Snažení o první mimi a PMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 30.01.17 07:45
snažení o první mimi a PMS

Ahojky holky ;)
snažíme se s přítelem o první mimčo už půl roku.. čím dýl to trvá, tím víc pořád všude hledám příspěvky o tom, co pomáhá a zabírá. před měsícem jsem začala užívat Fertility Blend a po něm jsem měla průjem a často po jeho užití mi bylo na zvracení.. vím, že procházím každým měsícem předmenstruačním syndromem, vždy týden před MS jsem šíleně protivná, unavená, mění se mi nálady z minuty na minutu, bolí mě pořád záda a podbříšek, všechno mi vadí.. včera jsem se někde dočetla, že PMS může být problém s otěhotněním? vůbec tomu nerozumim a už nikde jsem se nedočetla nic kloudného.. ovlivňuje to nějak ovulaci nebo snaha o těhu? a co vám pomohlo? já si dnes koupila kontryhel, tak uvidíme.. děkuju za odpovědi :kytka:

Reakce:

Matteo.emma
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 30.01.17 09:09

Pms bývá po ovulaci, takže nechápu jak by ji to mělo ovlivnit :nevim: Já sem nikde necetla ani neslyšela ze by pms mělo za pricinu problem s otehotnenim :nevim:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 30.01.17 09:13

@Matteo.emma
to jsi mě uklidnila, já už se chytám každé prkotiny, kterou kde slyším :roll: začala jsem ted jist zdravě a vyvazene, chci omezit kouření a cvičit.. tak snad se brzy zadari..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >