Jaký program pekárny na bezlepkové pečivo?

565
8.3.19 14:52

Jaký program pekárny na bezlepkové pečivo?

Ahoj holky, dá se v domácí pekárně rozumně upéct bezlepkové pečivo když nemá „bezlepkový program“? Jaký případně používáte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13258
8.3.19 14:54

@Prtulak Na co potřebuješ bezlepkový program? Tak přeci není rozdíl, jestli děláš chleba normální nebo bezlepkový,ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
8.3.19 15:00

@Monchichik upřímně nevím, vím, že některé pekárny tím disponují, moje ne. Tak nevím, jaký program pro specifické kynutí zvolit. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13258
8.3.19 15:20

@Prtulak já mám taky pekárnu bez tohohle programu, upekla bych to na normální program pečení chleba, já tam žádné specifické kynutí nevidím, je to stejné,ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.3.19 15:41

Bohuzel neporadim, moje pekarna ma bezlepkovy program. Vyzkousej normalni program na peceni chleba a uvidis. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19344
8.3.19 15:55

Většinou se peče na nějaký ten normální program Sprint. Hodně lidí si stěžovalo,že z toho bez.programu je chleba nepovedený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14045
8.3.19 16:07

Tak rozdil to delat muze. Ja mam treba specialni LC mouku, ktera dobre nakyne, ale kdyz se znovu rozmicha (tak jak je to v klasickem chlebovem programu), uz nenakyne dobre. Takze musim pouzivat program, kde se testo jen rozmicha a necha nakynout, tam je to jednou, no a pak musim pustit jenom peceni. Zkus si najit online presny popis programu pekarny, ktera program na bezlepkove peceni ma a najdi si, v cem je jiny a zkus to nejak vymyslet, podle toho, co nabizi tvoje pekarna :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
11.3.19 12:18

@vokishka @Lenka_Hal děkuji za rady, zkusím… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama