Reklama

Nativ a PCO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evkaa7
Kecalka 106 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 07:35
Nativ a PCO

Ahoj holky mate prosim nektera zkusenosti ze mate PCO a podstoupily jste Nativ? Rada bych byla za jakekoliv poznatky cim se stimuluje jaka byla uspesnost u vas priblizna cena atd pokud jsem dobre pochopila tohle je jeste sance jak otehotnet ale nevztahuje se to do IVF cyklu hrazenych pojistovnou?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 08:44

Já měla PCO a v centru měli zrovna nějakou akci na nativ + ISCI, platili jsme 12tis. i s léky do konce 12tt (estrofem, utrogestan, prednison). Byl to rok 2012. Otěhotněla jsem napoprvé.

Když jsme se rozhodli pro druhé, už takovou akci neměli a nativ by vyšel podobně jako normal ivf - 12tis nativ + cca 10tis ISCI + léky. Nakonec se mi ale tělo po porodu srovnalo a druhé jsme počali přirozeně :-)

Z nativu je ale možnost získat 1-2 vajíčka a u normal ivf je ten počet vyšší (ne vždy). Já jsem u nativu mohla ještě Clostilbegyt (může se brát 6 cyklů za život), brala jsem 1-0-1, měla jsem dva folikuly, dvě vajíčka, oplozeny obě, ale zvládlo to jedno a máme syna :srdce: T.

PS: a na cykly IVF u pojišťovny neměl nativ žádný vliv, platíš si to celé sama.

evkaa7
Kecalka 106 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 10:32

Tak to je super sbiram informace dohromady protoze jsem se to docetla az pres ruzne diskuze vubec jsem netusila ze neco takoveho jde v CAR me to vubec nenabidli a to uz jsem prodelala 2 Ivf a ted hledam jeste jine varianty at nevycerpam vsechny Ivf placene pojistovnou

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama