Jééé, po 5 letech jsem se sem dostala :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 11:47
jééé po 5 letech jsem se sem dostala :)

Ahoooj maminky, mam dotaz. Před 5lety jsem tu psala:) a od te doby tu nejsem. tenkrat jsem tvrdila, že už nechci mimi.,ale jelikož má m přítele, který děti nema. A deti by chteli jeste sourozence..A já přece jenom mam touhu ještě po jednom detatku..
Chci se zeptat, už dva roky se snažíme o miminko, ale stale nic… Dle dr jsem zdrava, dle gynekologickeho hlediska. A i co setyce hormonu. Každopádne se t o řeší. Posledne mi řekl, že mám změnu na čípku.. a velmi velkou citlivost při kontrole..Když mi delal ultrazvuk, furt se me na neco ptal a koukal divně, jako kdyby neco tajil…Čeká mě laparoskopie. Občas mívam bolesti pod bříškem.,bolest postupuje až k ledvinám a kříži. Nemužu se hnout nemužu nic. Nemužou na nic přijit, ted zjistili, že mám v moči bakterie či co…Laparoskopie se hrozne bojím, obzvlast jestli mi oznámí, že už deti mít nebudu…Nektera podobnou zkusenost? otehotneli jste po laparoskopii? jak jste na tom byly po té laparoskopii…Děkuji moc za odpovedi :) a hezky den

Příspěvek upraven 31.01.17 v 12:05

Reakce:
reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 31.01.17 11:56

@misphulin přítele máš rok a dva roky se snažíte? 8o

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 12:02

Když jsem byla s otcem detí tak jsme se snažily taky ;)bnapsala jsem trošku blbě..

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 12:03

@reinkarnace Když jsem byla s otcem detí tak jsme se snažily taky ;)bnapsala jsem trošku blbě..

Avocado123
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 31.01.17 12:56

A přítel na vyšetření byl?

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 29698 příspěvků 31.01.17 17:09

Snažit se nestačí, musí se souložit. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >