Nevím, jak se lidé seznamují

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paveld1
Nováček 6 příspěvků 14.07.19 16:23
Nevím jak se lidé seznamuji

Ahoj
Chtěl bych se zeptat zdejších diskutujících na to, jak se dá dneska vůbec seznámit. Je doba internetu a myslel jsem si, že se seznamuje na seznamkach, a proto jsem je vyzkoušel. Zaplatil jsem u dvou seznamek placené členství, kvůli tomu, že se mi ozvali tři holky, ale po tom se přestali bavit nepadlo mě, že jde o podvod. Takže jsem seznamky a internet, prostě zavrhl. Ale teď nevím jak dál. Mám už 26 let, a nevím kde najít partnerku v podobném věku, možná trochu mladší. Prosím o radu kde se dá seznámit, třeba kde ste se seznamili vy? Upřímně se mi nechce například končit v práci a hledat novou jel kvůli tomu, že tam možná někoho potkám. A v dnešní době funguje ještě oslovení z očí do očí, třeba v divadle, kině, parku na výstavě, v galerii v muzeu, v knihovně či v knihkupectví, popřípadě na koupališti. Nebo už osobní kontakt v dnešní době nefunguje. Budu hrozně rád za každý návrh, a hlavně budu rád když mi někdo zdeli praktické zkušenosti, jak se jemu povedlo navázat vztah.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11678 příspěvků 14.07.19 16:27

Já našla muže na seznamce, ale to asi slyšet nechceš :mrgreen: jinak záleží co máš za koníčky, je fajn když vás něco spojuje. Pokud děláš třeba nějaký sport můžeš se zapsat do nějakého oddílu, týmu, skupiny tam třeba na někoho narazíš. Jinak klidně na tom koupáku nebo někde na diskotece. Taky záleží jak starou holku hledáš, řekla bych že mladší holky se dají oslovit snadněji (pokud tě teda neodradí, když všude behaj ve skupinkách).

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 14.07.19 16:32

Zkus neplacené seznamky, ale pozor, to je hledání klidně na rok i déle! Musíš vytrvat a třídit a třídit.

Taky může být zajímavý speeddating.

Anebo Tinder a Badoo, ake jen zdarma

topkiss
Kecalka 402 příspěvků 14.07.19 16:32

Upřímně. Mě je 27. Manžela jsem poznala ještě ve škole. A teď taky nemám tušení, jestli je nějaká reálná šance někde někoho potkat. A seznamku jsem zkusila a většinou hledají jen jedno. Takže nevím. Ale ja mam ještě k tomu dvě děti, které chodí se mnou, takže to taky asi dost odrazuje. Každý si myslí, že mám chlapa doma nebo se bojí dětí.

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 14.07.19 16:33

Jo a dá se seznámit i na emiminu, ale je to malá šance, sem chodí většinou zadané nebo zklamané 8)

Freya10
Kecalka 454 příspěvků 14.07.19 16:34

Tak na to asi žádný univerzální návod neexistuje…to je prostě většinou totální náhoda… :mrgreen:
Z mého okolí vznikly páry a manželství namátkou takto:

• bývalí / současní spolužáci
  • taneční / taneční kurzy / pěvecký sbor
  • v práci
  • náhodné oslovení v tramvaji a metru
  • společní známí (oslavy/večírky/grilovačky/dohazování kamarády apod.)
Uživatel je onlineMart81
Kelišová 5795 příspěvků 14.07.19 16:36

Při hraní online her. 8)

Ale netroufl bych si to doporučit. Šanci na seznámení tam mají asi spíš dívky a hráči nepatří k žádaným partnerům obvykle.

Pokud online, tak místa a aktivity, kde je více žen… aha, jasně. Promiň, jestli tu zacláním, měl jsem bohaté rodiče. :mrgreen:

topkiss
Kecalka 402 příspěvků 14.07.19 16:38

@Mart81 :mrgreen: mě by zajímalo, co vede chlapy k tomu, mít tu účet :)

Uživatel je onlineMart81
Kelišová 5795 příspěvků 14.07.19 16:40
@Milan42 píše:
Jo a dá se seznámit i na emiminu, ale je to malá šance, sem chodí většinou zadané nebo zklamané 8)

V dvaceti šesti už je pozdě na seznamování s dívkami, které zklame jako první. ;)

Příspěvek upraven 14.07.19 v 17:06

MP Janka
Stálice 80 příspěvků 14.07.19 16:43

Kolem mě většina, kterým to nějakou dobu vydrželo/drží stále, se znali už ze školy/z táborů/z party kamarádů.
Jinak neporadím, sama nevím..

Příspěvek upraven 14.07.19 v 16:46

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 14.07.19 16:43
@topkiss píše:
@Mart81 :mrgreen: mě by zajímalo, co vede chlapy k tomu, mít tu účet :)

Nebudeš tomu věřit, ale i chlapi mohou mít otázky ohledně nemocí dětí, jaká je nejlepší značka plenek, co udělat s tou vyrážkou na zadečku, když Rybylka nepomáhá, anebo věčné vztahové otázky (Proč mě opustila s nejlepším kamarádem? Co dělat s předčasnou ejakulací? Jaká je odpověď na Základní Otázku Života, Vesmíru a vůbec?)

Tsk proč nejít sem, když to Google nabízí na prvních místech?

topkiss
Kecalka 402 příspěvků 14.07.19 16:44

@Milan42
Díky za objasnění :)

Uživatel je onlinebarboramerk
Povídálka 41 příspěvků 14.07.19 16:45

Zkuste nějaké kamarády jestli nemají známe něžného pohlaví, popř. festivaly, dost se seznamuje u vody a v kempech, diskotéky, plesy. :D Popř. začít jezdit na koních, tam se to holkama hemží. :lol:

mrav
Vesmírná mluvilka 31309 příspěvků 14.07.19 16:47
@Milan42 píše:
Jo a dá se seznámit i na emiminu, ale je to malá šance, sem chodí většinou zadané nebo zklamané 8)

Existuje i kombinace Emimino- seznamky. 8) :mavam:

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9925 příspěvků 14.07.19 16:52

Proste nesed doma, vyrazej za aktivitama, co te bavi a kdyz nekoho potkas, neboj se dat do reci. 26 let neni zadna hruza. Hlavne z toho nedelej zadnou vedu, jinak to nepujde :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama