Jaký kočárek na vesnici?

Anonymní
9.11.19 18:33

Jaký kočárek na vesnici?

Ahoj, vybíráme kočárek a ráda bych věděla jaký kočárek se na vesnici osvědčil Vám? Do nějakyho lehčího terénu.. :lol:
Určitě bych chtěla trojkombinaci.
Moc uvítám vaše typy na kočárky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6901
9.11.19 18:43

I po lesní cestě jsem jezdila s Tako s velkýma kolama, houpací. Byl super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
9.11.19 18:48

My jsme měli Tudore a to byl fakt teréňák, co vydržel a parádně projel všecko.
A to jsme ho fakt nešetřili a jezdili do každého terénu i za každého počasí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
9.11.19 19:08

Junama impulse, ale mám jen dvojkombinaci. Kocarek projel i nejtěžší terén, je houpací a dobře odpružený. Autosedačku jsem brala podle Adac testů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42339
9.11.19 19:09

Roan marita, prostorný a terén zvládá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
9.11.19 19:15

Baby design dvojkombinace, projel i horské pěšiny a kdysi i pole, když jsem špatně odbočila, ale to si už nechci zopakovat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
9.11.19 20:08

U mamky na vesnici mame Cam cortina x3 evolution je to trikolka, ale ty kola jsou fakt super velka a pojedou vse. Je to trojkombinace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19158
9.11.19 22:39

Roan marita nebo emma. Neznám lepší kočár na vesnici a do terénu. Prostorný, houpací, odpružený, projede i tankodrom aniž by to vzbudilo mimčo. Jen nekupuj trojkombinaci. Vajíčko stojí na houby. Dají se koupit adaptéry na Maxicosi a cybex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5320
11.11.19 09:42
@Anonymní píše:
Ahoj, vybíráme kočárek a ráda bych věděla jaký kočárek se na vesnici osvědčil Vám? Do nějakyho lehčího terénu.. :lol:
Určitě bych chtěla trojkombinaci.
Moc uvítám vaše typy na kočárky :)

Jsem z vesnice a narovinu u nás je horší terén v tom městě :mrgreen: po vesnicí jsem chodila po chodnících nebo asfaltce. Naopak na návštěvách ve městě všude všechno rozkopané, všude kostky, nebo parky s nezpevněnými cestami. Pro mě bylo důležitější aby byl lehký a dobře se skládal do auta. Kvůli cestám do města k doktorce, na nákupy, na návštěvy akcí ve městě. Všechny ty polské trojkombinace zde uvedené jsou super ale váží cca 14-15kg a to nakládat 2×-3× týdne do auta a z auta je katastrofa. Teď čekám druhé dítě a priorita - do 12 kg, lehce se skládá, zvládne nějaký terén, prodlouzitelna stříška a velký nákupní koš. Zatím mám v hledáčku Bugaboo Buffalo, Cybex Balios S a Baby Jogger City Premiér. Já teda půjdu do použitého a všechny se dají sehnat použité kolem 10-12 tis, takže paráda. Za mě spíš než na terénní vlastnosti koukat na to kde opravdu s kočárkem jezdíš a váhu. Ono tlačit 15kg kočár s 10kg dítětem a nějakým nákupem není zrovna super. Nehledě na to že většina polskych trojkombinaci má sporťák na prd a s blbým těžištěm, takže se pak tlačí ještě hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19158
11.11.19 10:17

@Eliskaxox v jedné věci s tebou nesouhlasím. Není pravda, že by se patnáctikilový kočár těžko tlačil. Naopak. Marita má velká pevná kola a kdekoliv se s ní jezdí daleko lehčeji než s lehkým kočárem s otočnýma kolečkama. Maritu s patnáctikilovým dítětem a naloženým košíkem vedu jednou rukou. Když si vezmu lehký kočár s otočnýma kolama, tak něco takovýho nehrozí. Nadřu se s ním daleko více. O lehkosti jízdy nerozhoduje váha kočárku, ale jeho kola. Proto mají kočárky na běhání stejná kola jako tyhle poláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42339
11.11.19 12:00

@Eliskaxox také jsem měla Maritu (větší kola za příplatek) a nebyl problém. Kočárek uveze i 4 leté dítě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
18.11.19 17:59

Dnes do 21h zivy chat s odbornikem, nech si poradit ;)
https://www.emimino.cz/…acku-371476/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat