Preventivní přístup

15601
15.7.19 21:31

Preventivní přístup

Dobře ten :lol:

Taky nás takový preventivní věci čekají?

A je to opravdu sexistické?

https://www.idnes.cz/…mediahub_jpl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15690
15.7.19 21:33

@pohledzdruhestrany ne, u nás nejsou chlapi nadržené gorily, aby skákali na každou ženskou, kterou uvidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15601
15.7.19 21:39
@stinga píše:
@pohledzdruhestrany ne, u nás nejsou chlapi nadržené gorily, aby skákali na každou ženskou, kterou uvidí

Myslíš, že v USA jsou nadrženější než v ČR a skákají tam víc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20185
15.7.19 22:07
@pohledzdruhestrany píše:
Myslíš, že v USA jsou nadrženější než v ČR a skákají tam víc?

Ne, jen se svet v pr..l obraci a zacina to zrovna u nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15601
15.7.19 22:14
@mroe píše:

Podle mě za to může do určitý míry ta normální většina ženských, protože se nevymezí proti tý menšině psychopatek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
15.7.19 22:18

@pohledzdruhestrany Je treba poradna zapracovat na umele inteligenci a robotice, takova umela zena uplne vyradi potrebu zen pro muze. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15601
15.7.19 22:22
@Jaholos píše:
@pohledzdruhestrany Je treba poradna zapracovat na umele inteligenci a robotice, takova umela zena uplne vyradi potrebu zen pro muze. :mrgreen:

Včera jsme tu měli takovou debatu, že bílá mužská populace to bude směřovat na asijskou ženskou, i s ohledem na anatomii, všechny strany budou spokojeny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
15.7.19 22:25
Včera jsme tu měli takovou debatu, že bílá mužská populace to bude směřovat na asijskou ženskou, i s ohledem na anatomii, všechny strany budou spokojeny :D

Zatim je to dobra varianta, ale ty asijske zeny se budou taky povahove menit a bude jim vyrustat hrebinek jako kohoutovi. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
15.7.19 23:49
Dobře ten :lol:

Ano, je to sexistické, s novinářkou souhlasím. USA se poslední dobou neuvěřitelně mění do úplné parodie sama sebe. Kdysi jsme museli udělat rozhodnutí, zda žít v anglii, nebo usa. Nějaký čas jsem nevěděla, zda jsem si vybrala správně, ale teď už opravdu děkuju rozumu, že jsme si vybrali tu Anglii. Za nic na světě bych teď nechtěla žít v Trumpove Americe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
15.7.19 23:50
@mroe píše:
:potlesk: asi tak
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15601
15.7.19 23:51
@Lalelale píše:
Ano, je to sexistické, s novinářkou souhlasím. USA se poslední dobou neuvěřitelně mění do úplné parodie sama sebe. Kdysi jsme museli udělat rozhodnutí, zda žít v anglii, nebo usa. Nějaký čas jsem nevěděla, zda jsem si vybrala správně, ale teď už opravdu děkuju rozumu, že jsme si vybrali tu Anglii. Za nic na světě bych teď nechtěla žít v Trumpove Americe

Prosím tě a mohla bys mi nějak srozumitelně vysvětlit, co je na tom sexistické?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14940
16.7.19 08:32
Prosím tě a mohla bys mi nějak srozumitelně vysvětlit, co je na tom sexistické?

To je taková obecná fráze. Když něčemu žena nerozumí, nelíbí se jí to a nějak to souvisí s mužem, tak to označí za sexistické. Zvedne se okamžitě vlna zájmu a muže to zdiskredituje. V tomto případě však nikoliv, reportérka je blbá jak kýbl tmelu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
16.7.19 08:34

@pohledzdruhestrany že muže nevyhodil? :roll: novinářka má pravdu, vidí ji jen jako sexuální objekt a až potom jako novinářku. Buran. Žasnu, že někdo vůbec potřebuje vysvětlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
16.7.19 08:37
@zoidberg píše:
To je taková obecná fráze. Když něčemu žena nerozumí, nelíbí se jí to a nějak to souvisí s mužem, tak to označí za sexistické. Zvedne se okamžitě vlna zájmu a muže to zdiskredituje. V tomto případě však nikoliv, reportérka je blbá jak kýbl tmelu :mrgreen:

Ufff… další alfasamecek na webu pro maminky? Radím najít si ženu a neléčit mindraky takto ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
16.7.19 08:37
Dobře ten :lol:

Mě to přijde jako kdyby ten politik říkal : jsem sám se ženou rovná se automaticky soulož jelikož žena k ničemu jinému neslouží..
Mě nejvíce pán připomíná takový ty pány s ručníkem na hlavě …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama