Ovutest - co myslíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 13:43
Ovutest - co myslíte?

Ahoj holky, co si myslíte o tom to testu prosím? :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Petulda269
Kecalka 189 příspěvků 24.01.17 13:48

Negativní.

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 13:49
@Petulda269 píše:
Negativní.

Jenom chci podotknout, že normálně na ovutestu mám úplně bílo. Ani náznak čárky. Toto je poprvé, co tam je alespoň taká to :)

Petulda269
Kecalka 189 příspěvků 24.01.17 13:51

Já jsem taky mívala jednu dobu úplně sněhobílé. Ale později jsem ani s podobnýma čárkama, jako má ten tvůj, ovulaci neměla :nevim: Třeba ti ještě zesílí ;)

Příspěvek upraven 24.01.17 v 13:52

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 24.01.17 13:51

Negativní..to snad poznáš i podle návodu na ovu testech…

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 13:53

@Petulda269 někde jsem právě četla, že u některých ikdyz měli slabou čárku, tak ovu byla. :nevim:

Reaskiller
Kelišová 5359 příspěvků 24.01.17 14:03

@M0NIKA Ahojka :) ono je to tazko sudit.. navod hovori, ze pokial nie je ciarka rovnako silna tak sa ma test vyhodnotit negativne.. za mna to neplati :) mavala som testy podobne a ovu aj tak prebehla :) zasla by som na UTZ na gynekologiu - na folikulometriu.. poradia Ti..od istej doby si testy robim uplne sporadicky lebo zakazdym mi vyjdu podobne ako tebe :D a predsa ovulujem :) takze sa neda jednoznacne povedat "Negativny: )

Petulda269
Kecalka 189 příspěvků 24.01.17 14:03

@M0NIKA Tak můžeš začít měřit bazální teplotu, abys měla jistotu, jestli ovuluješ nebo ne. Teda pokud už se snažíte déle, jinak bych se na měření vyprdla, mě to hrozně nebavilo :D

Reaskiller
Kelišová 5359 příspěvků 24.01.17 14:04
@Petulda269 píše:
@M0NIKA Tak můžeš začít měřit bazální teplotu, abys měla jistotu, jestli ovuluješ nebo ne. Teda pokud už se snažíte déle, jinak bych se na měření vyprdla, mě to hrozně nebavilo :D
:palec: :palec: :palec:

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 14:05
@Reaskiller píše:
@M0NIKA Ahojka :) ono je to tazko sudit.. navod hovori, ze pokial nie je ciarka rovnako silna tak sa ma test vyhodnotit negativne.. za mna to neplati :) mavala som testy podobne a ovu aj tak prebehla :) zasla by som na UTZ na gynekologiu - na folikulometriu.. poradia Ti..od istej doby si testy robim uplne sporadicky lebo zakazdym mi vyjdu podobne ako tebe :D a predsa ovulujem :) takze sa neda jednoznacne povedat "Negativny: )

Právě to mám na mysli :) děkuji. Zítra zkusím znovu a uvidíme. Měřím i bt. S dr. Jsem domluvena, že pokud to nevyjde do dubna, tak to budeme řešit :)

Reaskiller
Kelišová 5359 příspěvků 24.01.17 14:07

@M0NIKA A ako dlho sa snazite?:) ja som sa na bazalku vyprdla, pac sa mi uz nechcelo pocuvat ako moj muz nadava o siestej rano, ze ho zobudilo pipanie teplomeru :D

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 14:08
@Petulda269 píše:
@M0NIKA Tak můžeš začít měřit bazální teplotu, abys měla jistotu, jestli ovuluješ nebo ne. Teda pokud už se snažíte déle, jinak bych se na měření vyprdla, mě to hrozně nebavilo :D

Už měřím :) zatím druhý měsíc.

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 14:10

@Reaskiller vysadila jsem antinu v září :) od té doby se snažíme :) jenže mám teď dost nepravidelné cykly, takže je to složitější. Piju kontryhel, beru gynex a doufám a doufám :)

Reaskiller
Kelišová 5359 příspěvků 24.01.17 14:53

@M0NIKA Tak ono to chce hlavne klud (viem, ze sa mi to hovori ale prechadzala som si podobnym co ty :) ).. casom sa vsetko spravi, urovna atd :) ja som sa na vsetko vyprdla, ziadne testy, sledovanie ovulky.. vlastne sme to zabalili uplne.. a uvidime co bude..

M0NIKA
Kecalka 208 příspěvků 24.01.17 14:57
@Reaskiller píše:
@M0NIKA Tak ono to chce hlavne klud (viem, ze sa mi to hovori ale prechadzala som si podobnym co ty :) ).. casom sa vsetko spravi, urovna atd :) ja som sa na vsetko vyprdla, ziadne testy, sledovanie ovulky.. vlastne sme to zabalili uplne.. a uvidime co bude..

Já vím, furt si říkám nemysli na to, nemysli na to, ale nějak to nefunguje :D okolo sebe samé těhotné. Pořád si říkám, proč tem, co mi Mimi nechtějí se to povede hned a ty co chtějí musí furt čekat a čekat. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >