Reklama

Dcera touží po sestřičce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaPaS2
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 09:50
Dcera touzi po sestricce

Ahoj holky, uz nevim ani co chci a jak dal. S manzelen se snazime o druhatko 3roky, mu he 43 a me 36 let. Uz mi to snazeni leze na mozek, mezi tim jsem si nasla novou praci, koupili jsme dum, byla jsem na laparce, vse ok i z manzelovy strany. Mame dceru 4letou. Uz jsem si rekla, ze na druhe kaslu a nemyslela na to, ale dcera porad o tom, ze chce sestricku mluvi uz pul roku. Napr. jdeme obchodem a ona posmutni, ptam se ji Co je? A ona, ze si predstavuje jake by to bylo nakupovat se sestrickou… Uz se za to i zacala modlit :roll:. Kdyby mi to nepripominala, tak uz jsem smirena, ze druhe nebude. Jak ji pomoct?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 29.01.17 09:53

Tak nenaděláš nic :( Buď to vyjde nebo ne :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 29.01.17 09:58

Pořídit zvíře by nepomohlo? Aspoň aby o tom přestala mluvit? Případně pak adopce? :nevim:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 29.01.17 09:59

Ano.bud to vyjede nebo ne. a nebo to muze byt taky bratricek.tak aby dcerka nebyla zklamana.

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 29.01.17 10:00

Sla bych na umele, kdyby to tak dlouho neslo.

Helileli
Závislačka 2756 příspěvků 29.01.17 10:05

Dceři bych to přiměřeně věku vysvětlila, že si miminko přejete, ale nějak se mu k vám nechce. Takhle se zbytečně trápí. Sice to zřejmě vyslepici každému, kdo se zmíní o sourozenci, ale pro mě by bylo důležitější, aby ona věděla, že to není tím, že by rodiče nechtěli, ale tím, že nemůžeme mít všechno.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 29.01.17 10:06

Nase by chtela ponika a nejlepe jednorozce… taky ji to tezko splnim. Co chces ty? Nez dite vyroste, starsi bude 6-7let a vazne s ni porad bude chtit chodit na nakupy? Mozna uz bude mit jiny nazory a zajmy, svy kamarady

ugluk
Hvězda diskuse 42178 příspěvků 29.01.17 10:39

Dcera je to same, snazim se ji vysvetlit, ze proste jsem tak nemocna, ze to nepujde. Kazdou chvili prijde s nejakou dojemnou teorii, jak bychom to meli zaridit, no boli to, co na to rict. Ale zit se musi, takze vysvetluju a verim, ze jednou bude mit dost rozumu, ze ji to dojde. A ja budu po prechodu a nebudu muset spekulovt co kdyby :mrgreen: Chodim do prace, jezdime na dovolene, beru ji mezi kamarady, proste se ji snazim zaridit zivot jinak. Nejde te, tak to nejde. (a u nas to nepujde definitivne, nejake nemysleni ani zazrak ani doktori nepomuzou)

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 11:26

@ugluk O adopci nebo pěstounství jste nepřemýšleli?

ivašot.
Kelišová 6245 příspěvků 29.01.17 11:42

Dcera taky hrozně toužila po sourozenci. Bylo to mezi 3 a 4 rokem, jednou - zrovna v době, kdy jsem prodělala zamlklé těhotenství v 10.tt - mi řekla, že lituje, že byla přidělená k mamince, která nemá miminko :,(.
Pak se sourozence dočkala a od té doby jsem pro změnu od ní kolikrát slyšela, že byla hloupá, když si přála sourozence :nevim:.

ugluk
Hvězda diskuse 42178 příspěvků 29.01.17 11:43

@Svistice premysleli, my se o dite pokousime vlastne v kuse 12 let (dcera je po 6 a od te doby se spousta veci zhorsila), takze samozrejme na pretres prislo vsecko, ale asi na to nejsme ten spravny typ lidi a ted uz jsem stara. A on fakt jinak uvazuje clovek zcela bezdetny a jinak uz s ditetem. Taky mi prislo ideal mit deti blizko sebe, ted uz je dceri pet a i kdybych nakrasne mela dite do roka, sestilety rozdil uz je hodne na to, aby mela partaka na hrani, jak si to predstavuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 12:44

Dcera 5,5 take chce sestricku, me se fo druheho moc nechtelo ale nakonec me presvedcili s manzelem. Takze letos do toho pujdeme pokud se zadari. Je mi letos 34… S vekovy rozdil jako problem nevidim, manzel ma se sourozenci 5ti letty vekovy rozdil a rozumi si skvele.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15590 příspěvků 29.01.17 12:48

Zkusím to trochu odlehčit - každá mince má dvě strany. My máme doma pořádnou tlupu potomků a je u nás docela šrumec. Neteř je zatím jedináček. Dříve o sourozenci hodně mluvila. Ted, když na ni přijdou smutky, jde na pár dní k nám. Společensky se vyřádí a a jak sama říká, těší se zas domů, kde bude mít klid :mrgreen: Nemáš zakl. nějakou podobnou možnost :think:?
Jinak nevím - bud to oplození hnát přes lékařské pomocné metody, nebo nechat osudu :think:

JaPaS2
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 22:13

Dekuji za reakce… Na umele nechceme, uvazovala bych jinak, kdybychom nemeli ani jedno dite. Nase dcera je v rodine jedine dite. Bracha bezdetny mi zemrel a manzel nema sourozence. Chodim s ni mezi deti, ale vsechny nase spol. zname maji deti dve. Vyletujem, venujeme se ji.
U dcery to neni tak, ze ted chce ono a zitra tamto… Mysli to vazne :).
S tim bratrickem to je vtipne, take jsem ji vysvetlivala, ze klidne muze byt bratricek, ze my toto neovlivnime.
Je hodne chapava. Kdybych ji mohla jasbe rict, ze nebude a basta, ale takhle proste nevim, zda to bude nebo ne.

A co chci ja? Kazdy mesic jinak ;).

JaPaS2
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 22:15
@Nowuka2 píše:
Pořídit zvíře by nepomohlo? Aspoň aby o tom přestala mluvit? Případně pak adopce? :nevim:

Zviratko jsme poridili ;), nepomohlo.
S manzelem mame plan byt pestouni v ranne peci, ale driv nez dceri bude 8 let to nejde, tak cekame.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama