Jaký opalovací krém?

Anonymni
9.5.08 07:52

jaký opalovací krém?

holky mám 7 měsíční holčičku a chodíme často na slunce takže bych byla ráda pokuď by ste mi poradili s opalovacím krémem

děkuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
9.5.08 07:53

Ahoj, doporučuju Daylong, faktor 40. Vloni jsem kupovala obyč z DM a nedá se absolutně srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.5.08 07:56
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
9.5.08 07:57
  • Nahlásit
  • Citovat
9.5.08 08:07

ahojky, co člověk to názor :lol:
Nám se dailong 40 neosvědčil, ale jsme hodně světlý tipy, děti blonďatý…
Používáme opalovací krém od Biodermy :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
9.5.08 08:10

Přesně tak.Nám pomáhá Astrid 50.A jsme také blond a modroocí.R. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
9.5.08 09:00
Anonymni píše:
http://www.obchod-kosmetiky.cz/…s_40_b_1.jpg

Jojo, to je přesně on. Jinak já jsem taky světlá, blond, nikdy nejdu do hněda a Sára je po mě, manžel je tmavovlasý, modré oči ale ten jde vždycky do hněda.
Pro sebe budu k moři kupovat asi 30F a manželovi 20 a 15.
Ono je fakt, že každýmu sedí něco jinýho, mě DL vyhovuje, krásně voní po mandlích, dobře se roztírá a fakt nebe a dudy proti Babylove :x a ten zrovna vyhovuje kamarádce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
9.5.08 09:01
Janina.Mina píše:
ahojky, co člověk to názor :lol:
Nám se dailong 40 neosvědčil, ale jsme hodně světlý tipy, děti blonďatý…
Používáme opalovací krém od Biodermy :wink:

Jé, já koukám, že ta tvoje beruška se narodila jako já :D , jen o pár let později :lol: v kolik hodin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
9.5.08 09:10

Ahoj,
tak me na koznim doporucili microsun, protoze ma mineralni filtry a zanechava na pokozce filtr. Loni jsme pouzivali laveru a ta je taky super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
9.5.08 09:30

Holky, teď to neberte jako kritiku, ale já měla za to, že děti do jednoho roku by vůbec na sluníčko neměly přijít, takže dlouhý rukávek, slunečník nebo tak něco… A na většině opalovacích krémů je že jsou od 1roku 8O 8O 8O

Jinak Kuba používal Daylong Kids a bez problémů :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
9.5.08 09:38

Ahojky,
já teda taky doporučuju Daylong 40. Naše mladá je modrooká, pihatá blondýnka a u moře ale i v termálech se nám osvědčil. Fakt stačilo ráno pořádně namazat (pravda byla celá bílá) nechat to pořádně vsáknout a pak jsem to ještě pro jistotu zopákla v polední pauze, kdy jsme ji povinně odehnaly ze slunce a bylo to v pohodě. Vrátila se opálená jen trochu, ale o tom to přece není, že?
Jinak do roka jsme se jí snažili na sluníčko moc nestrkat. CHápu, že to úplně nejde, takže souhlas s tím slunečníkem, ale i tak jsme stále tu 40 používali.
Když jsme byli u moře, tak přiznám, že se ve mě vařila krev, když jsem tam viděla spoustu rudých českých dítek běhat přes poledne úplně červených. Holt si stále spousta lidí myslí, že musí přijet od moře úplně černý nebo co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
9.5.08 09:48

Vloni jsme měli Biodermu, letos jsem koupila Daylong 4O a Vichy 50. Zatím spokojenost.

Do roka na přímém sluníčku v podstatě nebyl, ale je v květnu tak to zas nebyl takový problém, vloni u moře jsem mazala i pod oblečení, ruce nožky a obličej několikrát denně, na polední slunce jsme samo nechodili, triko, klobouček a sluneční brýle měl i ve vodě.

• Citovat
  • Upravit
9.5.08 09:56

Amynka narodila se v 1:20 ráno :lol:

A ano na sluníčko děti vůbec nepatří, ale jelikož kluk má reakce i ve stínu a přes dlouhý rukáv a kalhoty se dokáže spálit, tak jsme mazali už od 6měsíců. A ten Dailong i přes velkou vrstvu a krému a přes oblečení nám byl nanic. Letos jedeme v létě k moři, a i kdyby se člověk maximálně snažil, tak se slunci 100% nevyhne, to jedině sedět celé léto doma na zadku… Budu dětem kupovat oblečení s UV ochranou a pak máme tu Biodermu, ta nám vyhovuje.

Ale jak už jsem psala, co člověk to názor, každému sedne něco jiného :wink: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5442
9.5.08 10:21

Tak my jediný máme Vichy - ochranný faktor asi 50 nebo 60 - nevím, nemám to teď po ruce a mazala jsem jím malýmu nožičky už od miminka, když mu loni koukali z kočárku :lol: a v pohodě..je to ve spreji, takže se to i dobře aplikovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.5.08 12:32

My mame taky vyzkouseny Vichy 30 pro deti. Holky chodi ven jen rano nebo pak po spani, takze po ctvrte. K mori nejezdime (manzel nesnasi vedra). V Ceskych podminkach ta 30tka staci, protoze holky se vubec neopalily a mladsi je pritom taky modrooka blondynka s velmi citlivou pleti…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama