsme vypadly na kola, kdyz bylo tak hezky. A ve drezu me ceka nadobi, v pracce pradlo, ale ze by se mi chtelo :think:

Jo to máš pravdu, ona dcera měla prý toho králíka nějak blbě zapnutýho a on se jí vyvlíkl. Potom jsem ho honila, ale on podlez plot k sousedům a bylo to, máme tam na té straně jen takové to pletivo a tak vše viděla. To byl snad větší řev než u syna, chytla úplně záchvat, ale naštěstí měli ve zverimexu pěkného prcka a dcera už ho bude dávat jen do ohrádky, tu koupíme dneska.
No a syn dělal blbosti a běhal po obýváku a pak snad na ten stůl :zed:
Tak to jste měly hezký víkend, kola mám taky moc ráda :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 09:46
@Anonymní píše:
Kazdym dnem cekame narozeni dvojcat, takze i ten dnesni byl ve znameni cekani :mrgreen:

Jé tak to moc gratuluji :srdce: :kytka:
Ať jsou miminka i ty v pořádku a přeji dobrý porod.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 09:48
@janickaIII píše:
Tu televizi reklamovat zkuste. Nevzpomenu si teď na přesný právnický termín, ale pokud se něco porouchá měsíc po záruce, tak solidní firma se snaží vyjít vstříc. Samozřejmě to nesmí být nejlevnější věc, kterou nabízejí.

Myslíš? No ona byla v pohodě a pak najednou něco luplo a celá se vypla a už nejde zapnout :nevim: Ale řeknu to manželovi, zkusit to můžeme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.8.21 09:50
@FlorenceF Jenkins píše:
Tyjo, desny :,( hlavne kralika je mi lito :,( muj čokl (spolecenske plemeno) jednou rozsapal ježka, sousedka z toho mela nervovy zachvat :( a kočka chytla veverku a čokl ji nekolik dni chodil ožužlavat :poblion: z toho jsem se opupinkovala ja :roll:Vcera nic moc, byl uplnek, bolela me hlava :roll:

To mě taky, byl to fakt dcery miláček. Jejda fuj, to si musel popíchat pusu ne? Chudák veverka, ty miluju.

• Citovat
  • Nahlásit
7929
23.8.21 09:51
@Anonymní píše:
Myslíš? No ona byla v pohodě a pak najednou něco luplo a celá se vypla a už nejde zapnout :nevim: Ale řeknu to manželovi, zkusit to můžeme.

Za zkoušku nic nedáte. My takhle reklamovali jednu věc a vzali nám to. Ale byla to jedna z nejdražších položek, které nabízeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
23.8.21 09:53
@Anonymní píše:
To mě taky, byl to fakt dcery miláček. Jejda fuj, to si musel popíchat pusu ne? Chudák veverka, ty miluju.

Ja nevim, jak se mu to povedlo :roll:

Jo, my uz jsme si zvykli, kocka lovi mysi, tak obcas prinese i ptacka, veverku, krtka a jednou netopyra. Clovek otupi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat