Jaký krém pod jedlý papír

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 31.08.19 22:47
Jaký krém pod jedlý papír

Jdu si pro radu, budu pect dort a syn chce dinosaura, takže jedlý papír a já se ptám, jaký krém pod něj můžu dát? Znám teda jen máslovo pudingový, ale chtěla bych něco lehčího.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bublinek
Kelišová 5717 příspěvků 31.08.19 23:10

Jaký bude korpus?

bibi2233
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 25 inzerátů 31.08.19 23:17

Nejlépe podle mě vypadá jedlý papír na fondánu nebo marcipánovém potahu. Pokud nějaký krém pod něj, tak rozhodně světlý a nějaký tužší, ne šlehačkový. Já dělám obvykle dorty s pařížskou šlehačkou a tak to zdobím jen kolem, pod papír nedávám nic, protože papír navlhne a začne se rozpíjet. Navrchu ho přetřu decorgelem, aby vynikly barvy a leskl se.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 31.08.19 23:29

Papír bych dala na marcipán

bublinek
Kelišová 5717 příspěvků 31.08.19 23:50

Já dávala na mrkvový, tzn na mascarnone, pak na čoko krém
měli jsme k tomu ten cukrový sirup, kterým se fxovalo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 00:04

Papír jsem dala tento rok 3×, první tréninkový na maslovo-pudinkový krém, další dva na nepečený dort (korpus rozdrcené piskoty, krém s ovocem, piškot, krém bez ovoce). Krém Zakysana smetana zamíchaná s ušlehanou šlehačkou s krystalem. Také dinosaurus :). Vždy jsem fixovala papír z obou stran gelem. Nejsem žádná pekarka, naopak :), ale dort se líbil.

Jana206
Nadpozemská drbna 28592 příspěvků 01.09.19 06:34

Ahoj, my pod jedlý papír pudinkovo-maslovy dáváme. Deti mají rády klasiku, žádné výmysly, co se týče chutí. Marcipan rady nemají. Dorty jim peče babicka a vetsinou se dort sní behem dvou dní.

Anna85
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 01.09.19 07:56

Kdyz potres gelem i zespoda, tak je jedno na jaky krem, nebo na cokoladu. Ale vzdy to musi byt poradne zatuhly. V nejaky diskuzi tady jsem. videla, ze nekdo zespoda potira tenkou vrstvou marmelady, plni to funkci toho gelu.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 01.09.19 09:10
@bibi2233 píše:
Nejlépe podle mě vypadá jedlý papír na fondánu nebo marcipánovém potahu. Pokud nějaký krém pod něj, tak rozhodně světlý a nějaký tužší, ne šlehačkový. Já dělám obvykle dorty s pařížskou šlehačkou a tak to zdobím jen kolem, pod papír nedávám nic, protože papír navlhne a začne se rozpíjet. Navrchu ho přetřu decorgelem, aby vynikly barvy a leskl se.

Já to mám komplikovaný, manžel a syn mají narozeniny společně, takže dělám obvykle 2 dorty. Manžel klasika pařížský, ale syn chce letos nějaký vanilkový. S marcipánem se mi právě dělat nechce, ale když nebude zbytí. Loni jsem dávala obrázek na pařížský, ale pod tím obrázkem jsem měla právě máslovo pudingový krém. Gel jsem ještě nikdy nedávala a papír se mi nerozpil. Jenže právě chci něco lehčího, protože jak jsou dorty 2, tak není třeba se nacpat oběma těžkýma. Koupím teda ten gel a zkusím to co radila anonymní, to by mohlo fungovat.

Anna85
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 01.09.19 11:33

@lleennttiillkkaa
Ja delam na letni dort (kluk ma narozeniny v srpnu) krem ze zakysane smetany. Ochutim jen vanilkovym cukrem a pridam zelatinovy stuzovac za studena. Korpus pomazu marmeladou (nemusi byt)a dam krem. Je to svezi, jakobys delala jen nepecenej s, piskotama. Ozdobim ovocem a ten obrazek. Akorat ja teda davam dospod ten gel, nevim jestli se na smetanu muze polozit rovnou.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 01.09.19 11:52

@Anna85 myslím, že na smetanu nee, alespoň mi to říkala kamarádka cukrářka

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 01.09.19 11:52

@Anna85 tu zakysanku ještě nějak vyšleháváš?

Anna85
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 01.09.19 12:41

@lleennttiillkkaa
Ne, micham to jen rucne metlickou.

Anna85
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 01.09.19 12:42

@lleennttiillkkaa
Nebo nekdy micham zakysanku s tvarohem

lucynka25
Extra třída :D 10298 příspěvků 01.09.19 20:33

@lleennttiillkkaa davam jen maslo vyslehane s cukrem primo pod papir, to pak pouziji i na zdobeni.
Jinak krem uvnitr mame nejradsi tvaroh, mascarpone, jogurt ovocny a ovoce

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama