Hubnutí kvůli otěhotnění - 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 22:43
Hubnutí kvůli otěhotnění - 2017

Ahoj holky,

je tady někdo, kdo pracuje na miminku, ale nedaří se? A příčinou by mohla být Vaše obezita? Pojďte si povídat, společně se podporovat do cvičení, sdílet chutné zdravé recepty a nakonec se i společně radovat ze dvou čárek na testu! Pokud bude zájem, můžete vytvořit i soukromou skupinku.

Prozatím anonymní zakladatelka

Reakce:

Mia. Prcek
Kecalka 169 příspěvků 25.01.17 23:23

Ahoj :) my dáváme miminku volný průběh. Jednu princeznu už doma máme a chtěli by jsme druhou :D ovšem 16 měsíců od porodu uběhlo a pořád nic. To že v tom je moje obezita je víc než jasný, protože teď mám nejvíc kilo za celý můj život :) takže se snažím jak to jen jde.. Což moc nejde :)

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 26.01.17 05:59

Ahoj, rada se pridam :) otehotnela jsem jednou s 87kg, podruhe s 98kg. ted mam asi 100kg :oops: :oops: v lete se chcrme snazit o tretatko a rozhodne chci zacinat s mnohem nizsu vahou :oops: :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 08:12

Ahoj, já tě zkusim trochu povzbudit, že to může jít i s velkou váhou. U prvního dítěte jsem otěhotněla se 105kg, u druhého skoro 120kg. V obou případech na jeden pokus. Držím palce, ať se zadaří…

Leppäkerttu
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 26.01.17 08:19

Ahoj, treba ja :) My se snazime 2 roky celkove - ale bylo v tom SP, mimodelozni, 3 mesicni zakaz snazeni, cekani na vysledky vysetreni myomu, taky zanet atd, takze cisteho casu se snazime cca 10-12 mesicu. Sice si myslim, ze spis je u nas problem jinde, ale i tak jsem se rozhodla s vahou pohnout. Uskodit to nemuze urcite :mrgreen: Takze ted od ledna jsme stopli snazeni a ja cvicim (jogu a Insanity program) a taky poctive sleduju, co jim. Nekdy v dubnu kvetnu se mozna zacnem snazit znovu, uvidime, asi uz budem muset navstivit i odborniky. Je to narocne, hlavne na psychiku.

Preju, at se vam zadari co nejdriv.

amalka3455
Kecalka 315 příspěvků 26.01.17 11:20

Ahoj. Pokoušíme se o druhátko, řekla jsem si, že nižší váha by mi do začátku neuškodila a vcelku se daří, mám dole prvních 5 kilo. :mavam:

amalka3455
Kecalka 315 příspěvků 26.01.17 11:23

Založila jsem skupinu s totožným názvem, jako má tato diskuze, kdo chce, pojďte se přidat. :mavam:

Lejlinka88
Závislačka 2647 příspěvků 26.01.17 12:17

@amalka3455 muzes sem dat odkaz nebo me pridat? nemuzu to najit. dekuji :)

amalka3455
Kecalka 315 příspěvků 26.01.17 12:30

https://www.emimino.cz/…otneni-2017/

Hanhon
Kecalka 416 příspěvků 11.02.17 00:18
Dukanova dieta

Holky, na hubnuti doporučuju dukanovu dietu…i kdyz dieta neni správne slovo, pořád totiž neco dlabete… Já nepotřebovala tolik kg, sle 10 kg bylo dole cobydup :)

marketagetzitka
Kecalka 147 příspěvků 31.07.17 15:11

Ahoj holky taky potrebuju hubnout, taky kvuli otehotneni a snizeni krevniho cukru. podle dr mam pco coz by bylo dobre taky shodit, pry by se to po te mohlo zlepsit, momentalne mam 109/160cm je tu nektera s podobnym problemem. a okoli znojemska

Kikipi
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 03.08.17 21:37
@marketagetzitka píše:
Ahoj holky taky potrebuju hubnout, taky kvuli otehotneni a snizeni krevniho cukru. podle dr mam pco coz by bylo dobre taky shodit, pry by se to po te mohlo zlepsit, momentalne mam 109/160cm je tu nektera s podobnym problemem. a okoli znojemska

Ahoj, take se snazim hubnout a zlepsit tim sance na otehotneni. Zacala jsem s 97kg, nyni 95,5kg na 168 cm. PCO mam take, krevni cukr mam v poradku.

Jak dlouho se snazite o miminko? A drzis nejakou specialni dietu?

marketagetzitka
Kecalka 147 příspěvků 06.08.17 23:37

Ted zrovna ne, snazim se zas nahodit spravny stravovani, pracovala sem vk uchyni kde sem si to dost rozhodila a taky sem za posledni tri roky dost pribrala. o mimco uz mooc dlouho par let uz to bude, ale na umelko jsme zatim nechtely, takze porad odufam ze pomuze hubnuti a zazrak.tech 96 kg sem mela naposled v roce 2014

Kikipi
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 07.08.17 09:52
@marketagetzitka píše:
Ted zrovna ne, snazim se zas nahodit spravny stravovani, pracovala sem vk uchyni kde sem si to dost rozhodila a taky sem za posledni tri roky dost pribrala. o mimco uz mooc dlouho par let uz to bude, ale na umelko jsme zatim nechtely, takze porad odufam ze pomuze hubnuti a zazrak.tech 96 kg sem mela naposled v roce 2014

Ja se take snazim spis jist zdrave. Nejvetsi problem nevzit si sladke, kdyz jsem unavena z prace…

marketagetzitka
Kecalka 147 příspěvků 08.08.17 10:45

To znam, sladky je lakavy.ale taky se snazim posledni doobu hodne drzet se zpet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >