Reklama

Holky, někdo s AMH 0,57?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 31.01.17 21:22
Holky někdo s AMH 0,57 ?

Je mi čerstvých 39 let a totálně mě sundala hodnota AMH 0,57 :,( máte někdo zkušenost s těhotenstvím s takovou hodnotou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Efka2015
Závislačka 4812 příspěvků 31.01.17 21:31

Koukni do diskuze holek Nízké AMH, je tam skvělá parta :kytka:

Jindřiš
Extra třída :D 10444 příspěvků 31.01.17 21:32

V roce 2014 0,66 a vloni na podzim jsem prirozene otehotnela, nyni jsem v 21.tt, beru to jako zazrak, je to po 10 letech snazeni, nekolika IVF a SP.

gabiqa
Ukecaná baba ;) 2071 příspěvků 31.01.17 21:34

@Matylda2 já mám AMH 0,6 první dítě přes IVF vyšlo na první pokus..Druhé dítě rok po porodu přirozeně téměř na první pokus :) takže to nevzdávej šance je snížena ale asi jak kdy a jak u koho ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 21:39

@Matylda2 Ahoj, to není nijak tragická hodnota. Já byla na AMH teď v září po ročním neúspěšném snažení, bylo mi 34 a měla jsem hodnotu 0,63 nebo 0,67, už nevím. A v říjnu jsem otěhotněla, takže ani u tebe bych to neviděla tak tragicky, kritická hodnota AMH je pod 0,3.

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 31.01.17 21:41
@gabiqa píše:
@Matylda2 já mám AMH 0,6 první dítě přes IVF vyšlo na první pokus..Druhé dítě rok po porodu přirozeně téměř na první pokus :) takže to nevzdávej šance je snížena ale asi jak kdy a jak u koho ;)

Dekuju za naději :D čeká mě inseminace. Čtyři měsíce se snažíme doma ale přes všechny možné podpory to nejde.tak teď poprvé clostil a inseminace v caru. ostatni vyšetření všechny možné u mě i partnera v pořádku. jen to AMH no :,(

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 31.01.17 21:43
@Anonymní píše:
@Matylda2 Ahoj, to není nijak tragická hodnota. Já byla na AMH teď v září po ročním neúspěšném snažení, bylo mi 34 a měla jsem hodnotu 0,63 nebo 0,67, už nevím. A v říjnu jsem otěhotněla, takže ani u tebe bych to neviděla tak tragicky, kritická hodnota AMH je pod 0,3.

Dekuju za naději když mi doktor ten výsledek řekl rozbrečela jsem se jak želva. ted díky komentářům tady vidím že to není snad tak stracene. dekuji. :kytka:

Gritos
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 5 inzerátů 31.01.17 21:46

Samotné AMH o ničem nevypovídá. Mě odmítli jako dárkyni s AMH 0,3 s tím že mám být vděčná, že mám aspoň jedno dítě a s dalším neotálet jinak budu potřebovat naopak dárkyni já. Nicméně pokaždé otěhotním na první nechráněný cyklus.
Důležité jestli ti dozrávají vajíčka a nemusí jich být kvantum ;)

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 31.01.17 21:53
@Gritos píše:
Samotné AMH o ničem nevypovídá. Mě odmítli jako dárkyni s AMH 0,3 s tím že mám být vděčná, že mám aspoň jedno dítě a s dalším neotálet jinak budu potřebovat naopak dárkyni já. Nicméně pokaždé otěhotním na první nechráněný cyklus.
Důležité jestli ti dozrávají vajíčka a nemusí jich být kvantum ;)

Dozrávají. Dle ultrazvuku a ovulace. Přesto se nedaří otěhotnět. Stále vše v pořádku a nikde problém a přitom se nedaří. Tak jsem si říkala že to AMH znamená že plodnost je už v trapu že jednoduše vajíčka došla.

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 31.01.17 22:23

Holky můžu se zeptat kolik ma být správná hodnota?

Gritos
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 5 inzerátů 31.01.17 22:32

@Matylda2 Podle mého doktora by museli udělat i biopsii, aby skutečně mohli říct zda je to s vajíčky na pováženou. Bohužel nejen amh hraje roli, taky imunologie a tvoje kompatibilita s mužem. Kamarádka má sice problém s cyklem, ale po nasazení hormonů funguje dobře a ovuluje, nikde jiný zádrhel a stejně xx inseminací nevyšlo. Až teď (ťukťuk) IVF. Držím palce ať to brzy vyjde :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 22:36
@Matylda2 píše:
Dekuju za naději když mi doktor ten výsledek řekl rozbrečela jsem se jak želva. ted díky komentářům tady vidím že to není snad tak stracene. dekuji. :kytka:

Není zač. :kytka: Mně nejdřív sestra po telefonu oznámila, že AMH je mírně snížené. A když jsem tam pak volala, abych se objednala k doktorce, vyptala jsem se na konkrétní hodnotu a taky jsem málem upadla. Doktorka mi pak sama od sebe říkala, že si z té hodnoty nemám nic dělat, že to vlastně až tolik neznamená pro otěhotnění. Spíš ti to říká, kolik ti ještě zbývá vajíček a jak dlouho budeš moct otěhotnět. A ty máš přibližně 2 roky, tak neházej flintu do žita. ;)
A jak dlouho se snažíte?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 22:43

@Matylda2 Teď jsem si všimla, že se snažíte 4 měsíce, to vůbec nic neznamená. Ta inseminace pravděpodobně klapne, každopádně AMH na to nemá podle mě vliv, protože ovulace bude pojištěná clostilbegytem. Pak třeba napiš, jak jsi dopadla. Držím palce. :kytka:

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 31.01.17 23:38

Já mám AMH 0,3 a otěhotněla jsem spontánně. Ale pozor, moje lékařka to ohodnotila jako zázrak, kterých se moc nevidí. Pokud ještě toužíš po dítěti, pak doporučuji co nejrychleji IVF. Není to jen o množství vajíček, ale i o jejich kvalitě. Já měla jedinou ovulaci za rok a právě při ní to klaplo. A protože už jsme s dalším dítětem nepočítali ani je neplánovali, stalo se to jaksi mimochodem. První dítě mám po IVF s hodnotou AMH 0,9. O to jsme se pokoušeli 3 roky a marně.

Matylda2
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 01.02.17 09:36
@Anonymní píše:
Není zač. :kytka: Mně nejdřív sestra po telefonu oznámila, že AMH je mírně snížené. A když jsem tam pak volala, abych se objednala k doktorce, vyptala jsem se na konkrétní hodnotu a taky jsem málem upadla. Doktorka mi pak sama od sebe říkala, že si z té hodnoty nemám nic dělat, že to vlastně až tolik neznamená pro otěhotnění. Spíš ti to říká, kolik ti ještě zbývá vajíček a jak dlouho budeš moct otěhotnět. A ty máš přibližně 2 roky, tak neházej flintu do žita. ;)
A jak dlouho se snažíte?

Všem děkuju za povzbuzující slova. :srdce: píšeš že mám dle výsledku přibližně dva roky ještě zásobu to budu mít tedy přechod cca ve 41 letech? Omlouvám se za možná dětinský dotaz.jen jsem tak brzy menopauzu nečekala. moje mamka měla přechod kolem 46 roku myslela jsem že to je dědičné že budu přibližně jako ona.??? A ještě jeden dotaz který se týká krevních skupin partnerů taktéž o tom nic nevim jen jsem kdysi zaslechla že se lidé při seznámení ptají na krevní skupinu ohledně právě oplodnění. kdyz mám + a partner - nemůže být nějaký problém v tomto?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama