Do jaké míry lze tolerovat koníčky?

Anonymní
15.7.19 20:46

Do jaké míry lze tolerovat koníčky?

Krasný večer, má otázka je jasná. Chápu, že konícky jsou pro lidi důležité, ale u nás doma začal byt extrem. Přítel má kamaráda, který ho přivedl k jednomu koníčku, na tom není nic spatného, kdyby za prvé nestál tolik peněz a za druhé nás s dětmi nenechával muž pořád samotné. Přijde mi jako kdyby mu preskočilo a dokonce i u kamarádů na návštěvě se nedokáže bavit skoro o ničem jiném. Teď to dopadlo u nas tak, že manžel jede z práce rovnou za tím svým koníčkem, dojíždí 40km do Prahy, takže navic jeste cesta a přijíždí kolem 10 vecer. Doma s prominutím naháze špinavý pradlo, sežere co je a jde spát. Ráno vstava na 5 do prace. 1×za 2 mesice jede dokonce na cely vikend pryč. Řekl mi, že to, že máme deti neznamená, že zahodí celý svuj život. O tom, že já se nikam nedostanu tady ani nemusí byt řeč, ale me to neva, rada jsem s detmi a venuji se jim. Jsem na MD, takže nemusim řešit praci ale do budoucna si to neumim predstavit.
Co vase koníčky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10086
15.7.19 20:48
@Anonymní píše:
Krasný večer, má otázka je jasná. Chápu, že konícky jsou pro lidi důležité, ale u nás doma začal byt extrem. Přítel má kamaráda, který ho přivedl k jednomu koníčku, na tom není nic spatného, kdyby za prvé nestál tolik peněz a za druhé nás s dětmi nenechával muž pořád samotné. Přijde mi jako kdyby mu preskočilo a dokonce i u kamarádů na návštěvě se nedokáže bavit skoro o ničem jiném. Teď to dopadlo u nas tak, že manžel jede z práce rovnou za tím svým koníčkem, dojíždí 40km do Prahy, takže navic jeste cesta a přijíždí kolem 10 vecer. Doma s prominutím naháze špinavý pradlo, sežere co je a jde spát. Ráno vstava na 5 do prace. 1×za 2 mesice jede dokonce na cely vikend pryč. Řekl mi, že to, že máme deti neznamená, že zahodí celý svuj život. O tom, že já se nikam nedostanu tady ani nemusí byt řeč, ale me to neva, rada jsem s detmi a venuji se jim. Jsem na MD, takže nemusim řešit praci ale do budoucna si to neumim predstavit.
Co vase koníčky?

Kolikrát týdně jezdí za tím koníčkem rovnou po práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17432
15.7.19 20:48

A vydělává aspoň pořádně? Jinak nechápu, k čemu je ti dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10086
15.7.19 20:50
@divine woman píše:
A vydělává aspoň pořádně? Jinak nechápu, k čemu je ti dobrý.

To je taky otázka, jak moc to zasahuje do rozpočtu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
15.7.19 20:53

Ne, tohle mi prijde pres caru. Muj muz ma taky konicky, ale kdyz se narodil syn, zorganizoval si to tak, aby s nami byl.

• Citovat
  • Nahlásit
35924
15.7.19 20:54

Aby ti za rok nerekl, ze jen sedis doma. Ze ta holka z konicku je super a zije, ne jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5484
15.7.19 20:55

A ty zadny konicek nemas?
Tak urcite mu to muzes zakazat, nicmene nevim zda uspejes, kdyz mu ho nefinancujes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14622
15.7.19 20:56

No řekla bych mu to samé, že to, že máme děti, tak zase nezahodím já svůj život…takže se hezky časově podělíme…jinak může být klidně samostatná jednotka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 20:58
@Chytrak píše:
Tak urcite mu to muzes zakazat, nicmene nevim zda uspejes, kdyz mu ho nefinancujes ;)

Měla bych, ale nemuzu, nema mi kdo hlídat…A to neni vymluva.

• Citovat
  • Nahlásit
704
15.7.19 20:58

Nedělá paragliding? To jsou přesně takový debil. ové…jak sekta, nic jinýho neexistuje než padák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.19 20:59
@jkra píše:
Aby ti za rok nerekl, ze jen sedis doma. Ze ta holka z konicku je super a zije, ne jako ty.

Jo, to ze se o nic nezajimam, uz tady bylo. Jenze ja mam na 1.místě děti a co si budeme povidat, je to od rána kolotoč.

• Citovat
  • Nahlásit
1706
15.7.19 21:00

@Chytrak on se těžko pěstuje nějaký koníček, když chlap je věčně fuč a nemáš hlídání pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10086
15.7.19 21:00
@Chytrak píše:
Tak urcite mu to muzes zakazat, nicmene nevim zda uspejes, kdyz mu ho nefinancujes ;)

Určitě má a děti se zatím obstarají samy, ty chytráku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
15.7.19 21:01

Jinak, já jsem měla jednoho koníčka - doslova vášeň, jezdila jsem po práci třikrát týdně a už to mi přišlo dost blbé vůči tehdejšímu příteli, že přitáhnu domů až večer a unavená. A to jsme neměli děti, u kterých by byl on uvázaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35924
15.7.19 21:01
@Anonymní píše:
Jo, to ze se o nic nezajimam, uz tady bylo. Jenze ja mam na 1.místě děti a co si budeme povidat, je to od rána kolotoč.
nojo, ale meli byste se stridat. Uz ted jsi vybaveni domacnosti. Bohuzel.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama