Ovulační testy 2017

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 13:42
Ovu testy 2017

Ahoj holky je tady některá co zkouší ovu testy? Ja včera začala a zkušenost s nimi nemám takže u mě premiéra. Dnes jsem 12ty den cyklu menses byla 23.1.-27.1. A cyklus mívám většinou 30dni. Přidám foto a rada budu za vase zkušenosti. Do včerejška jsem pila kontryhel čaj a teď si dávám jen femibion ve kterém pokračují a zobu grep.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14046 příspěvků 03.02.17 13:52

Ja delam…potrebujes s necim poradit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 14:05

@Bobby jsi zlata děkuji. Tohle jsou moje dva testy. Ten čaj teď pít nemám ze? a tuleni bylo naposled včera v noci.

Bobby
Extra třída :D 14046 příspěvků 03.02.17 14:34

Ty jsou jeste negativni. S takovym cyklem bude ovulace priblizne kolem 16dc -zalezi na lutealni fazi. Testuj dal :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 15:13

Ahoj holky, já jsem dnes 11.DC a zkoušela jsem poprvé ovulační test. Je negativní - čistě bílý. Mám cykly hodně nepravidelné (24-37 dní), tak nevím, kdy začít testovat. Nicméně mě překvapilo, že takovéto testy, jako sem dala zakladatelka jsou negativní. Už jsem četla i v jiných diskuzích, že když je druhá čárka slabší, tak test je negativní. Ale v návodu o tomto není ani slovo :-( To je docela základ tam napsat, že test je pozitivní ve chvíli, kdy jsou čárky stejně silné, ne?

Bobby
Extra třída :D 14046 příspěvků 03.02.17 16:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky, já jsem dnes 11.DC a zkoušela jsem poprvé ovulační test. Je negativní - čistě bílý. Mám cykly hodně nepravidelné (24-37 dní), tak nevím, kdy začít testovat. Nicméně mě překvapilo, že takovéto testy, jako sem dala zakladatelka jsou negativní. Už jsem četla i v jiných diskuzích, že když je druhá čárka slabší, tak test je negativní. Ale v návodu o tomto není ani slovo :-( To je docela základ tam napsat, že test je pozitivní ve chvíli, kdy jsou čárky stejně silné, ne?

Ano musi byt stejne silne nebo silnejsi

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:40

@Bobby ahoj a kdy tedy pojistit tulenim? dekuji

Bobby
Extra třída :D 14046 příspěvků 04.02.17 09:53
@Anonymní píše:
@Bobby ahoj a kdy tedy pojistit tulenim? dekuji

V den pozitivniho testu a nejlip i druhy den. Ovulace od pozitivniho testu nastava za 12-48 hodin..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 13:24

@Bobby tak asi stále nic ze?

Bobby
Extra třída :D 14046 příspěvků 04.02.17 13:42
@Anonymní píše:

Nee..musi byt opravdu stejne silne..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 15:40

Je to poprvé co jsem zkusila ovu. test a bt. Myslíte že už proběhla a nebo teprve ještě může přijít. Mate mně ta dnešní teplota. Jen první dva jsou duchové. Děkuji za vaše rady.

Bezinka83
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 04.02.17 15:51
@Anonymní píše:

Jsem zvedava, jestli jeste budes mit dalsi den nejakou silnejsi carku. Je mela jen slabsi a dalsi den uz zadnou. Tak nevim. Testy mam stejne jako ty

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 05.02.17 13:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky je tady některá co zkouší ovu testy? Ja včera začala a zkušenost s nimi nemám takže u mě premiéra. Dnes jsem 12ty den cyklu menses byla 23.1.-27.1. A cyklus mívám většinou 30dni. Přidám foto a rada budu za vase zkušenosti. Do včerejška jsem pila kontryhel čaj a teď si dávám jen femibion ve kterém pokračují a zobu grep.

Ahojky, já poslední MS 19.1…
A takový ovu test měla já 3.2. delany v 1 v noci pak 10:30,16:00, 18:00, ve 20:00..už slabl..vrchol v to dopoledne..jen chci říct ze ta hladina LH fakt stoupne hrozně rychle :D
Bolesti nejvetsi v pátek k večeru..toho 3.2…po té osmé večerní jako když utne..sex 31.1. a 2.2. v noci tak uvidíme..příští víkend chci testnout :oops: :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 12:46

@Deníííí tak to jsou opravdu dálnice to je krásná ovu moc ti to přeji aby to vyslo já stále pokračují v testech takže uvidím zda se mi ze zatím jsou ty čárky stejne pořad a ovu se zatím jen chystá.

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 06.02.17 16:10
@Anonymní píše:
@Deníííí tak to jsou opravdu dálnice to je krásná ovu moc ti to přeji aby to vyslo já stále pokračují v testech takže uvidím zda se mi ze zatím jsou ty čárky stejne pořad a ovu se zatím jen chystá.

Tak MS jsi měla o 4dny později..a cyklus máš +- stejný já většinou 28..tak si myslim, že ti to zachvili vyletí..já měla čt dopol viditelný čárky a v noci viz.foto..a to v rámci 12hod..takže to ze dnes nic moc v noci může vyletět..coz počítám 7.-8.2. ;)..tak uvidíš..dáme si vědět.. :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >