Jaky krem na zestihleni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agula
Stálice 63 příspěvků 24.05.10 23:42
Jaky krem na zestihleni?

Všechny zdravim.. Jsem maminka 3 dětí.. Po porodech jsem hodně přibrala, tak jsem se chtěla dát do pořádku.. Hodně jsem cvičila, chodila na akupunkturu a dodržovala správnou životosprávu a výsledky se (k mé radosti i manžela) dostavily.. Mám jenom jeden problém.. Mám málo pružnou kůži (už v těhotenství se mi dělaly jizvičky i když jsem bříško mazala krémy)a tak moje břicho teď vypadá jako bych zrovna porodila - je povislé a všude kůže přebyvá.. Vím,že musím hodně břicho posilovat, ale chtěla bych tomu pomoct i nějakými kosmetickými prostředky.. Nechci ale kupovat všechny a zkoušet (moc penízků) a tak se ptám jestli nemáte nějaký vyzkoušený co by opravdu fungoval..
Moc děkuji za odpovědi..

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34907 příspěvků 25.05.10 06:31

ja jsem presvecena, ze kremy na zsetihleni nemohou fungovat - to by bylo fakt moc jednoduche. ikdyz krasne, proto se asi prodavaji - ta iluze.
prekvapi me, kdyby nekdo napsal, ze mu to zabralo - nejak presvedcive

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 25.05.10 06:38

No na zeštíhlení asi nezaberou, to je fakt. Ale v každém případě mě kůži zpevní, jakoby vyhladí. Zázraky to nedokáže, to je jasný, ale já střídám zpevňující od Garnier a od Nivea a vyhovují my. Po porodu jsem dostala od mamky zásobu, mazala jsem a pak když krémy došly, tak jsem se na to vybodla a používala obyč těl. mléka. A nebylo to ono. Takže si břicho, zadek a stehna mažu furt tím zpevňujícím a kůže je vypnutější :nevim:

Shaniah
Stálice 93 příspěvků 25.05.10 06:48

Ahoj,

taktez kombinuji Nivea a Garnier. Ja nemam na brise tuk, jsem dost hubena, ale mam (krom strii) nevzhlednou krabatou kuzi a o previsech nemluve. Stale to vypada hrozive, ale diky kremum uz ne tolik. Zazraky se nekonaji, ale mirne zlepseni je znatelne a i manzel si vsiml.

S.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34907 příspěvků 25.05.10 07:18

a kdyz se tyhle kremy vysadi, jsk dlouho trva, nez se to zase vrati zpet? zpevnit bych potrebovala tez (o zestihleni nemluve)

Shaniah
Stálice 93 příspěvků 25.05.10 07:40

Jeste jsem nevysadila, takze neporadim. Do idealu mi chybi opravdu hodne a na bikiny v lete to nevidim dozivotne. Nicmene efekt to ma. Ja pribrala v rozmezi dvou let 2× 25 kg a bricho jsem mela opravdu velke (znami hadali dvojcata), tudiz zazraky cekat nemohu.

S.

nozu
Extra třída :D 12586 příspěvků 25.05.10 08:12

tak mamka používá na zpevnění Enju od Dermacolu a taky je spokojená. Mají i balíček pro maminky, který by měl pomáhat proti strijím: http://shop.dermacol.cz/…elo-166.html

odebíráme časopůis d-test a tam byl test krémů proti celulitidě. všeobecně tam vyšlo, že jsou ty krémy nadhodnocené, že větší efekt má pravidlené masírování a mazání, než samotný krém ;-) ale na to zpevnění by to mohlo zabrat.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 25.05.10 08:51
nozu píše:
tak mamka používá na zpevnění Enju od Dermacolu a taky je spokojená. Mají i balíček pro maminky, který by měl pomáhat proti strijím: http://shop.dermacol.cz/…elo-166.html

Jé, tak ten jsem taky vyzkoušela, ale musela jsem ho vyhodit, protože mi straaaašně smrděl. :jazyk: I manželovi. Ale třeba by zabral. Těžko říct :nevim:

Váš příspěvek
Reklama