Jééé, po 5 letech jsem se sem dostala :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 11:47
jééé po 5 letech jsem se sem dostala :)

Ahoooj maminky, mam dotaz. Před 5lety jsem tu psala:) a od te doby tu nejsem. tenkrat jsem tvrdila, že už nechci mimi.,ale jelikož má m přítele, který děti nema. A deti by chteli jeste sourozence..A já přece jenom mam touhu ještě po jednom detatku..
Chci se zeptat, už dva roky se snažíme o miminko, ale stale nic… Dle dr jsem zdrava, dle gynekologickeho hlediska. A i co setyce hormonu. Každopádne se t o řeší. Posledne mi řekl, že mám změnu na čípku.. a velmi velkou citlivost při kontrole..Když mi delal ultrazvuk, furt se me na neco ptal a koukal divně, jako kdyby neco tajil…Čeká mě laparoskopie. Občas mívam bolesti pod bříškem.,bolest postupuje až k ledvinám a kříži. Nemužu se hnout nemužu nic. Nemužou na nic přijit, ted zjistili, že mám v moči bakterie či co…Laparoskopie se hrozne bojím, obzvlast jestli mi oznámí, že už deti mít nebudu…Nektera podobnou zkusenost? otehotneli jste po laparoskopii? jak jste na tom byly po té laparoskopii…Děkuji moc za odpovedi :) a hezky den

Příspěvek upraven 31.01.17 v 12:05

Reakce:

reinkarnace
Závislačka 4471 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 11:56

@misphulin přítele máš rok a dva roky se snažíte? 8o

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 12:02

Když jsem byla s otcem detí tak jsme se snažily taky ;)bnapsala jsem trošku blbě..

misphulin
Kecalka 184 příspěvků 31.01.17 12:03

@reinkarnace Když jsem byla s otcem detí tak jsme se snažily taky ;)bnapsala jsem trošku blbě..

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 31.01.17 12:56

A přítel na vyšetření byl?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28984 příspěvků 31.01.17 17:09

Snažit se nestačí, musí se souložit. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >