Preventivní přístup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9621 příspěvků 15.07.19 21:31
Preventivní přístup

Dobře ten :lol:

Taky nás takový preventivní věci čekají?

A je to opravdu sexistické?

https://www.idnes.cz/…mediahub_jpl

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 8377 příspěvků 15.07.19 21:33

@pohledzdruhestrany ne, u nás nejsou chlapi nadržené gorily, aby skákali na každou ženskou, kterou uvidí

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9621 příspěvků 15.07.19 21:39
@stinga píše:
@pohledzdruhestrany ne, u nás nejsou chlapi nadržené gorily, aby skákali na každou ženskou, kterou uvidí

Myslíš, že v USA jsou nadrženější než v ČR a skákají tam víc?

mroe
Neúnavná pisatelka 16067 příspěvků 15.07.19 22:07
@pohledzdruhestrany píše:
Myslíš, že v USA jsou nadrženější než v ČR a skákají tam víc?

Ne, jen se svet v pr..l obraci a zacina to zrovna u nich.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9621 příspěvků 15.07.19 22:14
@mroe píše:

Podle mě za to může do určitý míry ta normální většina ženských, protože se nevymezí proti tý menšině psychopatek.

Jaholos
Kecalka 383 příspěvků 15.07.19 22:18

@pohledzdruhestrany Je treba poradna zapracovat na umele inteligenci a robotice, takova umela zena uplne vyradi potrebu zen pro muze. :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9621 příspěvků 15.07.19 22:22
@Jaholos píše:
@pohledzdruhestrany Je treba poradna zapracovat na umele inteligenci a robotice, takova umela zena uplne vyradi potrebu zen pro muze. :mrgreen:

Včera jsme tu měli takovou debatu, že bílá mužská populace to bude směřovat na asijskou ženskou, i s ohledem na anatomii, všechny strany budou spokojeny :D

Jaholos
Kecalka 383 příspěvků 15.07.19 22:25
Včera jsme tu měli takovou debatu, že bílá mužská populace to bude směřovat na asijskou ženskou, i s ohledem na anatomii, všechny strany budou spokojeny :D

Zatim je to dobra varianta, ale ty asijske zeny se budou taky povahove menit a bude jim vyrustat hrebinek jako kohoutovi. :mrgreen:

Lalelale
Kelišová 5245 příspěvků 15.07.19 23:49
Dobře ten :lol:

Ano, je to sexistické, s novinářkou souhlasím. USA se poslední dobou neuvěřitelně mění do úplné parodie sama sebe. Kdysi jsme museli udělat rozhodnutí, zda žít v anglii, nebo usa. Nějaký čas jsem nevěděla, zda jsem si vybrala správně, ale teď už opravdu děkuju rozumu, že jsme si vybrali tu Anglii. Za nic na světě bych teď nechtěla žít v Trumpove Americe

Lalelale
Kelišová 5245 příspěvků 15.07.19 23:50
@mroe píše:
:potlesk: asi tak
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9621 příspěvků 15.07.19 23:51
@Lalelale píše:
Ano, je to sexistické, s novinářkou souhlasím. USA se poslední dobou neuvěřitelně mění do úplné parodie sama sebe. Kdysi jsme museli udělat rozhodnutí, zda žít v anglii, nebo usa. Nějaký čas jsem nevěděla, zda jsem si vybrala správně, ale teď už opravdu děkuju rozumu, že jsme si vybrali tu Anglii. Za nic na světě bych teď nechtěla žít v Trumpove Americe

Prosím tě a mohla bys mi nějak srozumitelně vysvětlit, co je na tom sexistické?

zoidberg
Extra třída :D 13371 příspěvků 16.07.19 08:32
Prosím tě a mohla bys mi nějak srozumitelně vysvětlit, co je na tom sexistické?

To je taková obecná fráze. Když něčemu žena nerozumí, nelíbí se jí to a nějak to souvisí s mužem, tak to označí za sexistické. Zvedne se okamžitě vlna zájmu a muže to zdiskredituje. V tomto případě však nikoliv, reportérka je blbá jak kýbl tmelu :mrgreen:

Lalelale
Kelišová 5245 příspěvků 16.07.19 08:34

@pohledzdruhestrany že muže nevyhodil? :roll: novinářka má pravdu, vidí ji jen jako sexuální objekt a až potom jako novinářku. Buran. Žasnu, že někdo vůbec potřebuje vysvětlení.

Lalelale
Kelišová 5245 příspěvků 16.07.19 08:37
@zoidberg píše:
To je taková obecná fráze. Když něčemu žena nerozumí, nelíbí se jí to a nějak to souvisí s mužem, tak to označí za sexistické. Zvedne se okamžitě vlna zájmu a muže to zdiskredituje. V tomto případě však nikoliv, reportérka je blbá jak kýbl tmelu :mrgreen:

Ufff… další alfasamecek na webu pro maminky? Radím najít si ženu a neléčit mindraky takto ;)

david85lbc
Kecalka 447 příspěvků 16.07.19 08:37
Dobře ten :lol:

Mě to přijde jako kdyby ten politik říkal : jsem sám se ženou rovná se automaticky soulož jelikož žena k ničemu jinému neslouží..
Mě nejvíce pán připomíná takový ty pány s ručníkem na hlavě …

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama