Jaký materiál pro větší dildo?

61
16.7.19 08:04

Jaký materiál pro větší dildo?

Ahoj, poslední dobou mám pocit, že by manželka po 25 letech uvítala, kdyby občas při našich hrách (sex, masturbace) byla více vyplněná, zejména a hlavně do šířky. Já jsem 15.5/5.5 cm a někdy zvlhne a uvolní se natolik, že mě dostatečně necítí.

Rád bych jí proto pořídil nějaké širší a poddajné dildo, které by v sobě cítila a přitom by netlačilo. Nevím ale, jaký vybrat materiál.

V minulosti jsme pár hraček měli. Silikonová dilda jsou fajn, ale byla dost tvrdá (zkusili jsme 3 různé od Funfactory) a taky na začátku vždy dost studená. Gelová dilda jsou zase hodné cítit a po čase začnou na dotek lepit, ble.

Co tedy, prosím, vybrat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
467
16.7.19 08:13
@Daidalos73 píše:
Ahoj, poslední dobou mám pocit, že by manželka po 25 letech uvítala, kdyby občas při našich hrách (sex, masturbace) byla více vyplněná, zejména a hlavně do šířky. Já jsem 15.5/5.5 cm a někdy zvlhne a uvolní se natolik, že mě dostatečně necítí.

Rád bych jí proto pořídil nějaké širší a poddajné dildo, které by v sobě cítila a přitom by netlačilo. Nevím ale, jaký vybrat materiál.

V minulosti jsme pár hraček měli. Silikonová dilda jsou fajn, ale byla dost tvrdá (zkusili jsme 3 různé od Funfactory) a taky na začátku vždy dost studená. Gelová dilda jsou zase hodné cítit a po čase začnou na dotek lepit, ble.

Co tedy, prosím, vybrat? [/citac

A proč se neporadíš se svou ženou? Vyřezej jí něco ze dřeva..ty materiále..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14592
16.7.19 08:27

Zajdi si do sexshopu, tam ti poradí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
16.7.19 08:51

Díky. Já jen myslel, jestli jste někdo neobjevil něco, co pro vás dobře funguje.

Manželka se sexu ráda věnuje, se mnou nebo i o samotě, ale nechce se o ničem sexuálním bavit, necítí se při tom dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13976
16.7.19 09:35

Hele - paralelně s výběrem hraček - zkuste posilovat pánevní dno - ideálně oba. Zejména jí to pomůže právě v tom, aby byla „užší“ a vnímavněšjí - chce to používat ke cvičení buď kegelovy činky/venušiny kuličky.

Počáteční teplotu řešte tím, že dáte hračku do teplé vody. Tedy pokud je vodě odolná.

Na postupný a citlivý tréning komunikace o sexu je fajn tahle kniha (je psaná velmi vkusně)

https://www.knihydobrovsky.cz/…extaze-15406

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
16.7.19 10:00

@Ou
Díky mnohokrát za radu, to zní rozumně.

Ostatně není to poprvé, co zrovna od Tebe jsem to dostal radu, která je myšlená upřímně a dá se použít. Opravdu se v tom vyznas, nejsi náhodou sexuolog / sexuoložka?

Legrace je, že zrovna tuhle knihu už pár let v knihovně máme. Já do ní koukal, manželka ne. Pokusím se ji najít, oprasit a tak nějak prostě položit do ložnice… Třeba si ji vezme do ruky.

Manželku miluju a i po 25 letech mě pořád vzrušuje. Na povídání jen tak o vylepšování sexuálního života ale vůbec není. Asi chápeš, že nemůžu jen tak přijít a navrhnout, hele, co kdybychom se pokusili si posílit pánevní dno, byla bys pak při styku užší…

Ona bere sex jako něco spontánního, přírodního, o čem se nesmí přemýšlet a plánovat. Já naopak k těm nekonečným rozborům mám sklony (vím, je to špatně, už se to snažím nedělat) a ona to pozná už na míle daleko. Aby taky ne, po 25 letech…:)

Jak bys Ty nebo i Vy ostatní začali takový nenásilný hovor o sexu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15467
16.7.19 10:28
@Daidalos73 píše:
@Ou
Díky mnohokrát za radu, to zní rozumně.

Ostatně není to poprvé, co zrovna od Tebe jsem to dostal radu, která je myšlená upřímně a dá se použít. Opravdu se v tom vyznas, nejsi náhodou sexuolog / sexuoložka?

Legrace je, že zrovna tuhle knihu už pár let v knihovně máme. Já do ní koukal, manželka ne. Pokusím se ji najít, oprasit a tak nějak prostě položit do ložnice… Třeba si ji vezme do ruky.

Manželku miluju a i po 25 letech mě pořád vzrušuje. Na povídání jen tak o vylepšování sexuálního života ale vůbec není. Asi chápeš, že nemůžu jen tak přijít a navrhnout, hele, co kdybychom se pokusili si posílit pánevní dno, byla bys pak při styku užší…

Ona bere sex jako něco spontánního, přírodního, o čem se nesmí přemýšlet a plánovat. Já naopak k těm nekonečným rozborům mám sklony (vím, je to špatně, už se to snažím nedělat) a ona to pozná už na míle daleko. Aby taky ne, po 25 letech…:)

Miláčku líbí se ti to takhle? A o tři centimetry doleva, je to lepší? A když se posunu takhle? :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
16.7.19 12:15
@Daidalos73 píše:
@Ou

Tohle mi úplně mluví z duše. Naprosto přesně jako u nás. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.7.19 03:12

@Pan Jan
Opravdu? A jak se to u vás projevuje?

U nás třeba tak, že manželka si posledních x let nikdy neřekne o sex. Když ale večer v posteli po několika dnech od posledně prostě začnu s předehrou, tak ve čtyřech případech z pěti zvlhne, chce mě do sebe a končí to velikým och a aaach… Ale sama s tím nikdy nepřijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
17.7.19 03:16

A jaký typ dilda cítíte uvnitř nejpodobněji penisu?

Já se tedy ještě místních dám zeptám, jaký materiál vám přijde, že v sobě cítíte nejvíc podobně jako penis? Silikon??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
17.7.19 07:03

@Daidalos73 No úplně přesně jak to máte Vy. Ona by chtěla ale neřekne si o to. Musím téměř vždy já začít a vyvinout aktivitu. A ani se nechce bavit o sexu ale má ho ráda. A když jí řeknu že mi má říct co chce a já jí to udělám tak mi řekne že na to musím přijít sám. :roll: ale jinak je fakt poklad. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama