Už se neozval

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:18
Už se neozval

Vloni v létě jsem potkala muže, který mě zaujal, ale jsem vdaná a on je ženatý, takže k ničemu nedošlo. Máme stejný koníček a vloni v létě jsme byli na společné akci spojené s tím zájmem. Každopádně, po dobu několika měsíců mě intenzivně kontaktoval, neustále volal a psal, téměř každý den. Většinou jsme řešili ten náš koníček, ale semtam flirtoval a dával najevo, že by rád víc, ale vždy to ihned zamluvil. Nedal mi ani prostor na to zareagovat. Trvalo to opravdu dlouho a já si na něj už zvykla. Byl to takový platonický vztah, ale ne že bychom si vyznávali lásku, ale oba jsme věděli, že v tom je malinko víc, ale nepřiznali jsme si to. Rádi jsme se viděli, rádi jsme spolu mluvili. Byl inciativní, většina telefonátů a zpráv a pozvání vzešla od něj. No a pak se něco stalo, napůl z legrace a napůl vážně jsem mu něco vyčetla a jeho se to asi dotklo a od té doby se mnou vůbec nemluví. Dost mě to zarazilo. To tak chlapi mají? Já se na něj za těch pár měsíců naštvala několikrát, ale ani mě nenapadlo s ním přerušit kontakt, vždyť nám to nic nebralo, jen dávalo. Příjemně strávený čas, jsem si jistá, že oboustranně. No a pokud mu zavolám, tak to sice zvedne, ale omluví se, že je zaneprázdněn a slíbí, že zavolá zpět obratem - což se nestane. Občas zavolá on mi, ale nechá to jen jednou zazvonit a než to stihnu vzít, tak to položí a když volám zpět - obratem - má vždy obsazeno. 8o Teď už se tedy více než měsíc neozval vůbec, ani jednou. Ani já ne. Takže už neočekávám, že se ozve. Ale vrtá mi to hlavou. Proboha proč? To mu pár mých vět dokázalo tak změnit pohled na mě, když myslím, že mě za těch několik předchozích měsíců poznal docela výrazně? Nepoznal vtip? Možná jeho žena zjistila, že si s někým tak intenzivně volá a píše, možná. Ale to by mi mohl říct - promiň, mám doma problém, bude lepší to přerušit. Ale toto? Přijde mi to strašně srabácké. Ani nečekám radu, spíš jsem se chtěla vypovídat. Zažily jste někdy něco podobného? Já už ani nevím, jestli bych vůbec stála o to ho znovu vidět, nebo slyšet. A jestli mi celou dobu lhal, nebo jestli je to cvok, nebo jestli jsem ho opravdu tak výrazně odradila během jedné hodiny. Přemýšlím nad tím i proto, že se blíží termín loňské akce a je velmi pravděpodobné, že se tam opět setkáme, je to akce, kterou si ani jeden nechceme nechat ujít a je pro nás důležitá. A já zvažuju, pokud k tomu setkání dojde, jak se zachovám. Jestli přátelsky a dělat jako by nic, pozdravit ho a jít dál, nebo ho ignorovat, nebo se ho na rovinu zeptat co se stalo. Já tomu prostě vůbec nerozumím, já se asi takto nikdy k nikomu nezachovala a proto je to pro mě nepochopitelné.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 14.07.19 19:23

Pro mě je nepochopitelné, ze vdaná ženská takhle blbne. Mě by teda hodně vadilo, kdyby můj chlap denně volal s nějakou ženskou, i kdyby řešili nějaký společný zájem. Buď rada, ze to takhle dopadlo, neřeš co chlap a spis se zamer na vlastní manželství, ať te nelákají cizi zenati chlapi

Diana69
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 14.07.19 19:24

Co na to manžel?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:26

Manžel samozřejmě ani netuší, že nějaký takový kamarád existuje, z domu jsem si s ním nepsala ani nevolala a psala jsem, že jsme spolu nic neměli, ani jsme to neplánovali.

Gracelynx
Stálice 81 příspěvků 14.07.19 19:26

Evidentne nema zajem pokracovat, kdyz pozdravi, odpovedela bych a vic bych neresila, rozhodne bych se na nic neptala, vsak ti nesliboval, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:29
@Gracelynx píše:
Evidentne nema zajem pokracovat, kdyz pozdravi, odpovedela bych a vic bych neresila, rozhodne bych se na nic neptala, vsak ti nesliboval, ne?

Ne, nesliboval. To vůbec. Jen mi hlava nebere mít s někým po několik měsíců pořád o čem mluvit a vše řešit a pak ze dne na den to utnout. Já si připadám prostě tak nějak - fakt blbě, no. Není to pochopitelné?

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 14.07.19 19:33

Na tvoji otázku - ano je to možné, je dost chlapů tak urážlivých, že stačí jedna věta. Aby se nepoto.. ze svého ubohoučkého ega. Za druhé, pokud je někdo ochoten zlomit nad vztahem s vámi obratem hůl kvůli prkotině, nestojí za to. Týká se to i přátelství atd.
Za třetí - i když jsi z toho rozčarovaná a ten kontakt ti chybí, hoď to za hlavu, ono to bude lepší. Na společné akci se k němu chovej neutrálně, bav se s ostatními. Hlavně si nechtěj nic vyříkat, evidentně on nemá zájem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:39
@lilithlilith píše:
Na tvoji otázku - ano je to možné, je dost chlapů tak urážlivých, že stačí jedna věta. Aby se nepoto.. ze svého ubohoučkého ega. Za druhé, pokud je někdo ochoten zlomit nad vztahem s vámi obratem hůl kvůli prkotině, nestojí za to. Týká se to i přátelství atd.
Za třetí - i když jsi z toho rozčarovaná a ten kontakt ti chybí, hoď to za hlavu, ono to bude lepší. Na společné akci se k němu chovej neutrálně, bav se s ostatními. Hlavně si nechtěj nic vyříkat, evidentně on nemá zájem.

Ano, děkuji! Právě to rázné ukončení mě na tom zaráží nejvíc, kdyby to pomalu vázlo, pochopím, ale opravdu to byl sek během jednoho dne. I kdybychom měli názorový rozpor (což vlastně nebylo, neboť jak jsem psala, bylo to napůl v žertu a on se k tomu vlastně ani nevyjádřil), tak by to stačilo probrat, ujasnit si pohled na tu věc a i v případě opačného názoru bych bez problémů přijala ten jeho - opačný. Ale on to přijmout evidentně nechtěl.

Děkuji, budu se tedy bavit s ostatními a s ním neutrálně a ano, nezeptám se, co se stalo, i když mi to „proč proč proč“ vrtá v hlavě a to hodně. Děkuju!

Kriss Tina
Extra třída :D 11743 příspěvků 14.07.19 19:39

No kdyz to tajiš před mužem, tak to asi nebude tak nevinné :nevim: nejspíš bych řekla, že na to přišla jeho žena a nelíbilo se jí to. Jinak nechápu, já mám může se kterým máme konicky stejné, tak si nemusím hledat na pokec cizího zenateho chlapa…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:42
@Kriss Tina píše:
No kdyz to tajiš před mužem, tak to asi nebude tak nevinné :nevim: nejspíš bych řekla, že na to přišla jeho žena a nelíbilo se jí to. Jinak nechápu, já mám může se kterým máme konicky stejné, tak si nemusím hledat na pokec cizího zenateho chlapa…

Tak já ho nehledala a je to i u mě nezvyklé, spřátelit se s cizím mužem, jak jsem psala, bylo to z jeho iniciativy, i když musím přiznat, že se mi to moc líbilo, byl to prostě příjemný flirt, nevinný. S manželem máme několik společných koníčků, ale ne všechny. ;)

Psisuchar
Kecalka 191 příspěvků 14.07.19 19:45
@Anonymní píše:
Vloni v létě jsem potkala muže, který mě zaujal, ale jsem vdaná a on je ženatý, takže k ničemu nedošlo. Máme stejný koníček a vloni v létě jsme byli na společné akci spojené s tím zájmem. Každopádně, po dobu několika měsíců mě intenzivně kontaktoval, neustále volal a psal, téměř každý den. Většinou jsme řešili ten náš koníček, ale semtam flirtoval a dával najevo, že by rád víc, ale vždy to ihned zamluvil. Nedal mi ani prostor na to zareagovat. Trvalo to opravdu dlouho a já si na něj už zvykla. Byl to takový platonický vztah, ale ne že bychom si vyznávali lásku, ale oba jsme věděli, že v tom je malinko víc, ale nepřiznali jsme si to. Rádi jsme se viděli, rádi jsme spolu mluvili. Byl inciativní, většina telefonátů a zpráv a pozvání vzešla od něj. No a pak se něco stalo, napůl z legrace a napůl vážně jsem mu něco vyčetla a jeho se to asi dotklo a od té doby se mnou vůbec nemluví. Dost mě to zarazilo. To tak chlapi mají? Já se na něj za těch pár měsíců naštvala několikrát, ale ani mě nenapadlo s ním přerušit kontakt, vždyť nám to nic nebralo, jen dávalo. Příjemně strávený čas, jsem si jistá, že oboustranně. No a pokud mu zavolám, tak to sice zvedne, ale omluví se, že je zaneprázdněn a slíbí, že zavolá zpět obratem - což se nestane. Občas zavolá on mi, ale nechá to jen jednou zazvonit a než to stihnu vzít, tak to položí a když volám zpět - obratem - má vždy obsazeno. 8o Teď už se tedy více než měsíc neozval vůbec, ani jednou. Ani já ne. Takže už neočekávám, že se ozve. Ale vrtá mi to hlavou. Proboha proč? To mu pár mých vět dokázalo tak změnit pohled na mě, když myslím, že mě za těch několik předchozích měsíců poznal docela výrazně? Nepoznal vtip? Možná jeho žena zjistila, že si s někým tak intenzivně volá a píše, možná. Ale to by mi mohl říct - promiň, mám doma problém, bude lepší to přerušit. Ale toto? Přijde mi to strašně srabácké. Ani nečekám radu, spíš jsem se chtěla vypovídat. Zažily jste někdy něco podobného? Já už ani nevím, jestli bych vůbec stála o to ho znovu vidět, nebo slyšet. A jestli mi celou dobu lhal, nebo jestli je to cvok, nebo jestli jsem ho opravdu tak výrazně odradila během jedné hodiny. Přemýšlím nad tím i proto, že se blíží termín loňské akce a je velmi pravděpodobné, že se tam opět setkáme, je to akce, kterou si ani jeden nechceme nechat ujít a je pro nás důležitá. A já zvažuju, pokud k tomu setkání dojde, jak se zachovám. Jestli přátelsky a dělat jako by nic, pozdravit ho a jít dál, nebo ho ignorovat, nebo se ho na rovinu zeptat co se stalo. Já tomu prostě vůbec nerozumím, já se asi takto nikdy k nikomu nezachovala a proto je to pro mě nepochopitelné.

Srabácký? Jsi vdaná! Ty jsi srab když máš muže a řešíš promiň, ale jak 15 jiného.

Gracelynx
Stálice 81 příspěvků 14.07.19 19:45
@Anonymní píše:
Ne, nesliboval. To vůbec. Jen mi hlava nebere mít s někým po několik měsíců pořád o čem mluvit a vše řešit a pak ze dne na den to utnout. Já si připadám prostě tak nějak - fakt blbě, no. Není to pochopitelné?

kazda jsme jina, ja bych to proste hodila za hlavu, nechce tak nechce a nazdar - a vysvetlovat to taky nechce, bud se urazil, tak at si to uzije, anebo uz jiskri po sms s nejakou jinou… bud rada, ze ti na to neprisel manzel

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8569 příspěvků 14.07.19 19:46

Už se neozval? buď ráda

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.19 19:49
@Gracelynx píše:
kazda jsme jina, ja bych to proste hodila za hlavu, nechce tak nechce a nazdar - a vysvetlovat to taky nechce, bud se urazil, tak at si to uzije, anebo uz jiskri po sms s nejakou jinou… bud rada, ze ti na to neprisel manzel

No tak to samozřejmě jsem ráda :D
Za hlavu to hodím, ale teď jsem si připravovala podklady pro tu společnou akci a začla nad tím zase dumat. Jdu to hodit za hlavu :D

Psisuchar
Kecalka 191 příspěvků 14.07.19 19:56

A jak dlouho jste manželé i partneři? Ty by jsi neměla problém opustit muže kdyby ten flirt začal být něco víc? Já nevim, mě hrozně mrzí, že lidi si moc neumí být dneska věrný a nebo jim lhát. Asi jsem moc mladá a nebo blbá bez tolik zkušenosti, ale pokud bych se jak ty zaloukala nebo podle mě zamilovala (což myslím že trochu jsi), tak bych nemohla být s manželem ani partnerem. Každej dotyk, sex od manžela by mi byl nepříjemný.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama