Látkové menstruační vložky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heduš
Stálice 84 příspěvků 22.05.10 07:47
látkové menstruační vložky

Ahojte ženy, nemáte některá zkušenosti s látovými menstruačními a slipovými vlžkami?
třeba tyhle :

http://haipa-daipa.com/…truan-vloka/

jak používám pro synka látkový plíny, tak se mi začaly eklovat veškerý igelity, který v běžných vložkách jsou… asi bych to zkusila…máte některá zkušenost? popřípadě znáte třeba ještě jiného výrobce? i když Haipa Daipa mi přijde super - jejich plíny jsou u mě na 1* :-D (ale to už je o něčem jiném)

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.05.10 08:11

Ahoj, ja pouzivam jako doplnek ke kalisku. HD teda ne, na dotek se mi moc nelibili, mam od bundle of joy, 4 s bambusem s kridylky a pak 4ks slipovek s vlnenou nepromokavou vrstvou.

Jinak doporucuju kalisek, me fakt sednul, nosim ve dne v noci, jsem moc spokojena.

jjelena  22.05.10 08:43

Holky, tohle slyším poprvý. Možná se budu ptát blbě, ale to se jako pere? Překvapilo mě, že nejsou ani tak drahý.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.05.10 08:46

Ja je pri pouzivani preperu v ruce v horky vode a ve zlucovem mydle. A po skonceni ms je mrsknu predeprane ve zlucaku do pracky s plinama na 60.

Cappy
Kelišová 6094 příspěvků 22.05.10 09:06

Ahoj, já tedy konečně taky používám kalíšek, ale na noc mám raději vložku.
Zainvestovala jsem a koupila TYTO .
Jsou velice příjemné a vypadají nádherně :palec:

Během celého cyklu a i pod kalíšek (pro sichr) si dávám SLIPOVKU .

A jak se to pere?
Po použití přeperu v ruce, pak dám do kyblíku, peru jednou za dva dny. Peru sice poloprázdnou pračku, ale mně to nevadí.
Jo a peru v šetrném prostředku.

Taky pro mě bylo látkování mého syna odrazovým můstkem.
Přece se mamka nebude pařit v igelitu, když synáček má prdelku v bavlnce :-P

Příspěvek upraven 22.05.10 v 09:08

Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 22.05.10 09:07

Já o tom taky furt uvažuju, taky ke kalíšku… Čiči, jak je pak ta slipovka tlustá? Teď si s intimkou právě užívám pocitu, že to ani nemám, látkovou bych asi cítila, že? Ale zas bavlna je bavlna… :think:

Cappy
Kelišová 6094 příspěvků 22.05.10 09:10
Angua píše:
Já o tom taky furt uvažuju, taky ke kalíšku… Čiči, jak je pak ta slipovka tlustá? Teď si s intimkou právě užívám pocitu, že to ani nemám, látkovou bych asi cítila, že? Ale zas bavlna je bavlna… :think:

Cítím jen obyčejné vložky.
Slipovku, když se nekontroluji, necítím, já mám s fleesovým povrchem a ty jsou taky hodně příjemný.

Cappy
Kelišová 6094 příspěvků 22.05.10 09:16

Jo a Heduš, ten odkaz, který jsi sem vložila je jen sací vrstva do vložky HD ;-)

Reklama

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.05.10 09:18

Ta latka je prece jen poddajnejsi, nez jednorazove vlozky, takze o ni clovek moc nevi. Pro me idealni by byly kalhotky, na ktery bych pricvakla ty slipovky od bundles, bez kridylek, z kalisku mi unikne maximalne par kapek, nepotrebuju nejakou maxi vlozku.

Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 22.05.10 09:19

Cappy, fakt? Tak to o tom budu uvažovat ještě vážněji :mrgreen:

Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 22.05.10 09:20

Čiči, dík… a to máš ty merino křidýlka asi, že? STačí dvoje? Též se mi líbí ty Bundles, jak se na to tak dívám…

Heduš
Stálice 84 příspěvků 22.05.10 09:42
Cappy píše:
Jo a Heduš, ten odkaz, který jsi sem vložila je jen sací vrstva do vložky HD ;-)

:-D jo jo, vím, já jen pro základní orientaci těch co mi odpovídají, díky
jinak díky za reakce, taky se stále blížím k rozhodnutí to vyzkoušet

Eliza
Závislačka 2682 příspěvků 22.05.10 10:00

Používám už několik let vložky od Popolini a od Imse Vimse. Popolini jsou objemnější (dají se více vycpat), IV zase tenčí ale s nepropustnou vrstvou uvnitř (ty beru na ven). Dá se k nimpořídit taštička speciální když jdeš ven.
Peru - vyvářím, přidávám žlučové mýdlo.
Je to opravdu rozdíl, obyčejné vložky už vyloženě přetrpím. Někomu přijde hnusná ta představa předepírání. Moc nevidím rozdíl v tom, když jsem stejně musela přepírat všechny kalhotky. O kalíšku pořád uvažuju, ještě jsem nezkoušela.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 22.05.10 11:24
Angua píše: Čiči, dík… a to máš ty merino křidýlka asi, že? STačí dvoje? Též se mi líbí ty Bundles, jak se na to tak dívám…

Staci jedny :lol: Fakt to mam jen jako pojistku na kalich, ono sem tam neco umaze, kdyz se to vyndava, tak neco zustane na povrchu, ale na to mi fakt staci jedna intimka na den. Mam jedny kridla a 4 slipovky, vystacim si bohate. Jen kdyz v prubehu ms vyvaruju kalich, tak si beru tu bundles bambusovou a pod ni jeste strcim nejakou tu slipovku, kdyby zrovna v tu chvili to zaclo nejak moc tect, ale to je 20min, pak tam zase supnu kalich

Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 22.05.10 19:36
čičinka píše:
Angua píše: Čiči, dík… a to máš ty merino křidýlka asi, že? STačí dvoje? Též se mi líbí ty Bundles, jak se na to tak dívám…
Staci jedny :lol: Fakt to mam jen jako pojistku na kalich, ono sem tam neco umaze, kdyz se to vyndava, tak neco zustane na povrchu, ale na to mi fakt staci jedna intimka na den. Mam jedny kridla a 4 slipovky, vystacim si bohate. Jen kdyz v prubehu ms vyvaruju kalich, tak si beru tu bundles bambusovou a pod ni jeste strcim nejakou tu slipovku, kdyby zrovna v tu chvili to zaclo nejak moc tect, ale to je 20min, pak tam zase supnu kalich

No, to je vlastně fakt, že jsou to trošky a křídla nemám moc šanci zašpinit… :think: Dokoupit se dá vždycky :mrgreen: Dík :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Články z Ona Dnes

Po měsíci v KLDR byla jako Severokorejci. Myslela jen na jídlo a vodu

Stačily jen čtyři týdny v KLDR a studentka koreanistiky Nina Špitálníková se... číst dále >

Ivan by mě klidně nechal spát i na skříni, říká manželka šéfa Pirátů

Přezdívá se jí Kněžka chaosu a Lydii France Bartošové to připadá trefné.... číst dále >

Reklama