Reklama

Těhotenství či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 15:39
Těhotenství či ne?

Ahoj holky, já obecně tyto dotazy tady taky nemusím, ale i tak. Spíš se zeptám jestli jste to některá měla podobně.

Asi před měsícem a něco jsme se rozhodli, že si nebudeme dávat pozor. Ani nějak nepočítáme, že by se zadařilo hned prvně a ani se nám to teď zas tak nechodí, spíš později, ale samozřejmě, pokud to vyjde, tak to zvládneme, jen to bude hektičtější.

A chci se zeptat jestli některá jste měla podobné příznaky. Asi před měsícem jsme v době ovulace měli nechráněný styk. asi tak 2-3 dny po tom mě nějak divně začali bolet prsa, neustále mi stojí bradavky, což se mi nikdy nestávalo. Píchalo mě v podbříšku, jak kdybych to měla dostat, ale přitom jsem to měla dostat až za 14 dní zhruba. Vůbec nic o těchto příznacích nevím, nikdy jsem to nestudovala, ale nedalo mi to a přečetla jsem si, že to mohlo být uhnízdění. Nicméně menstruaci jsem dostala, sice takovou tmavou, ale dostala, asi 4 dny. Test jsem si udělala, vyšel negativní. Nyní pociťuji nevolnost, žaludek mám pořád na vodě, změny nálad, občas se mi motá hlava a jsem neustále unavená. Tak nevím, nikdy jsem se takto necítila. Přitom opravdu na těhu nespěcháme a teď řešíme jiné věci.

Prosím ponechat anonym, chodí sem 2 známé a nepotřebuji aby věděli, že jsme si přestali dávat pozor. Díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 28.01.17 15:41

No já nevím, ale čtyřdenní menstruace a negativní test, to těhu dle mě nebude. Brala jsi předtím antikoncepci? Pokud jo, můžeš být rozházená z toho…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 15:42
@Marky88 píše:
No já nevím, ale čtyřdenní menstruace a negativní test, to těhu dle mě nebude. Brala jsi předtím antikoncepci? Pokud jo, můžeš být rozházená z toho…

Antiko neberu tak 2 roky, mezitím jsme se chránili kondomem.

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 28.01.17 15:46

Tak jedině zajít k dr., či jako samoplátce do laborky na HCG, a budeš mít jasno hned :palec:

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 28.01.17 15:55

Za mě je těhotenství spíš nepravděpodobné
Příznaky se dají velmi dobře vsugerovat.
Kdyby před měsícem byla ovulace a vy jste počali, tak test to už 100% ukázal.

Karleon
Kelišová 5276 příspěvků 28.01.17 15:57

Já jsem tento měsíc měla taky silné bolesti prsou a bradavek od ovulace až do menstruace. Mám ty příznaky po ovulaci každý cyklus jiné, a když jsem byla těhotná, menstruaci jsem nikdy nedostala a test byl vždy pozitivní.

Levandulina
Kelišová 5201 příspěvků 7 inzerátů 28.01.17 17:01

A tu menstruaci jsi dostala správně, nebo přišla dřív?

Majdina82
Závislačka 2868 příspěvků 28.01.17 17:21

Podle mého máš příznaky vsugerované, taky jsem to tak měla na začátku snažení. Psychika je hrozná věc ;) Ale přeji ti brzké otěhotnění.

Margory
Kecalka 144 příspěvků 28.01.17 17:55

Holky, chtěla bych info. S manželem se snažíme dva měsíce. Poslední Ms 9.1. Dnes mne pobolivaji prsa a mam modre zilky na prsnou a bradavkach. Ráno test negativní. Predpokladam ze je to ještě brzo, ale je možné aby se mi už nalevali prsa? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 19:17
@Levandulina píše:
A tu menstruaci jsi dostala správně, nebo přišla dřív?

Menstruace přišla dřív. Většinou jsem jí měla přesně, nebo později, ale dřív nikdy. Ale kdo ví :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.17 19:19
@Majdina82 píše:
Podle mého máš příznaky vsugerované, taky jsem to tak měla na začátku snažení. Psychika je hrozná věc ;) Ale přeji ti brzké otěhotnění.

Děkuji :) já si právě říkám, že to ani moc nehrotím, naopak se nám to teď zas tak moc nehodí, ale zase jsme to chtěli ponechat náhodě, protože vím, že když člověk plánuje, tak to většinou hned nejde, alespoň v našem okolí. Ale možná to tak je, asi někde podvědomě :nevim: a za jak dlouho se vám zadařilo?

Majdina82
Závislačka 2868 příspěvků 28.01.17 20:38

Poprvé jsem otěhotněla brzy, hned druhý cyklus, jenže se nepovedlo, skončilo to revizí. Podruhé se nám to podařilo po třičtvrtě roce, ale to už vyšlo, dnes mám 3 měsíčního chlapečka :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama