Reklama

Snažilky únor 2017

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatkaJL
Kecalka 447 příspěvků 31.01.17 10:09
Snažilky únor 2017

Ahojky Snažilky.
Vím, že snažení pro rok 2017 začalo a je tu hned několik diskuzí, ale těžko se přidává do rozjetého. Proto jsem založila toto téma a doufám, že tu nebudu sama. :)
My s manželem se snažíme o první mimi už 10 měsíců, nepočítám ovu dny ani jiné věci. Chtěli jsme to vzít spíš „až to dopadne tak to dopadne“, jenže mě je to dlouhé a ráda bych o tom s někým mluvila. :(
Sluníčkovosněžný den Katka :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 96 Další »

Reklama

Reakce:

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 10:12

Ahoj, tak to jsme na tom podobně, my se začali snažit v dubnu a už mi to dost leze na mozek:-/

KatkaJL
Kecalka 447 příspěvků 31.01.17 10:22

@Snilek88 Jo me prave taky… V prosinci to vypadalo slibne 8 dnu sekera a pak to prislo a ja to obrecela. Dokonce mi prijde ze mam plany syndromy, mota se mi hlava, je mi na zvraceni… Uz asi blbnu fakt… :zed:
A snazite se o prvni?

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 10:24

@KatkaJL Jojo o první:-) já už si teda měřím bazální teplotu, takže vím kdy mám a ovu a od toho se lépe určuje datum MS… takže vím přesně kdy má přijít a nedělám si plané naděje.. jinak mám totiž tak rozházené cykly, že bych to asi psychicky neustála:-)

Mia5
Povídálka 45 příspěvků 31.01.17 10:26

Ahoj, taky bych se pridala, pokud muzu. My chodime uz do gyn centra. Pritel uz je taky nervozni, kazdy mesic za mnoi chodi, jestli uz jsem konecne tehotna.. Po sexu si neodpusti, ze uz musim byt 100pro tehotna, protoze takovy vykon jeste nepredvedl :D uz mi z toho zacina hrabat. Porad cekani, jestli MS prijde nebo ne :(

niki0
Povídálka 44 příspěvků 31.01.17 10:29

Ahoj tak me snazeni uz je par let a vubec nechapu proc to nejde po zdravotni strance vse ok. jen myom ale nezasahuje do organu. Pristi patek jdu na konzultaci ohledne umeleho oplodneni

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 10:32

@niki0 a zkoušela si psychologa? Někdy pomůže víc než cokoli jiného

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 10:32

@Mia5 a jak dlouho se snažíte?

niki0
Povídálka 44 příspěvků 31.01.17 10:36

Toho jeste ne a osobne jsi myslim ze by i mozna trochu pomohl. bohuzel jsem pred skoro 10 lety byla na potratu a nejak jsem se s tim poradne nesmirila. No ale uvidim zacala jsem ted brat i doplnek stravy fertiliblend

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 31.01.17 10:36

Ahoj holky, muzu se taky pridat? sice tlacham i jinde, ale ja sem upovidany clovek a potrebuju se ventilovat : :mrgreen: bez ha jsem od 06/16…ale sex. intenzita byla mala, takze snazeni to nelze nazvat, pak jsme byli s muzem oba nemocni, tak jsem zacali od lenda poradne…byla jsme i u doktora, kde mi delal hor. profil a potvrzoval ovu - tak to mam ok ufff…jen me nasel ruzne „breberky“ tak s ma musime dlabat atb apod…snad uz se pak zadari :-) mmt cekam na MS, kterou jsem si hlavou asi paradne zablokovala, pac uz 2dny meska a tt bilej jak cerstvej snih 8o

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 10:40

@niki0 já být tebou, tak do toho du.. hlava je důležitá:-) a nebo pokud věříš tak k léčitelce:-) já tomu osobně moc nevěřím, ale myslím, že může fungovat jaký ten psycholog a pokud by měla fakt ty schopnosti, tak o to lépe:-)

Snilek88
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 31.01.17 10:41

@zhp tak to mě hormonální profil teprve čeká:-) a dost laškuji s myšlenkou, že ji ukecám na průchodnost vejcovodů:-) no zatím chci alespoň začít cvičit Mojžíšovku:-)

niki0
Povídálka 44 příspěvků 31.01.17 10:43

Stech breberek jsi nic nedelej po dobrani atb bude vse jak ma byt… Ono nekdy to snazeni trva dele coz tady vsechny dobre zname…ja mam taky hormonalni profil ok a zbytek zenskeho ustriji taky. K tomu nikdy jsem nebrala ani Ha. a porad nic tak uz ani nevim jak pomoct prirozenou cestou

niki0
Povídálka 44 příspěvků 31.01.17 10:45

@Snilek88 Lecitelce nevim jestli to neni zbytecne vyhazovani penez jako bylinky jsou urcite dobre ale ty jsi muzu koupit i v bylinkarstvy nez jim cpat penize… Zkusim ale hlavne ani nevim kde takoveho psychoga hledat

zhp
Závislačka 4315 příspěvků 31.01.17 10:46

@Snilek88 Mojzisova je pry zazracna…a ty vis jak ji cvicic? bacha na to aby se cvicila spravne…no myslis, ze se na to necha ukecat? tyhle vystreni vetsinou delaji az kdyz to fakt dlouho nejde, ne?
me uz je skoro 32, tak si myslim, ze proto mi ten profil delal..ale pry jsem mela klasicky ovu cyklus, tak uvidime

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 96 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama