Dcera chce sourozence...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaPaS2
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 29.01.17 09:48
Dcera chce sourozence...

Ahoj holky, uz nevim ani co chci a jak dal. S manzelen se snazime o druhatko 3roky, mu he 43 a me 36 let. Uz mi to snazeni leze na mozek, mezi tim jsem si nasla novou praci, koupili jsme dum, byla jsem na laparce, vse ok i z manzelovy strany. Mame dceru 4letou. Uz jsem si rekla, ze na druhe kaslu a nemyslela na to, ale dcera porad o tom, ze chce sestricku mluvi uz pul roku. Napr. jdeme obchodem a ona posmutni, ptam se ji Co je? A ona, ze si predstavuje jake by to bylo nakupovat se sestrickou… Uz se za to i zacala modlit :roll:. Kdyby mi to nepripominala, tak uz jsem smirena, ze druhe nebude. Jak ji pomoct?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >