Sex - prosím radu !!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 20:59
Sex - prosím radu !!!

Chci se zeptat jak často máte sex? Jsme s partnerem bez dětí a mu nevadí třeba 2,3 týdny bez sexu. Nejake rady aby byl sex častěji?? Přítel má na prvním místě PRÁCI!!! A mě to vadí..nechci být bez sexu. Nebo má to někdo stejny?? Omlouvám se za anonym ale pochopte mě…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Petra67
Kecalka 351 příspěvků 2 inzeráty 14.07.19 21:06

Je zajímavé, kolikrat toto i ze sveho okoli slycham…a i od mladych holek :think: mluvili jste spolu i tom? Rekl ti duvod? A jak to bylo drive? Jedne kamaradce pomohl kotvičník…partner ale musi byt ochoten ho užívat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:14

Ahoj. My jsme spolu 8 let, taky zatím bez dětí. Proč zminuju i delku, no prý s časem klesá frekvence..bylo to takto málo i dříve? U nás je to zatím pořád stejný řekla bych..takovým průměrem je to 2- 3× za tyden, ale najdou se i dny kdy si zasexujem 5× během tří dnů za sebou a pak zas chvilku nic…když jsem „dole“ nemocna tak vynechavam tak 7-10 dnu, ale zas to treba parnerovi vynahradim jinak, a on mi třeba dopřeje masáž..kor kdyz po nemoci nastoupi MS tak to vyjimecne neni sex 2 tydny..
Ale sex jednou za 2-3 tydny jen tak kvuli praci jak rikas to je teda celkem malo, kdyz ani ty deti jeste nejsou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:16

My jsme spolu skoro rok, nežijeme spolu. Přítel má taky náročnou práci, vidíme se párkrát do týdne, někdy jednou, někdy dvakrát, někdy vůbec. Šla jsem s tím do toho, nevadí mi to. Zezacatku jsme měli taky trochu problém, on mě dost přitahuje, mám sex ráda, i jsme spolu byli častěji, ale sex nebyl tak často, jak bych si přála. Tak jsme o tom hodili řeč, vyjasnili jsme si to - on není moc kontaktní obecně, ale nevadí mu se večer pomuchlovat, a když z toho sex je, tak ok, ale někdy prostě není. Já jsem se cítila blbě, že mě odmítá, že ho nepritahuju. Ale tím, že jsme si o tom promluvili, se to zlepšilo, vím že není chyba ve mně, že na něj nemůžu tlačit. Takže aktuálně máme sex když se vidíme, zhruba jednou týdně. On sám mi řekl, že by mu to stačilo 1× za 14 dní, ale mě ne. Má dost aktivit, hodně sportuje. A je o víc než 10 let starší než já. Klika je, že když už sex máme, tak to za to stojí, věnuje se mi. Sice je to pokaždý stejný, ale dobrý, tak aspoň tak. Prosím anonym, osobní informace.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:16

Ahoj, mám je 23 a 24 let. Vztah rok a pár měsíců. Půl roku se potykam se stejným problémem, jako ty. Trápí mě to, mluvíme o tom, bez výsledku. Nezmění se to a schyluje se ke konci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:17
Po pravdě jsem mladá..a není to žádny výmysl co tu píší aby si někdo nemyslel že si z toho dělám srandu. Jo mluvili a řekl že je unavený z práce proto sex není tak jsem mu řekla jestli bude sex 2× týdne a tedy zeť jo a stejně není.. teď už nebyl 14 dní a mě to od přítele mrzí. Dnes sem mu psala SMS že by něco mohlo být napsal že sex bude a stejně nebyl. A teď už spí. Tak já nevím co dělám špatně. Jeho odpověď je že je unavený a že to často nepotřebuje. Ale co já???!! Přítel má uvařeno co si řekne, uklizeno, vyprany prádlo, vyžehlení atd prostě všechno. Taky chodím do práce!!!
@Petra67 píše:
Je zajímavé, kolikrat toto i ze sveho okoli slycham…a i od mladych holek :think: mluvili jste spolu i tom? Rekl ti duvod? A jak to bylo drive? Jedne kamaradce pomohl kotvičník…partner ale musi byt ochoten ho užívat
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:20
@Anonymní píše:
Ahoj. My jsme spolu 8 let, taky zatím bez dětí. Proč zminuju i delku, no prý s časem klesá frekvence..bylo to takto málo i dříve? U nás je to zatím pořád stejný řekla bych..takovým průměrem je to 2- 3× za tyden, ale najdou se i dny kdy si zasexujem 5× během tří dnů za sebou a pak zas chvilku nic…když jsem „dole“ nemocna tak vynechavam tak 7-10 dnu, ale zas to treba parnerovi vynahradim jinak, a on mi třeba dopřeje masáž..kor kdyz po nemoci nastoupi MS tak to vyjimecne neni sex 2 tydny..
Ale sex jednou za 2-3 tydny jen tak kvuli praci jak rikas to je teda celkem malo, kdyz ani ty deti jeste nejsou..

Me je 22 příteli 26 a spolu jsme skoro 6 let. A po pravdě když jsme bydleli u rodičů tak tam bylo víc sexu než co bydlíme na bytě přes 3 roky. Divný co

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj, mám je 23 a 24 let. Vztah rok a pár měsíců. Půl roku se potykam se stejným problémem, jako ty. Trápí mě to, mluvíme o tom, bez výsledku. Nezmění se to a schyluje se ke konci.

Nechci se rozejít chci to zlepšit jen v tom aby bylo víc sexu jinak je všechno v pohodě. Ale je pravda že si občas řeknu že by bylo lepší kdybych byla sama!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:24
@Anonymní píše:

No je to dlouhá doba. Chápu že může být unavený ale tak jsem unven z práce ale sex na to nemá vliv a netrva dlouho aspoň u nás ne!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:25

Taky se nechci rozchazet, taky chci jen více milování, ale nehnu s ním. Pořád jen sliby a skutek utek. Přitom mě pořád osahava až je to otravné. Ale v sex a jiné činnosti se to nikdy nezvrhne. Máme to zhruba 1× měsíčně. A to spolu nebydlime, že by byl nějaký stereotyp.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:30
@Anonymní píše:
Taky se nechci rozchazet, taky chci jen více milování, ale nehnu s ním. Pořád jen sliby a skutek utek. Přitom mě pořád osahava až je to otravné. Ale v sex a jiné činnosti se to nikdy nezvrhne. Máme to zhruba 1× měsíčně. A to spolu nebydlime, že by byl nějaký stereotyp.

Upřímně nechtěla bych vztahu když bych s přítelem nemohl bydlet. Takže tak. Ale prostě nevím co mám pro to udělat. Hlavně co přítel řekne vždy má uvařený atd prostě všechno. Kamarádi mu říkají jak muze být rád že mě má. Kdo by mu tak vařil atd ale já sem prostě blbá ale teď už ne to séru!!! Dnes mi slíbil že sex bude a stejně nebyl. Přišel z práce dal sprchu, jídlo a šel spát! Tohle mi normální nepřijde

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:33

Jsme spolu 15 let. Dve deti. 4 a 2,5 roku. Sex máme většinou alespon jednou týdně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:34
@Anonymní píše:
Jsme spolu 15 let. Dve deti. 4 a 2,5 roku. Sex máme většinou alespon jednou týdně.

To je mazec. Jsem víc naštvaná!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:37

HOLKY JDU SPÁT. RÁNO VSTÁVÁM DO PRÁCE. VŠEM DĚKUJI :hearts:️

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 21:43
@Anonymní píše:

Neco se s tema chlapama deje protoze to slysim taky odevsad. My jsme bez sexu 15 mesicu a duvody jsou podobne jako u vas. Porad vymluvy jak bude zitra pristi tyden neho je unaveny. Jsme spolu 7 let.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama