Magnosolv otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 26.01.17 12:24
Magnosolv otehotneni

Zdravicko damy :)

Mam len otazku ohladom Magnosolvu ktory mi predpisala moja pani doktorka.. Snazime sa o mimi, kontrolovana ovulka, folik praskol, snazenicko prebehlo vecer pred prasknutim.. Chcela som sa len spytat kto ma skusenosti s tymto preparatom pred tym nez bola tehulinka?:) Pomaha?

Dakujem a prajem pekny den :)

Rea :mrgreen:

Reakce:

myška000
Kecalka 222 příspěvků 13 inzerátů 26.01.17 12:31

@Reaskiller Ahoj, magnosolv je především proti křečím… Nevím o tom, že by více pomáhal při otěhotnění… Nicméně lze v těhotenství užívat, ale jen v menší dávce :-)

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 26.01.17 12:40

@myška000 Mno, dala mi to asi teda v tom pripade ako „prevenciu“ proti potratu alebo nieco take :) mam za sebou par biochemickych a jedno mimo..tak sa asi chce len poistit :) dakujem za odpoved..

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 26.01.17 12:46

Magnosolv je hořčík, tedy minerál, nic víc. Na otěhotnění nemá vliv vůbec žádný. Pomáhá proti křečím, může klidnit dělohu, těhulím se dává na tvrdnutí břicha a dráždivější dělohu. Občas slýchávám, že ho doktoři v prvním trimestru dávají, ale bude to jak placebo. Na případné udržení těhotenství to bude mít pramalý vliv. Na začátku je to vždycky jen na matce přírodě a samotném embryu. Pokud se má udržet, udrží se. Pokud ne, žádný Magnosolv to rozhodně neudrží.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 12:47

Nemám zkušenost, ale…

Zaslechla jsem, že někdo si nechal pichat hořčík před IVF (po protekci, běžně se nedělá, jak byl úspěšný nevím).

Jinak ze zkušenosti - třeba u mého posledního IVF jsem měla pocit „tvrdé“ dělohy a hořčík mi pomohl. Nechtějte po mně vysvětlení pro zmíněný dojem, jinak to popsat nešlo.

V prvním těhotenství mi lékařka z neurologie po zjištění těhotenství doporučila několik injekcí hořčíku.

myška000
Kecalka 222 příspěvků 13 inzerátů 26.01.17 12:47

Já ho brala dávno před otěhotněním, ale kvůli migrénám… v těhotenství jsem ho brala kvůli tomu, že mě stále bolelo břicho - možná že opravdu to bylo jako ta prevence jak píšeš :-)

Reaskiller
Kelišová 5390 příspěvků 26.01.17 20:09

Dakujem Vam za vsetky inputy :) bola som dost prekvapena, ze je na predpis..mala som za to, ze „horcik ako horcik“ :)) co uz..chybaju mi znalosti :D

Dakujem este raz :)!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >