Hubnutí kvůli otěhotnění - 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 22:43
Hubnutí kvůli otěhotnění - 2017

Ahoj holky,

je tady někdo, kdo pracuje na miminku, ale nedaří se? A příčinou by mohla být Vaše obezita? Pojďte si povídat, společně se podporovat do cvičení, sdílet chutné zdravé recepty a nakonec se i společně radovat ze dvou čárek na testu! Pokud bude zájem, můžete vytvořit i soukromou skupinku.

Prozatím anonymní zakladatelka

Reakce:
Mia. Prcek
Kecalka 186 příspěvků 25.01.17 23:23

Ahoj :) my dáváme miminku volný průběh. Jednu princeznu už doma máme a chtěli by jsme druhou :D ovšem 16 měsíců od porodu uběhlo a pořád nic. To že v tom je moje obezita je víc než jasný, protože teď mám nejvíc kilo za celý můj život :) takže se snažím jak to jen jde.. Což moc nejde :)

Lejlinka88
Závislačka 2669 příspěvků 26.01.17 05:59

Ahoj, rada se pridam :) otehotnela jsem jednou s 87kg, podruhe s 98kg. ted mam asi 100kg :oops: :oops: v lete se chcrme snazit o tretatko a rozhodne chci zacinat s mnohem nizsu vahou :oops: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 08:12

Ahoj, já tě zkusim trochu povzbudit, že to může jít i s velkou váhou. U prvního dítěte jsem otěhotněla se 105kg, u druhého skoro 120kg. V obou případech na jeden pokus. Držím palce, ať se zadaří…

Leppäkerttu
Závislačka 3237 příspěvků 26.01.17 08:19

Ahoj, treba ja :) My se snazime 2 roky celkove - ale bylo v tom SP, mimodelozni, 3 mesicni zakaz snazeni, cekani na vysledky vysetreni myomu, taky zanet atd, takze cisteho casu se snazime cca 10-12 mesicu. Sice si myslim, ze spis je u nas problem jinde, ale i tak jsem se rozhodla s vahou pohnout. Uskodit to nemuze urcite :mrgreen: Takze ted od ledna jsme stopli snazeni a ja cvicim (jogu a Insanity program) a taky poctive sleduju, co jim. Nekdy v dubnu kvetnu se mozna zacnem snazit znovu, uvidime, asi uz budem muset navstivit i odborniky. Je to narocne, hlavne na psychiku.

Preju, at se vam zadari co nejdriv.

amalka3455
Kecalka 330 příspěvků 26.01.17 11:20

Ahoj. Pokoušíme se o druhátko, řekla jsem si, že nižší váha by mi do začátku neuškodila a vcelku se daří, mám dole prvních 5 kilo. :mavam:

amalka3455
Kecalka 330 příspěvků 26.01.17 11:23

Založila jsem skupinu s totožným názvem, jako má tato diskuze, kdo chce, pojďte se přidat. :mavam:

Lejlinka88
Závislačka 2669 příspěvků 26.01.17 12:17

@amalka3455 muzes sem dat odkaz nebo me pridat? nemuzu to najit. dekuji :)

amalka3455
Kecalka 330 příspěvků 26.01.17 12:30
Hanhon
Kecalka 416 příspěvků 11.02.17 00:18
Dukanova dieta

Holky, na hubnuti doporučuju dukanovu dietu…i kdyz dieta neni správne slovo, pořád totiž neco dlabete… Já nepotřebovala tolik kg, sle 10 kg bylo dole cobydup :)

marketagetzitka
Kecalka 151 příspěvků 31.07.17 15:11

Ahoj holky taky potrebuju hubnout, taky kvuli otehotneni a snizeni krevniho cukru. podle dr mam pco coz by bylo dobre taky shodit, pry by se to po te mohlo zlepsit, momentalne mam 109/160cm je tu nektera s podobnym problemem. a okoli znojemska

Kikipi
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 03.08.17 21:37
@marketagetzitka píše:
Ahoj holky taky potrebuju hubnout, taky kvuli otehotneni a snizeni krevniho cukru. podle dr mam pco coz by bylo dobre taky shodit, pry by se to po te mohlo zlepsit, momentalne mam 109/160cm je tu nektera s podobnym problemem. a okoli znojemska

Ahoj, take se snazim hubnout a zlepsit tim sance na otehotneni. Zacala jsem s 97kg, nyni 95,5kg na 168 cm. PCO mam take, krevni cukr mam v poradku.

Jak dlouho se snazite o miminko? A drzis nejakou specialni dietu?

marketagetzitka
Kecalka 151 příspěvků 06.08.17 23:37

Ted zrovna ne, snazim se zas nahodit spravny stravovani, pracovala sem vk uchyni kde sem si to dost rozhodila a taky sem za posledni tri roky dost pribrala. o mimco uz mooc dlouho par let uz to bude, ale na umelko jsme zatim nechtely, takze porad odufam ze pomuze hubnuti a zazrak.tech 96 kg sem mela naposled v roce 2014

Kikipi
Zasloužilá kecalka 819 příspěvků 07.08.17 09:52
@marketagetzitka píše:
Ted zrovna ne, snazim se zas nahodit spravny stravovani, pracovala sem vk uchyni kde sem si to dost rozhodila a taky sem za posledni tri roky dost pribrala. o mimco uz mooc dlouho par let uz to bude, ale na umelko jsme zatim nechtely, takze porad odufam ze pomuze hubnuti a zazrak.tech 96 kg sem mela naposled v roce 2014

Ja se take snazim spis jist zdrave. Nejvetsi problem nevzit si sladke, kdyz jsem unavena z prace…

marketagetzitka
Kecalka 151 příspěvků 08.08.17 10:45

To znam, sladky je lakavy.ale taky se snazim posledni doobu hodne drzet se zpet.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >