Nativ a PCO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evkaa7
Kecalka 106 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 07:35
Nativ a PCO

Ahoj holky mate prosim nektera zkusenosti ze mate PCO a podstoupily jste Nativ? Rada bych byla za jakekoliv poznatky cim se stimuluje jaka byla uspesnost u vas priblizna cena atd pokud jsem dobre pochopila tohle je jeste sance jak otehotnet ale nevztahuje se to do IVF cyklu hrazenych pojistovnou?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 08:44

Já měla PCO a v centru měli zrovna nějakou akci na nativ + ISCI, platili jsme 12tis. i s léky do konce 12tt (estrofem, utrogestan, prednison). Byl to rok 2012. Otěhotněla jsem napoprvé.

Když jsme se rozhodli pro druhé, už takovou akci neměli a nativ by vyšel podobně jako normal ivf - 12tis nativ + cca 10tis ISCI + léky. Nakonec se mi ale tělo po porodu srovnalo a druhé jsme počali přirozeně :-)

Z nativu je ale možnost získat 1-2 vajíčka a u normal ivf je ten počet vyšší (ne vždy). Já jsem u nativu mohla ještě Clostilbegyt (může se brát 6 cyklů za život), brala jsem 1-0-1, měla jsem dva folikuly, dvě vajíčka, oplozeny obě, ale zvládlo to jedno a máme syna :srdce: T.

PS: a na cykly IVF u pojišťovny neměl nativ žádný vliv, platíš si to celé sama.

evkaa7
Kecalka 106 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 10:32

Tak to je super sbiram informace dohromady protoze jsem se to docetla az pres ruzne diskuze vubec jsem netusila ze neco takoveho jde v CAR me to vubec nenabidli a to uz jsem prodelala 2 Ivf a ted hledam jeste jine varianty at nevycerpam vsechny Ivf placene pojistovnou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >