Reklama

Jééé, po 5 letech jsem se sem dostala :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 11:47
jééé po 5 letech jsem se sem dostala :)

Ahoooj maminky, mam dotaz. Před 5lety jsem tu psala:) a od te doby tu nejsem. tenkrat jsem tvrdila, že už nechci mimi.,ale jelikož má m přítele, který děti nema. A deti by chteli jeste sourozence..A já přece jenom mam touhu ještě po jednom detatku..
Chci se zeptat, už dva roky se snažíme o miminko, ale stale nic… Dle dr jsem zdrava, dle gynekologickeho hlediska. A i co setyce hormonu. Každopádne se t o řeší. Posledne mi řekl, že mám změnu na čípku.. a velmi velkou citlivost při kontrole..Když mi delal ultrazvuk, furt se me na neco ptal a koukal divně, jako kdyby neco tajil…Čeká mě laparoskopie. Občas mívam bolesti pod bříškem.,bolest postupuje až k ledvinám a kříži. Nemužu se hnout nemužu nic. Nemužou na nic přijit, ted zjistili, že mám v moči bakterie či co…Laparoskopie se hrozne bojím, obzvlast jestli mi oznámí, že už deti mít nebudu…Nektera podobnou zkusenost? otehotneli jste po laparoskopii? jak jste na tom byly po té laparoskopii…Děkuji moc za odpovedi :) a hezky den

Příspěvek upraven 31.01.17 v 12:05

Reklama

Reakce:

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 31.01.17 11:56

@misphulin přítele máš rok a dva roky se snažíte? 8o

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 12:02

Když jsem byla s otcem detí tak jsme se snažily taky ;)bnapsala jsem trošku blbě..

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 12:03

@reinkarnace Když jsem byla s otcem detí tak jsme se snažily taky ;)bnapsala jsem trošku blbě..

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 31.01.17 12:56

A přítel na vyšetření byl?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28510 příspěvků 31.01.17 17:09

Snažit se nestačí, musí se souložit. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama