Jaký teploměr na bazální teplotu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 05.02.17 20:16
Jaký teploměr na bazální teplotu?

Ahoj holky, chtěla bych vás moc poprosit, jestli byste mi mohly dát tipy na ověřené teploměry na měření bazální teploty? Moc vám děkuji. :kytka:

Reakce:

Mahtiel Solas
Nováček 1 příspěvek 05.02.17 20:36

Chce to na dvě desetinná místa. Já mám Microlife https://heureka.cz/…ife-mt-16c2/
V době, kdy jsem si začala měřit teplotu se jiný sehnat nedal. A jsem s ním spokojená již mnoho let. Jen u těch digitálních to dělám tak, že měřím dokud se teploměr nevypne. Prostě ignoruji pípání. Přijde mi to tak přesnější. Výhoda je, že si poslední měření pamatuje.
(Zprvu jsem měřila v ústech, pak v pochvě. Mám nařízený budík na šestou. Zazvoní, zavedu teploměr a spím dál. Další budík v šest deset. Teploměr vyndám a vstávám.)
Pořídila jsem si i skleněný Geratherm https://teplomery-osobni.heureka.cz/…therm-basal/?s=6
Ten doporučit nemohu. Zpočátku fungoval. Ale teplota se hůře rozpoznávala. Hlavně po čase přestala náplň držet - jakmile se teploměr vyndá a začne ochlazovat, ihned rtuť letí dolů. Tedy ona to právě rtuť není. Je jako rychloběžka, jen trvá dlouho, než vystoupá a ihned klesne. V podstatě je nepoužitelný.

Xsvel
Kecalka 404 příspěvků 05.02.17 21:40

Měřím normálním digitálním Omron asi za 90 Kč. Dokonce v DTestu vyšel jako nejlepší. Přemýšlela jsem kdysi, že si koupím nějakej speciální na měření BT a pak jsem zjistila, že všechny stejně měří s přesností 0,1, takže jsem usoudila, že to nemá smysl.

růžovámalina
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 05.02.17 22:16

@Mahtiel Solas @Xsvel Holky, moc vám děkuji, jste zlaté. :kytka:

SussieB.
Povídálka 14 příspěvků 06.02.17 13:06

Měřila jsem tímto teploměrem -
Teploměr bazální digitální Rossmax TG600

cena kolem 180, a uplně v pohodě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >