Podivné chování přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:00
Podivné chování přítelkyně

Prosím o anonym, jinak smáznout.

Nejdu si ani tak pro radu, jako mě zajímá, jestli má někdo podobnou zkušenost, protože s ničím takovým jsem se ještě nesetkal. Mám (teď už vlastně asi ne) 4 měsíce přítelkyni, 29 let, z jiného města než bydlím já, je chytrá, energická, pozitivní, sportovec, prostě v hodně ohledech opravdu super. Pak tam byla ta horší stránka, bohužel dost zásadní a to, že extrémě žárlila. Problém byl např., když se mi u kamaráda vybil telefon, a její zpráva mi nebyla doručena. Druhý den vyšilování, s kterým jsem nesouhlasil, protože jsem nic neudělal, to ji asi rozčílilo ještě víc, dala mi blok na mesíku, pak pár dní ticho a pak udobření. To se nám stalo 2×. Dost často pak říkala, že ať si vážím, že jsme spolu, moc jsem tuhle poznámku nechápal, ale neřešil jsem příliš. Před prázdninama jsem si byl sednout s jednou ex s kterou dobře vycházím na pivko, protože odjížděla někam pryč; ta stávající to věděla a byla s tím ok. Druhý den ale byla naštvaná, prý proto, že jsem tam s ex byl až do 11 večer a to je prý moc dlouho. Na to jsem jí napsal, že to snad nemyslí vážně, že o tom věděla a že jsem tam nic nedělal. Na to mi napsala, že takhle se vztah nedělá, tři dny bylo ticho, pak zase udobření a že tedy vyrazíme na konci července na plánovanou 14ti denní dovču. Když jsem jí nabral u ní doma, ta z ní vypadlo, že na 14 dní asi nemůže, že to bude asi jen 5, že možná nastoupí někam do práce, že čeká na nějaký mail. Nechápal jsem proč chce nastoupit tak najednou a zrovna teď, když je dovolená, ale nechtěla mi nic říct. Jsem jinak klidný člověk, ale tohle mne vytočilo tak, že jsem ji málem vrátil zpět domů. Ale řekl jsem si, že si teď dovču nezkazím (i když zkrátím). Tak jsme vyrazili po čechách, rakousku, německu.. cestou mi sdělila, že to tedy nebude 5 dnů, ale týden, že to prý na déle neukecala, důvod stále tajila; byli jsme zrovna v rakousku a já si to tam nechtěl kazit, tak jsem potlačil touhu to řešit. A celou dobu říkala, jak si sebe máme užívat, chtěla dělat intimní věci, které normálně nedělala, stále na mne sahala, držela za ruku, objímala.. Když jsme se v neděli vrátili, tak byla stále tajemná a já ji odvezl domu do jejího města s tím, že se mi její tajnosti nelíbí a že chci být sám. A v pondělí ráno jsem dle nějakých indicií (nejsem úplně hloupej) pochopil, že odlétá někam pryč. To mi pak i v mesíku přiznala. Několikrát mi ten den volala, nezvedl jsem to, byl jsem překvapený/naštvaný/udivený a vůbec jsem s ní nechtěl mluvit. A odletěla. Neřeším kam, ale spíš proč; moji kamarádi říkají, že se nemám snažit pochopit nepochopitelné.. Celkem rychle jsem si i přes mé silné city k ní ujasnil, že někoho takového v životě asi fakt nechci; potřebuji se na partnera spolehnout a ne že mi v půlce dovolené zmizí natajno někam pryč. To jsem jí i napsal, odvětila mi, že „bych měl mít v hlavě, že jsem ji nikdy neměl nechat odejít“. na to už jsem nereagoval.. Celé divné, že? Lidé okolo mě se poměrně shodují na tom, že čeká velká gesta typu zastavit letadlo vlastním tělem, přiletět za ní a rozevřít náruč, atp.; že chce prostě být středobod všeho, na což byla asi dříve zvyklá a čehož se jí u mě nedostalo v míře, kterou by si představovala. Jinak ale byla milionová, prožili jsme opravdu nádherný chvíle; to jen pro upřesnění, trochu to koukám vypadá na samá negativa. Máte někdo podobnou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Peta02
Kecalka 467 příspěvků 15.07.19 12:06

Tohle je z mého pohledu chování pubertální slečny a ne dospělé ženské. Věci typu zarleni, blokování na ms atd. do normálního dospělého vztahu nepatří. Já být tebou tak se rozhlednu jinde.

pazitka
Echt Kelišová 8669 příspěvků 15.07.19 12:07

Divné to je.. měl jsi jí určitě zvednout ten telefon, když odlétala, i když tě chápu..
každopádně pokud hledáš méně adrenalinový, dlouhodobější vztah, tak tato přítelkyně asi není ta pravá.. pokud naopak chceš vzrůšo, tak se snaž opět udobřit :)

Petra Z
Hvězda diskuse 53240 příspěvků 15.07.19 12:10

Buď rád, že odletěla…
a ukonči kontakt úplně…i na „mesíku“…bože to fakt někdo říká??? :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9854 příspěvků 15.07.19 12:14

Jo, dvě takový znám. Hvězdy největší, ale nikdo je nemá rád. Buď rád, že ses toho zbavil zavčas.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 15.07.19 12:14

Je porouchaná a nesnesitelná. Bude to s ní jen horší a horší, pokud takovouhle hysterii předvádí ve fázi, kdy je zamilovaná. Až ji přestaneš bavit, tak bude na zabití.

Pokud jsi její nespoutanou, patologickou emocionalitou příliš přitahován na to, než aby ji nechal jít, tak se primárně věnuj vlastnímu sebepoznání a sebeporozumění - pomůže ti to nechat se jí tak strašlivě vláčet.

Přečti si tyhle dvě knížky - často jsou lidé s hysterickými rysy přitahování lidmi s narcistiní strukturou osobnosti a obráceně. je možné, že vy dva jste do sebe zapadli právě kvůli tomu, že na sebe máte „čidla“.

A hlavně tedy každý máme nějakou strukturu osobnosti a struktura není porucha.

Narcismus je v odborném slova smyslu něco jiného, než jak se to slovo používá v běžné řeči. Mrkni na to, třeba ti to bude užitečné. Třeba ne, ale knihy to jsou zajímavé a dobře psané.

https://obchod.portal.cz/…z-odmitnuti/
https://obchod.portal.cz/…itrni-zalar/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:15
@Petra Z píše:
Buď rád, že odletěla…
a ukonči kontakt úplně…i na „mesíku“…bože to fakt někdo říká??? :nevim:

jasně, dokonce nedávno vyšla kniha „nových počeštěných slov“: mesík je ještě slabý odvar

arinecka
Kelišová 6746 příspěvků 15.07.19 12:17

Asi by ses měl držet toho co řekli kamarádi, nesnaž se pochopit nepochopitené, buď rád že je pryč, stejně to bylo o ničem :nevim:

nevím.skoro.nic
Povídálka 31 příspěvků 15.07.19 12:17
@Petra Z píše:
Buď rád, že odletěla…
a ukonči kontakt úplně…i na „mesíku“…bože to fakt někdo říká??? :nevim:

Taky jsem z toho „mesíku“ mimo :mrgreen: jinak ta ženská je magor, za chvíli by Tě udusila.

Ms.Ragdoll
Závislačka 3330 příspěvků 15.07.19 12:17

Mesík a dovča? Vážně? :mrgreen: :mrgreen:

Jinak je to divny, ale bud rad. Rozhodne bych s ni zadny pripadny kontakt uz nenavazovala.

drakulova.stara
Kecalka 131 příspěvků 15.07.19 12:17

Tak na tuhle princeznu bych neměla nervy. Pořád řešit co jak myslela, jestli by jí támhleto nemohlo vadit a ještě mít špatné svědomí, že neumím číst myšlenky? Děkuju pěkně, brrr!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:19

Jak říkám, pokud se nevrátí a nebude se snažit to nějak rozumně vysvětlit a řešit, tak to mám vyřešeno. Žárlení je blbý a je otázka, jestli s tím jde něco dělat, ale překvapuje mě, že se někdo zamilovaný (a já věřím, že ona je) natajno sebere a odletí v půlce dovolené pryč

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 15.07.19 12:20

Každý zdravý vztah by měl stát na upřímnosti. Kde není upřímnost, není důvěra. A kde není důvěra, nemůže být ani kamarádství, natož vážný vztah.

Takže pokud jeden z páru začne tajnůstkařit, či používat věty typu „to ti nechci říct“, tak je třeba mu oznámit, ať se rychle vzpamatuje, protože takhle se partneři nechovají.

Já vím, že tě teď asi nejvíc zajímá důvod jejího chování. Ale tím důvodem může být klidně i to, že je hloupá. U některých žen nedávají věty ani činy vždycky smysl. Dokonce ony samotné často neví, proč to dělají a co chtějí.

Takže si spíš asi jenom řekni, že je pitomá, a běž dál. Já vím, že se to snadno řekne, ale ono její chování fakt nemusí mít ani žádný hlubší význam. Prostě emocionální zkraty, které ji třeba i potom mrzí, ale ty je za ni nevyřešíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 12:23

Je to praštěná hysterka, která na sebe potřebuje poutat pozornost teatrálními gesty. Pokud v tom vztahu hodláš setrvat připrav se na to, že po zbytek života bude očekávat a vyžadovat, aby pro Tebe byla středobodem vesmíru plus to, že nebudeš řešit nic jiného a žít ničím jiným, než její osobou. Zapomeň na kamarády, koníčky, rodinu…
Teď to asi až tak hrozně nevypadá ale věř mi, že vím o čem mluvím…pár dam tohoto ražení znám a k životu to rozhodně není. Prchej dokud je čas…

Ms.Ragdoll
Závislačka 3330 příspěvků 15.07.19 12:24

Tam jela za novym nabijecem, co jinyho. Kdyby byl duvod jiny, rekla by to. Jestli to nevyjde, muzes si byt jistej, ze se Ti ozve, toho bych se nebala. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama