Jaký program pekárny na bezlepkové pečivo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Prtulak
Kecalka 444 příspěvků 08.03.19 14:52
Jaký program pekárny na bezlepkové pečivo?

Ahoj holky, dá se v domácí pekárně rozumně upéct bezlepkové pečivo když nemá „bezlepkový program“? Jaký případně používáte?

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 08.03.19 14:54

@Prtulak Na co potřebuješ bezlepkový program? Tak přeci není rozdíl, jestli děláš chleba normální nebo bezlepkový,ne?

Prtulak
Kecalka 444 příspěvků 08.03.19 15:00

@Monchichik upřímně nevím, vím, že některé pekárny tím disponují, moje ne. Tak nevím, jaký program pro specifické kynutí zvolit. :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 7864 příspěvků 08.03.19 15:20

@Prtulak já mám taky pekárnu bez tohohle programu, upekla bych to na normální program pečení chleba, já tam žádné specifické kynutí nevidím, je to stejné,ne?

Danus1
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 08.03.19 15:41

Bohuzel neporadim, moje pekarna ma bezlepkovy program. Vyzkousej normalni program na peceni chleba a uvidis. Drzim palce.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 14052 příspěvků 08.03.19 15:55

Většinou se peče na nějaký ten normální program Sprint. Hodně lidí si stěžovalo,že z toho bez.programu je chleba nepovedený.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8300 příspěvků 08.03.19 16:07

Tak rozdil to delat muze. Ja mam treba specialni LC mouku, ktera dobre nakyne, ale kdyz se znovu rozmicha (tak jak je to v klasickem chlebovem programu), uz nenakyne dobre. Takze musim pouzivat program, kde se testo jen rozmicha a necha nakynout, tam je to jednou, no a pak musim pustit jenom peceni. Zkus si najit online presny popis programu pekarny, ktera program na bezlepkove peceni ma a najdi si, v cem je jiny a zkus to nejak vymyslet, podle toho, co nabizi tvoje pekarna :think:

Prtulak
Kecalka 444 příspěvků 11.03.19 12:18

@vokishka @Lenka_Hal děkuji za rady, zkusím… ;)

Váš příspěvek
Reklama