Zpožděná menstruace a nasazení Duphaston

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rena12
Nováček 8 příspěvků 27.01.17 11:36
spožděná ms a nasazen duphaston

Ahojky jsem tu nová, potřebovala bych poradit a zjistit jesli jste některa měla někdy takový problém. Dne 12.12.2016 jsem měla poslední ms, jinak cykli mám pravidelné po 35dnech.Ms jsem měla dostat 16.1.2017,ale do dnes nedorazila, před 2dny jsem byla na gynegologii, protože jsem měla stále negativní těhotenský test a na ultrazvuku nic vidět nebylo, tak mi doktor předepsal duphaston. Holky moho by být možné, že bych mohla byt těhotná, ale když mám tak dlouhe cykli že by to ještě nebylo vidět? Nikdy jsem spoždění neměla. Budu ráda za každou radu. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 13:20

@Rena12 nevím nějak na co se ptáš…a pokud je mi známo (jestli ne tak mě oprvte), duphaston nemá ni společného s menstruací a případným těhotenstvím..je to lék na tlak :nevim:

Rena12
Nováček 8 příspěvků 27.01.17 15:22
@reinkarnace píše:
@Rena12 nevím nějak na co se ptáš…a pokud je mi známo (jestli ne tak mě oprvte), duphaston nemá ni společného s menstruací a případným těhotenstvím..je to lék na tlak :nevim:

No prý ten duphaston je na upravení cyklu a i to na tom příbalovém letáku to píšou. Mě je jen divný, že mi doktor prohledl a řekl, že mi musí upravit cyklus, že ho mám dlouhy 35dní, ale nic jiného. Já jsem vžycky měla ms pravidelnou a ted mi ms nepřišla. Proto by mě zajímalo jesli by bylo možné, že jsem těhotná, ale na ultrazvuku ještě nic vidět nebylo :think:

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 15:29

@Rena12 a to hned dal léky? co to zkusit upravit nejdřív přírodní metodou? zkoušela jsi kontryhel? těhotná zřejmě nebudeš..joo teď mě napadá že jsem si to spletla..na ten tlak se dával myslím dopegyt

Rena12
Nováček 8 příspěvků 27.01.17 15:55
@reinkarnace píše:
@Rena12 a to hned dal léky? co to zkusit upravit nejdřív přírodní metodou? zkoušela jsi kontryhel? těhotná zřejmě nebudeš..joo teď mě napadá že jsem si to spletla..na ten tlak se dával myslím dopegyt

Ano dal mi hned léky, mi už se snážíme necelý rok o mimi. Minulý rok jsem musela jít na ukončení těhotenství, protože mi na genetice řekli, že je brouček nemocný, jen je mi divné proč mi ta ms ještě nedorazila nikdy jsem s tím neměla problém. No uvídím mám ho ted brát 10dní, ráno a večer po jedné tabletě a pak by měla dorazit ms…,už jsem si dávala naději, že možná těhotná jsem, když jsem četla některé tady diskuse, že byli holky těhotné a na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět a měli to holky spíše s dlouhými cykli.

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 16:29

@Rena12 zkus ten kontryhel :kytka:

Rena12
Nováček 8 příspěvků 27.01.17 17:17
@reinkarnace píše:

zkusím a děkuji :)

Andulicka16
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 28.01.17 00:09

Ahoj, já mám také dlouhé cykly a duphaston jsem také brala na zkrácení cyklu. Nejsem moc plodná :mrgreen:, ale po třech cyklech s Duphastonem jsem otěhotněla, tak držím palce.Co vím tak pomáhá v druhé fázy cyklu, tj.po ovulaci. Já byla těhotná a měla dlouhé zpoždění a dr. právě nic neviděl ani na ultrazvuku, jen vysokou sliznici.Tak dtžím palce :palec: @Rena12

baduska
Povídálka 27 příspěvků 28.01.17 13:56

Ahoj holky chci se zeptat mám 20 měsíční holčičku z umělého oplodnění. ale o to nejde beru také duphaston na upravení cyklu 5 ledna jsem to dostala a 19 jsem byla na gyndě a doktorka mi dělala utz a řekla mi má prasknout folikul že je dost veliký takže máme zkoušet mimčo tak jsme zkoušeli a ve čtvrtek jsem dobrala duphaston a dneska jsem začala špinit a nikdy se mi to nestalo bolí mě jako kdybych to měla dostat nevíte čím by to mohlo být to špinění děkuji za odpověď

baduska
Povídálka 27 příspěvků 28.01.17 14:07
@baduska píše:
Ahoj holky chci se zeptat mám 20 měsíční holčičku z umělého oplodnění. ale o to nejde beru také duphaston na upravení cyklu 5 ledna jsem to dostala a 19 jsem byla na gyndě a doktorka mi dělala utz a řekla mi má prasknout folikul že je dost veliký takže máme zkoušet mimčo tak jsme zkoušeli a ve čtvrtek jsem dobrala duphaston a dneska jsem začala špinit a nikdy se mi to nestalo bolí mě jako kdybych to měla dostat nevíte čím by to mohlo být to špinění děkuji za odpověď

Andulicka16
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 28.01.17 16:42

@baduska Ahoj, jaá špinila také dva dny a pak nic, pořád bolesti jako by měla přijít ms a nakonec to byla nidace a těhu s dobrým koncem. :) Tak drzim palce

Rena12
Nováček 8 příspěvků 28.01.17 19:09
@Andulicka16 píše:
Ahoj, já mám také dlouhé cykly a duphaston jsem také brala na zkrácení cyklu. Nejsem moc plodná :mrgreen:, ale po třech cyklech s Duphastonem jsem otěhotněla, tak držím palce.Co vím tak pomáhá v druhé fázy cyklu, tj.po ovulaci. Já byla těhotná a měla dlouhé zpoždění a dr. právě nic neviděl ani na ultrazvuku, jen vysokou sliznici.Tak dtžím palce :palec: @Rena12

Ahojky no tak jsem to dnes dostala :(,ale ted nevím jesli mám brát ten duphaston :think: doktor mi napsal na lístek, že ho mám brát 10dní a pak by měla přijít ms, potom si ho mám nasadit až 17den, tak ted jsem s toho jelen :nevim: snad nám to pomůže moc si miminko přejem.

baduska
Povídálka 27 příspěvků 28.01.17 22:33

@Andulicka16 moc děkuji za odpověď tak snad to bude to těhu :) ale smutná nebudu když to nevyjde jen jsme zkusili když mi doktorka řekla že je šance a nemusíme pak zas uměle i když jsme si s přítelem říkali že druhý by jsme chtěli až bude malá chodit do školky má teď období vzdoru a je to mamánek :lol:ale když to vyjde budeme šťastný

Rena12
Nováček 8 příspěvků 02.02.17 11:34
@reinkarnace píše:

Ahojky prosím tě a to si mám koupit čaj nebo kapky? a který den bych ho měla užívat..moc děkuji odpověd

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 12:38

@Rena12 ahoj normálně čaj v lékárně. Pije se první polovinu cyklu (tedy 14 dní) 1-2 šálky denně. Nevim jestli mi to pomohlo, byla jsem hned těhotná, ale sestra to pije na srovnání cyklu…má syndrom PCO

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >