jaký režim při zvýšené teplotě???

36
10.10.05 15:11

jaký režim při zvýšené teplotě???

Ahoj maminky!

Naše beruška je poprvé nemocná, takže mi chybí zkušenosti a potřebuji poradit. Jak je to s chozením ven při zvýšené teplotě, případně, za jak dlouho po tom, co měla zvýšenou teplotu, můžeme zase začít chodit ven?

Díky moc předem za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

173
10.10.05 15:27

Ahoj,
nám lékařka v 6m měsících říkala, ať se zvýšenou teplotou ven nechodíme až když přejde, tak za 2-3 dny.
Brzy se uzdravte.
Bodlinka a Veru 15m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vvv
1364
10.10.05 15:59

Ahoj,
nám naopak náš dr. vždy doporučoval při teplotě procházky s tím, že pokud nemá dítě vyloženě horečku (nad 38,5), pobyt na čerstvém vzduchu mu udělá jen dobře.
Zkus zdravotní stav tvojí berušky probrat s pediatrem (třeba jen po telefonu) a uvidíš, co ti poradí.
Brzo se uzdravte! :)
Verča a Adámek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.10.05 16:13

Ahoj, nam Dr. nic nerikal ale kdyz mala mela zvysenou teplotu tak sme ven chodili. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29646
10.10.05 17:30

No akorat bych k tomu chtela napsat, ze pokud s nemocnym ditetem ven fakt jdete, tak ne mezi deti, ani nikam, kde je muzete potkat…a pokud potkate, tak varujte rodice. Minuly ctvrtek jsme totiz od chrchlajiciho chlapecka s lehkou teplotou chytli na hristi paradni kasel s horeckama. Takze ven jo, ale do liduprazdna, at to nesirite dal!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
10.10.05 18:03

ahoj, náš malý měl první rýmu a zvýšené teploty v 6ti týdnech a poté ještě dvakrát, a pokaždé nám dr. doporučila hodně chodit ven a větrat. kristýna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.10.05 19:20

Asho: my sme sice sli ven se zvysenou teplotou-ale ne z nemoci ale z ockovani. A i kdyby mela mala rymu apod. tak bych ven taky sla protoze nemuze na nikoho chrchlat pac ani nechodi. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
10.10.05 21:03

Ahoj maminy, díky všem za odpovědi. Tím ven jsem myslela samozřejmě nikoliv do kolektivu, abychom někoho nakazily (např. cvičení jsem samozřejmě zrušila už když měla malá jen rýmu a kamarádky s dětmi včas varovala, aby nás nenavštěvovaly), ale třeba do parku s kočárkem - Madlenka ještě nechodí. Každopádně díky za rady!
A ještě mě napadlo, co koupání a teplota?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
10.10.05 22:30

Edulko: to neresim, "myslim ze pri teplote je prave koupani vhodne pac se smeje ten ""nemocny pot""" 8) Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
10.10.05 23:38

Edit,
ven bych chodila, přesně jak říkáš. Do kolektivu ne, to dá rozum :wink:
Bude jí na vzdoušku líp než doma.
A s tou koupelí … podle toho, jak vypadá. Klidně bych jí dala vlažnou sprchu, ono jí to ochladí. Nebo otřít vlažnou vodou jen tak žínkou. Koupeli ve vaně v teplé vodě bych se možná vyhnula.

Pá a ať jste brzo fit :))

Baghira a Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama