Jaký podvozek na autosedačku?

220
29.11.20 16:54

Jaký podvozek na vajíčko ?

Dámy, jaké máte podvozky na kočárek, ale současně i pod vajíčko? Děkuji za doporučení. Je toho tolik, že nevím, podle čeho vybírat.

Příspěvek upraven 29.11.20 v 18:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6149
29.11.20 17:09

@Mimi1985 nikdy jsem neviděl u nikoho, že by autosedačku dával na podvozek kočáru. Jedině vajíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
29.11.20 17:11

Autosedačku přece přicvakneš na ten kočárek. Podvozek autosedačky je kočárek bez korbičky.
Jo ano, myšleno tím samozřejmě vajíčko.
Mně ten dotaz úplně zmátl :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
29.11.20 17:22

TAk jestli chceš dávat vajíčko na podvozek, tak je lepší volit autosedačku od Cybexu, Maxi-cosi, Romer. Ty s adaptérama jdou na většinu podvozků, tedy spíš těch střední třída až dražších kočárků. Pak jsou kočárky, které dělají v trojkombinaci i s vajíčkem, ale ta vajíčka nebývají moc kvalitní. Já jsem měla kočárek X-lander a na ten šlo vajíčko od Cybexu, od Maxi-cosi i měl vlastní X-landerovskou autosedačku. Já volila Maxi-cosi a spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2754
29.11.20 17:37

Normalne mam kocar joolz a vajicko Cybex. S adaptery to tam nacvsknu a je to. Vzdyt to delaji tak aby adaptery sli na ty podvozky. Samozrejme pokud mas normalni kocar a ne polskou herku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
29.11.20 17:37

Jakykoliv, kde ti de odcvkaknout korba (takze snad jakykoliv kombinovyny kocar), na každý jsou pak adaptery na vajicko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat