Reklama

Dcera chce sourozence...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JaPaS2
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 09:48
Dcera chce sourozence...

Ahoj holky, uz nevim ani co chci a jak dal. S manzelen se snazime o druhatko 3roky, mu he 43 a me 36 let. Uz mi to snazeni leze na mozek, mezi tim jsem si nasla novou praci, koupili jsme dum, byla jsem na laparce, vse ok i z manzelovy strany. Mame dceru 4letou. Uz jsem si rekla, ze na druhe kaslu a nemyslela na to, ale dcera porad o tom, ze chce sestricku mluvi uz pul roku. Napr. jdeme obchodem a ona posmutni, ptam se ji Co je? A ona, ze si predstavuje jake by to bylo nakupovat se sestrickou… Uz se za to i zacala modlit :roll:. Kdyby mi to nepripominala, tak uz jsem smirena, ze druhe nebude. Jak ji pomoct?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama