Snažení o první mimi a PMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kulina22
Kecalka 144 příspěvků 30.01.17 07:45
snažení o první mimi a PMS

Ahojky holky ;)
snažíme se s přítelem o první mimčo už půl roku.. čím dýl to trvá, tím víc pořád všude hledám příspěvky o tom, co pomáhá a zabírá. před měsícem jsem začala užívat Fertility Blend a po něm jsem měla průjem a často po jeho užití mi bylo na zvracení.. vím, že procházím každým měsícem předmenstruačním syndromem, vždy týden před MS jsem šíleně protivná, unavená, mění se mi nálady z minuty na minutu, bolí mě pořád záda a podbříšek, všechno mi vadí.. včera jsem se někde dočetla, že PMS může být problém s otěhotněním? vůbec tomu nerozumim a už nikde jsem se nedočetla nic kloudného.. ovlivňuje to nějak ovulaci nebo snaha o těhu? a co vám pomohlo? já si dnes koupila kontryhel, tak uvidíme.. děkuju za odpovědi :kytka:

Reakce:
Matteo.emma
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 30.01.17 09:09

Pms bývá po ovulaci, takže nechápu jak by ji to mělo ovlivnit :nevim: Já sem nikde necetla ani neslyšela ze by pms mělo za pricinu problem s otehotnenim :nevim:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 30.01.17 09:13

@Matteo.emma
to jsi mě uklidnila, já už se chytám každé prkotiny, kterou kde slyším :roll: začala jsem ted jist zdravě a vyvazene, chci omezit kouření a cvičit.. tak snad se brzy zadari..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >