Reklama

Magnosolv otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reaskiller
Kelišová 5284 příspěvků 26.01.17 12:24
Magnosolv otehotneni

Zdravicko damy :)

Mam len otazku ohladom Magnosolvu ktory mi predpisala moja pani doktorka.. Snazime sa o mimi, kontrolovana ovulka, folik praskol, snazenicko prebehlo vecer pred prasknutim.. Chcela som sa len spytat kto ma skusenosti s tymto preparatom pred tym nez bola tehulinka?:) Pomaha?

Dakujem a prajem pekny den :)

Rea :mrgreen:

Reklama

Reakce:

myška000
Kecalka 222 příspěvků 26 inzerátů 26.01.17 12:31

@Reaskiller Ahoj, magnosolv je především proti křečím… Nevím o tom, že by více pomáhal při otěhotnění… Nicméně lze v těhotenství užívat, ale jen v menší dávce :-)

Reaskiller
Kelišová 5284 příspěvků 26.01.17 12:40

@myška000 Mno, dala mi to asi teda v tom pripade ako „prevenciu“ proti potratu alebo nieco take :) mam za sebou par biochemickych a jedno mimo..tak sa asi chce len poistit :) dakujem za odpoved..

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 26.01.17 12:46

Magnosolv je hořčík, tedy minerál, nic víc. Na otěhotnění nemá vliv vůbec žádný. Pomáhá proti křečím, může klidnit dělohu, těhulím se dává na tvrdnutí břicha a dráždivější dělohu. Občas slýchávám, že ho doktoři v prvním trimestru dávají, ale bude to jak placebo. Na případné udržení těhotenství to bude mít pramalý vliv. Na začátku je to vždycky jen na matce přírodě a samotném embryu. Pokud se má udržet, udrží se. Pokud ne, žádný Magnosolv to rozhodně neudrží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 12:47

Nemám zkušenost, ale…

Zaslechla jsem, že někdo si nechal pichat hořčík před IVF (po protekci, běžně se nedělá, jak byl úspěšný nevím).

Jinak ze zkušenosti - třeba u mého posledního IVF jsem měla pocit „tvrdé“ dělohy a hořčík mi pomohl. Nechtějte po mně vysvětlení pro zmíněný dojem, jinak to popsat nešlo.

V prvním těhotenství mi lékařka z neurologie po zjištění těhotenství doporučila několik injekcí hořčíku.

myška000
Kecalka 222 příspěvků 26 inzerátů 26.01.17 12:47

Já ho brala dávno před otěhotněním, ale kvůli migrénám… v těhotenství jsem ho brala kvůli tomu, že mě stále bolelo břicho - možná že opravdu to bylo jako ta prevence jak píšeš :-)

Reaskiller
Kelišová 5284 příspěvků 26.01.17 20:09

Dakujem Vam za vsetky inputy :) bola som dost prekvapena, ze je na predpis..mala som za to, ze „horcik ako horcik“ :)) co uz..chybaju mi znalosti :D

Dakujem este raz :)!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama