Reklama

MS + HCG v krvi po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 30.01.17 10:28
MS + HCG v krvi po IVF

Ahoj :mavam:
mám dotaz, jestli jste to některá zažila? jsem právě v procesu IVF. mám za sebou transfer embryjka a jelikož se mi asi 9. den po rozjela docela silně MS, test jsem nedělala a brala to jako nevydařený pokus. obrečela jsem to a dnes jela na test HCG z krve. no a HCG v krvi mám… :nevim: musím tam 2.2. na kontrolní test, zda HCG klesá nebo roste.
myslíte, že bych mohla ještě někde v koutečku doufat :srdce: nebo spíš, že jsem byla, ale mimi se neudrželo? :,(
 děkuju

Reklama

Reakce:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 30.01.17 10:33

@Veerr Kolik je ta hodnota HCG a kolikátý den Ti krev brali??

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 30.01.17 10:44

@Kikuška90 já nevím přesně, ale říkala číslo 11? něco s jedenáctkou… vůbec nevím, jak se to HCG počítá nebo jak stoupá či klesá… v těch číslech se nevyznám. 18.1. byl ET, dnes krev, to je tedy 13. den vč. dne ET.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 30.01.17 10:45
@Veerr píše:
@Kikuška90 já nevím přesně, ale říkala číslo 11? něco s jedenáctkou… vůbec nevím, jak se to HCG počítá nebo jak stoupá či klesá… v těch číslech se nevyznám. 18.1. byl ET, dnes krev, to je tedy 13. den vč. dne ET.

Jestli je HCG 11 13. den po ET, tak to je bez šance.

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 30.01.17 10:46

@Veerr No já teda nevím…ale MS by se rozjet určitě neměla, když je to po IVF…spíš mi to přijde, že se uhnízdilo a bohužel ( proto ta MS), nebo mimoděložní? I to se občas stává… :,(

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 30.01.17 10:57

@Ladybird146 já si to taky myslím :,( a jak oni zjistí, že jde o mimoděložní a případně, jak se to řeší, nevíš?

@Kikuška90 myslela jsem si to :( ale po tom všem jsem měla prvně náznak, že by třeba…

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 17.02.17 08:51

@Veerr Tak jak to dopadlo?

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 06.03.17 18:20

No… To je na dlouhé psaní… Byla jsem těhotná, pro podezření na mimodelozni mě poslali do nemocnice, kde mi řekli, že to může být normální těhotenství. Pak HCG začalo klesat, pustili mě domů, po týdnu znovu vyrostlo, po dalších pár dnech zase začalo klesat. Před týdnem už byla nula… Takže mimi mělo snahu, ale neudrzelo se :( teď mám ještě jako tresinku dost velkou cystu, tak snad nepraskne. Jsme čerstvé po genetice, za 5 týdnů imunologie a pak dalsi pokus. Doufám, že už se tohle nebude opakovat, protože jsem měla co dělat to nějak zpracovat…

Veerr
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 06.03.17 18:22

@Ladybird146 příspěvek ode mě výše :)

Ladybird146
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 24.03.17 12:57

@Veerr Tak to je mi líto :,( každopádně to nevzdávat…a nemyslet na to! Držím palce ať se brzy zadaří

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama