Reklama

Snažení o první mimi a PMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 30.01.17 07:45
snažení o první mimi a PMS

Ahojky holky ;)
snažíme se s přítelem o první mimčo už půl roku.. čím dýl to trvá, tím víc pořád všude hledám příspěvky o tom, co pomáhá a zabírá. před měsícem jsem začala užívat Fertility Blend a po něm jsem měla průjem a často po jeho užití mi bylo na zvracení.. vím, že procházím každým měsícem předmenstruačním syndromem, vždy týden před MS jsem šíleně protivná, unavená, mění se mi nálady z minuty na minutu, bolí mě pořád záda a podbříšek, všechno mi vadí.. včera jsem se někde dočetla, že PMS může být problém s otěhotněním? vůbec tomu nerozumim a už nikde jsem se nedočetla nic kloudného.. ovlivňuje to nějak ovulaci nebo snaha o těhu? a co vám pomohlo? já si dnes koupila kontryhel, tak uvidíme.. děkuju za odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

Matteo.emma
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 30.01.17 09:09

Pms bývá po ovulaci, takže nechápu jak by ji to mělo ovlivnit :nevim: Já sem nikde necetla ani neslyšela ze by pms mělo za pricinu problem s otehotnenim :nevim:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 30.01.17 09:13

@Matteo.emma
to jsi mě uklidnila, já už se chytám každé prkotiny, kterou kde slyším :roll: začala jsem ted jist zdravě a vyvazene, chci omezit kouření a cvičit.. tak snad se brzy zadari..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama