Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, má někdo prosím stejnou zkušenost? Již cca rok se snažíme o druhé, bohužel po vyndání tělíska mám problémy, že často krvácím mimo cyklus..v srpnu mi dr nasadila tříměsíční léčbu norestisteronem (asi to píšu blbě), po ukončení jsem to klasicky dostala a pak zase krvácení, hlavně krvácím po každém styku..proto mi řekla, že mě v únoru čeká kyretáž..pomohlo vám to někomu a povedlo se otěhotnět? díky ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!