Co s mrkvovou natí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monulie
Kecalka 248 příspěvků 27.08.19 14:38
Co s mrkvovou natí?

Mrzí mě vyhodit do kompostu mrkvovou nať, říkám si, že to musí jít využít ještě nějak. Pesto z mrkvové natě mi bohužel nechutná. Využíváte ji vy? Co z ní děláte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šáruší
Kelišová 5107 příspěvků 27.08.19 14:40

Vyhazuju do kompostu

Ba-stet
Závislačka 3095 příspěvků 27.08.19 14:44

Mám německou kuchařku, která je celá zaměřená na zeleninové „od čumáčku po ocas“. Co se pamatuju, ještě je tam nasekaná ve slaných muffinu, v zálivkách na salát, v dipech nebo rozmixovaná do smoothie. Co jsem ale zkoušela, musí být mladá, neovadlá a domácí (i koupená bio se mi zdála hořká a s pachutí).

zu.syk
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 27.08.19 14:49

No, i když to není to, co chceš slyšet, tak některé věci je prostě lepší hodit do kompostu… než si s nimi kazit jídlo a chuť :nevim:

vedma007
Kecalka 429 příspěvků 27.08.19 14:58

Není to teda na žádné enormní množství, ale já ji suším do domácí vegety. Pak se dá třeba taky nasekat do omelety, do vývaru, do pomazánek (i sušená)

Chumchalice
Kecalka 165 příspěvků 27.08.19 14:59

Kdysi jsem videla vymenu manzelek a tam byl manzel z nejakeho africkeho statu. Rád varil a ta „nova“ manzelka prave tu nať vyhodila do kose a ho to hrozne rozesmalo, ze v jeho zemi se mrkev pestuje prave pro tu nať, ktera je plna vitaminu :lol: od te doby ji davam vzdy do vyvaru a je to super, kazdy mi ho chvali :palec:

vedma007
Kecalka 429 příspěvků 27.08.19 15:01

Jo ale ještě dodám, že na tohle je vhodná jen doma vypěstovaná mrkev (nebo ze zdroje, kde máte záruku, že nehnojí chemicky), protože ta nať z klasického zemědělství do sebe natáhne z celé rostliny nejvíc pesticidů a hnojiv.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17734 příspěvků 27.08.19 15:10
@Chumchalice píše:
Kdysi jsem videla vymenu manzelek a tam byl manzel z nejakeho africkeho statu. Rád varil a ta „nova“ manzelka prave tu nať vyhodila do kose a ho to hrozne rozesmalo, ze v jeho zemi se mrkev pestuje prave pro tu nať, ktera je plna vitaminu :lol: od te doby ji davam vzdy do vyvaru a je to super, kazdy mi ho chvali :palec:

Jojo, to pamatuju, i tam z ni něco vařil.

smutná máma
Kelišová 5443 příspěvků 50 inzerátů 27.08.19 15:52

Králíci by si dali :mrgreen:

mojmira
Hvězda diskuse 79263 příspěvků 27.08.19 15:59
@Monulie píše:
Mrzí mě vyhodit do kompostu mrkvovou nať, říkám si, že to musí jít využít ještě nějak. Pesto z mrkvové natě mi bohužel nechutná. Využíváte ji vy? Co z ní děláte?

nedělá z ní nic, vyhazuji :D

Pipet
Generální žvanilka 24315 příspěvků 27.08.19 16:08
@smutná máma píše:
Králíci by si dali :mrgreen:

Morčátka rovněž nadšeně piští :dance:

leisa
Kecalka 317 příspěvků 27.08.19 16:18

Buďto z ní dopěstovat další mrkev, nebo klidně i odšťavnit do domácí šťávy v odšťavňovači.

Kelsey
Hvězda diskuse 46761 příspěvků 27.08.19 17:13

Ve vymene manzelek byl chlap (African tusim), ktery tu nat zpracovaval do jidla. Pohledej stare dily.
My vyhazujeme do komposteru.

Monulie
Kecalka 248 příspěvků 27.08.19 18:50
@vedma007 píše:
Jo ale ještě dodám, že na tohle je vhodná jen doma vypěstovaná mrkev (nebo ze zdroje, kde máte záruku, že nehnojí chemicky), protože ta nať z klasického zemědělství do sebe natáhne z celé rostliny nejvíc pesticidů a hnojiv.

to je fakt, mrkev aspoň oloupu a omyju 8o
díky za všechny tipy, do omelety a vývaru by to šlo! :palec:

Monulie
Kecalka 248 příspěvků 27.08.19 18:51
@Chumchalice píše:
Kdysi jsem videla vymenu manzelek a tam byl manzel z nejakeho africkeho statu. Rád varil a ta „nova“ manzelka prave tu nať vyhodila do kose a ho to hrozne rozesmalo, ze v jeho zemi se mrkev pestuje prave pro tu nať, ktera je plna vitaminu :lol: od te doby ji davam vzdy do vyvaru a je to super, kazdy mi ho chvali :palec:

a jo, ten díl si vybavuju! :lol: do vývaru určitě vyzkouším

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama