Nativ a PCO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evkaa7
Kecalka 106 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 07:35
Nativ a PCO

Ahoj holky mate prosim nektera zkusenosti ze mate PCO a podstoupily jste Nativ? Rada bych byla za jakekoliv poznatky cim se stimuluje jaka byla uspesnost u vas priblizna cena atd pokud jsem dobre pochopila tohle je jeste sance jak otehotnet ale nevztahuje se to do IVF cyklu hrazenych pojistovnou?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 08:44

Já měla PCO a v centru měli zrovna nějakou akci na nativ + ISCI, platili jsme 12tis. i s léky do konce 12tt (estrofem, utrogestan, prednison). Byl to rok 2012. Otěhotněla jsem napoprvé.

Když jsme se rozhodli pro druhé, už takovou akci neměli a nativ by vyšel podobně jako normal ivf - 12tis nativ + cca 10tis ISCI + léky. Nakonec se mi ale tělo po porodu srovnalo a druhé jsme počali přirozeně :-)

Z nativu je ale možnost získat 1-2 vajíčka a u normal ivf je ten počet vyšší (ne vždy). Já jsem u nativu mohla ještě Clostilbegyt (může se brát 6 cyklů za život), brala jsem 1-0-1, měla jsem dva folikuly, dvě vajíčka, oplozeny obě, ale zvládlo to jedno a máme syna :srdce: T.

PS: a na cykly IVF u pojišťovny neměl nativ žádný vliv, platíš si to celé sama.

evkaa7
Kecalka 106 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 10:32

Tak to je super sbiram informace dohromady protoze jsem se to docetla az pres ruzne diskuze vubec jsem netusila ze neco takoveho jde v CAR me to vubec nenabidli a to uz jsem prodelala 2 Ivf a ted hledam jeste jine varianty at nevycerpam vsechny Ivf placene pojistovnou

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trollí slavné matky, samy mají máslo na hlavě: Čím jsou vinny útočnice ze sítě?

Stále platné a aktuální heslo „Po bitvě je každý generál“ má „sourozence“!... číst dále >

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >