Sušení hub - babek, lze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 10:20
Sušení hub - babek, lze?

Ahoj, mám blbý dotaz a proto prosím o zachování anonymu. Poprvé v životě budu sušit houby. Jednak nevím, jak na to a jednak jsem vyčetla, že babky se při sušení nakazí nějakým oarazitem. Takže se chci zeptat, je to tak? Sušite je? A jak předcházet té nákaze?
Moc všem děkuji

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 25.08.19 10:30

No obecně houby nakrájíš na plátky cca 2 mm a porovnáš nejlépe na síto a nebo plech. A dáš někam na sluníčko a nebo třeba na suchou půdu. Někdo suší i v troubě nebo sušičce na ovoce.

Jinak o tom, že by babky měly při sušení dělat tohle, nevím. Já je většinou ani nesbírám.

Hoa Mai
Kelišová 6739 příspěvků 14 inzerátů 25.08.19 10:40

Houby se suší tak, že je nakrájíš na co nejtenší plátky (aby schly co nejrychleji), rozložíš je a necháš být do vysušení. Je možné je sušit na plechu v troubě, na chatě na to máme vyrobený „sušák“ z konferenčního stolku, ze kterého je sundaná deska a místo toho napnutá záclona.
Babky sbíráme, ale nesušíme. To, co jsi psala, jsem nikdy neslyšela, ale babka je houba velmi porézní a měkká, narozdíl od hřibů, takže obsahuje větší množství vody, má tendenci plesnivět a červivět (červi ji mají radši, než tvrdé hřiby). Kvůli tomu většímu množství vody se nehodí na sušení a taky starší a větší plodnice bývají často červivé - opět nevhodné na sušení. Já mám babky hrozně ráda, je to krásně aromatická houba dobrá na kratší povaření třeba do polévky, krásně ji ovoní. Ale sbíráme jen mlaší čisté plodnice a okamžitě zpracováváme.
Stejně tak se na sušení nehodí třeba kozáky nebo klouzky. Pokud máš takových hub hodně a chceš je uchovávat přes zimu, tak je podus a zamraz.

ugluk
Hvězda diskuse 47555 příspěvků 25.08.19 10:46

Babky nesuším. Když už je sbírám, tak do směsi k přímé spotřebě nebo pak podusím na cibulce a zamrazím, to je fajn třeba do závinu, palačinek, atd.
Při sušení je velmi důležité sušit zcela zdravé houby, ani trochu červivé, ani trošku napadené plísní. U nás jede sušička ovoce, ale navolno je třeba, aby bylo sucho a teplo, pravidelně kontrolovat, no a prostě nechat uschnout úplně dosucha.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17724 příspěvků 25.08.19 12:36

Babky raději nechat přejít varem a zamrazit.

Ester13
Kelišová 5933 příspěvků 25.08.19 12:55

Ty asi myslíš nedohuba. Je to už vyvrácený mýtus.

HankaHK
Závislačka 4515 příspěvků 74 inzerátů 25.08.19 13:07

Ano suším i zdravé babky, trvají déle než se usuší, ale pak se uchovávají v pohodě a není s nimi problém. Používám pak normálně do bramboračky, pod maso apod. Suším na plechu horkovzduch na max 50°C v troubě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:10

Já paradoxně ani houby nejím. To o těch babkách jsen vyčetla někde na netu, ale protože nevěřím vsemu, co čtu, radši se ptám. Sušit je tedy nebudu, ale podusím je a zamrazim.

Všem děkuji

lucynka25
Extra třída :D 10261 příspěvků 26.08.19 07:04

Ja. susim tedy v susicce a babky taky normalne susim, jsou vyborny ;)
Pak uchovavam ve sklenici ve spajzu.

Váš příspěvek
Reklama