Kyretáž z důvodu krvácení a následné otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdendulka.k
Kecalka 297 příspěvků 33 inzerátů 02.02.17 09:54
Kyretáž z důvodu krvácení a následné otěhotnění

Ahoj holky, má někdo prosím stejnou zkušenost? Již cca rok se snažíme o druhé, bohužel po vyndání tělíska mám problémy, že často krvácím mimo cyklus..v srpnu mi dr nasadila tříměsíční léčbu norestisteronem (asi to píšu blbě), po ukončení jsem to klasicky dostala a pak zase krvácení, hlavně krvácím po každém styku..proto mi řekla, že mě v únoru čeká kyretáž..pomohlo vám to někomu a povedlo se otěhotnět? díky :mavam:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >