Chci otěhotnět 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rielka
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 25.01.17 10:00
Chci otěhotnět 2017

Snažíme se s přítelem teprve druhý měsíc. Předtím jsem tak pul roku už tajně doufala :) s přítelem jsme se ale domluvili, že vysadim prášky az ted, tak teď uz se nemohu dočkat. I teď když ma za týden ani ne dorazit MS jsem cela nesvá, nemohu se v práci soustředit. Čtu různé diskuse, dokonce i o tom, co s sebou do porodnice. Uz mi z toho hrabe a to jsme na začátku snažení. Jak se uklidnit? Kdyby to tak vyšlo :)

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 25.01.17 10:02

Nečti diskuze a najdi si nějakej koníček, čím zabavíš mozek.

šerifka
Kecalka 429 příspěvků 25.01.17 10:24

Doporučuji najít opravdu něco, co Ti zabere veškerý volný čas. My jsme s manželem nakonec čekali na ten zázrak tři roky. A já jsem poctivě chmury zaháněla na kultuře, protože jinak by mi z toho po nějaké době už asi hráblo. Třeba budeš mít štěstí a zadaří se brzy, ale třeba taky ne. Gynekologové říkají, že zdravý pár má počít dítě do roka.

Rielka
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 25.01.17 13:33

Ja vim, ale je těžké se soustředit na něco jiného, ale snažím se nemyslet na to :)
Na kulturu jedem o vikendu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >