Špatně udělaná revize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

týnušee
Nováček 6 příspěvků 26.01.17 07:59
Špatně udělaná revize

Chci se zeptat, dne 6.1.2017 jsem byla jsem, na kyretáži dělohy. Od té doby neustále špiním.
Na kontrole u mého gynekologa mě prohlédl a zjistil, že ve mně zůstal ještě kus placenty.
Rozhodl se nejdříve to zkusit odstranit práškami NORETHISTERON ZENTIVA, které mi nasadil na 10 dní. Dva, tři týdny po tom bych to měla dostat. A poté přijít na další kontrolu. Kde se uvidí, zda to pomohlo, když ne tak mě bude muset poslat znovu na zákrok.
Chci se zeptat, máte s těmito prášky někdo zkušenosti? Na netu jsem četla, že ve většině případů, po zákroku zjištění kusů placenty v těle, je gynekolog poslal rovnou do nemocnice, aniž by jim předepsal nějaké prášky.
Po 20 dnech začínám pociťovat nepříjemné pobolívání v břiše, a mám zvýšenou teplotu.
Máte s tím někdo zkušenosti?

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 26.01.17 08:21

Řekla bych, že to může být zánět. Jela bych do nemocnice. Pobolívání by ještě šlo, ale v kombinaci se zvýšenou teplotou už bych nečekala.

-Evka-
Závislačka 3689 příspěvků 26.01.17 08:27

Měla jsem zvýšenou teplotu (dva dny i horečku) při užívání zmíněného léku. Plus různé další problémy, jako zmíněné bolesti podbřišku, krutou migrénu atd…

Janka Z
Ukecaná baba ;) 2181 příspěvků 26.01.17 08:30

@týnušee Určitě zajeď do nemocnice, myslím, že Ti tam opravdu započíná zánět. Není to sranda. Utíkej. Hodně štěstí. :hug:

týnušee
Nováček 6 příspěvků 26.01.17 09:00

Po práci si jedu pro výsledky revize k Apolináři do Prahy, tak jim to tam povím.. S mým gynekologem nemám dobré zkušenosti, proto jsem na vážkách zda podle něj mám ještě čekat jak mi po 10 dnech zaberou prášky nebo si někam zajet..

SlecnaSally
Kelišová 6325 příspěvků 26.01.17 09:53
@-Evka- píše:
Měla jsem zvýšenou teplotu (dva dny i horečku) při užívání zmíněného léku. Plus různé další problémy, jako zmíněné bolesti podbřišku, krutou migrénu atd…

To teda musí být sajrajt

Terča1995
Stálice 77 příspěvků 26.01.17 10:25

Ahoj já byla na revizi po zamlklem těhotenství a též mě blbě napoprve vyčistili tudíž jsem musela jít znovu upozorňují, že jsem musela na další zákrok. Ptala jsem se gynekologa zda by to šlo řešit nějak praskama přeci jen po té narkóze mi nebylo do zpěvu a on mi řekl, že se praskama tohle určitě neresi, že jen další zákrok protože bych prý mohla chytnout zánět v nejhorším případě otravu krve. Po pravdě na druhý zákrok celkem spěchali aby nebylo pozdě. Trošku jsem spinila a pobolivalo mě břicho ale rozhodně jsem neměla teploty. Teploty jsou znakem nějakého zánětu takže rozhodně si zajdi na pohotovost ať není pozdě. Držím pěsti

panikockova
Závislačka 3485 příspěvků 4 inzeráty 26.01.17 13:11

@týnušee Pred 3 rokama sem mela taky revizi v 11.tt, na kontrole zjistili rezidua, pichli mi oxytocin ze to mozna odejde samo, i pres silny krvaceni to neodeslo a pak uz horecka, bolesti, vysoky CRP a druha revize. To vsechno v prubehu jednoho tydne. Bejt tebou bych necekala :nevim: Drzim palce!

týnušee
Nováček 6 příspěvků 26.01.17 13:34

Holky, díky moc za vaše příspěvky.. Nechtěla jsem být nějaký plašan, ale určitě si s tím teda zajdu, jistota je jistota.

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 31.01.17 09:03

Ahoj, tak jak? :hug:

týnušee
Nováček 6 příspěvků 08.02.17 14:15

@mau-mau Ahojky, tak to zatím dopadlo takhle:

Nedalo mi to a jela jsem na kontrolu do prahy kde mi prováděli Kyretáž. Tam mi píchli injekci na vyvolání krvácení, ale že tomu moc nedávají ale nejdřív to zkusí šetrnější způsobem ten zbytek placenty ze mě dostat.. Po 5 dnech jsem byla na kontrole a neúspěšně.. Rovnou si mě tam nechali a kyretáž mi provedli znova. Od té doby nastal další problém, od revize by krvácen mělo ustávat a u mě to je naopak, tak sem si zašla ke svému gynekologovi ten podle ultrazvuku zjistil že pořád ve mě něco zbylo :,(. Tak mi napsal opět ty samé prášky, které tedka beru Zentiva - na hormony. a ještě jedny na zastavení krvácení. Vzali mi krev a zítra se mám zasavit pro výsledky… Tak snad alespoň ty dopadnou dobře.. A dál uvidíme jak to bude pokračovat.. Snad už to brzy bude v pohodě a tělo se s tím srovná.

Kudy.misa
Povídálka 50 příspěvků 11.09.17 09:35

@týnušee Ahoj, čtu tady tvé příspěvky a chtěla jsem se zeptat jak si nakonec dopadla. Mě bohužel čeká taky druhá revize ve čtvrtek a tak hledám zkušenosti ostatních :/ Díky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >