Reklama

Avokádová pomazánka recept

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 04.09.18 12:07
Avokádová pomazánka recept

Ahojky holky, napadlo mě se obrátit na vás. Nemáte nějaká repcet na dobrou avokádovou pomazánku? Abych pravdu řekla, snažim se o ní už po 3 a nedá se to jíst :-D citrón ani česnek mi to nezachrání a kdykoliv si ji někde dám v restauraci, mohu se utlouct. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16467 příspěvků 04.09.18 12:20
@Katulinek88 píše:
Ahojky holky, napadlo mě se obrátit na vás. Nemáte nějaká repcet na dobrou avokádovou pomazánku? Abych pravdu řekla, snažim se o ní už po 3 a nedá se to jíst :-D citrón ani česnek mi to nezachrání a kdykoliv si ji někde dám v restauraci, mohu se utlouct. :srdce:

A to avokádo musí být zvědavé a zázračné? Tak takové nemám. 8o

Vendullinka
Kecalka 403 příspěvků 04.09.18 12:20

@Katulinek88 Vše se odvíjí od toho, jaké máš avokádo a jestli je dost zralé. Někdy koupím avokádo a je to jako guma a někdy je to měkké jak maslicko - to je správné :) ale nemelo by být ještě hnědé. Pak mi stačí jen rozmačkat vidličkou a osolit a dát na chleba. Jinak dávám tvarohovou lučinu a česnek a mixnu a je výborná :palec: Pokud dělám na víc dní, přidám kapku citrónu, aby nezhnedla.

Coctailgirl
Kecalka 237 příspěvků 04.09.18 12:26

Avokado, rajce, cervena cibule (staci mensi nebo pulka), cesnek, sul, pepr a namazat na opeceny toust ;)

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 04.09.18 12:28

Mně chutná klasická varianta - trochu oleje, citronová šťáva (té dávám celkem dost), sůl, pepř, česnek, špetka chilli, když je tak přidám i jarní cibulku/šalotku

Dělám i variantu na vajíčkovou pomazánku s avokadem, stačí přidat vejce uvařená na tvrdo, cibuli, česnek, lžičku horčice a případně doladit tvarohem/žervé konzistenci.

A taky je dobré, když do klasického baba ghanoush přidáš trochu avokáda, dostane to trochu jinou chuť, ale taky výborné.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33122 příspěvků 10 inzerátů 04.09.18 12:34

Miluji tohl tohle e. A zkus prohlédnout sekci s recepty, najdeš určitě další nápady s avokádem.

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 04.09.18 12:40

No tak aby se tady někdo neozval :palec: :lol: @kobliha51

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 04.09.18 12:42

S tím vajíčkem to zní lákavě ! :srdce:

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 04.09.18 12:55

@Katulinek88 mozna hloupa otazka ale delas to uplne ze zraleho avokada, musi byt mekke a pak je pomajda luxusni! Na netu jich je spousta-receptu..sestra si nedala rict a udelala pomazanku jeste z tvrdeho nezraleho a nedalo se to jist :mrgreen:

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 11.09.18 13:40

vzdycky si na to davam pozor.. i kdyz vis jak to ovoce vetsinou v tech obchodech vypada a je silene drahe… :/ .. ale jo, delam ho ze zraleho… snazim se :D

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 11.09.18 13:41

Lučinu ? .. to mě ještě nenapadlo a může to být chutné

lucynka25
Kelišová 7306 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 16:07

@Katulinek88 tady je recept na jemnou pomazánku z avokáda :mavam:

rena621
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 04.10.18 16:23
@Katulinek88 píše:
Ahojky holky, napadlo mě se obrátit na vás. Nemáte nějaká repcet na dobrou avokádovou pomazánku? Abych pravdu řekla, snažim se o ní už po 3 a nedá se to jíst :-D citrón ani česnek mi to nezachrání a kdykoliv si ji někde dám v restauraci, mohu se utlouct. :srdce:

Me chutna s cesnekem+so­li+trochu pepre a zrale avokado vsechno rozsleham.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1532 příspěvků 04.10.18 16:33

@Katulinek88 dělám rajčata+cibule+li­metka, osolit a opeprit. A nebo miluju smícháné se susenymi rajčaty - to pak dávám na toust a nebo na oběd smíchám se spagetami ;) jo a pak taky výborná snídaně je toust pomazany rozmackanym avokadem a na to volske oko :mrgreen:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 04.10.18 16:38
@rena621 píše:
Me chutna s cesnekem+so­li+trochu pepre a zrale avokado vsechno rozsleham.

Pridavam lucinu jeste nebo nejake zerve.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcela Holanová (68): Jsem moc sexy na to, abych hlídala vnoučata

Marcela Holanová (68) je známá zpěvačka, jejíž jméno média dlouho skloňovala... číst dále >

Pavlína Pořízková o modelingu: Stárnout před zraky všech je na prd!

Česka, která mezi prvními dobyla svět modelingu, promluvila v magazínu New... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >