Jaký typ šatů prosím? Silná lýtka

Anonymní
8.6.21 20:30

Jaký typ šatů prosím? Silná lýtka

Dobrý večer, ráda bych si na léto pořídila nějaké šaty nebo sukni. Ale…vůbec nejsem zvyklá to nosit, i když se mi to líbí, mám silnější lýtka, jinak jsem menší postavy a bříško mám trochu po třech porodech taky větší. Za lýtka se stydím už od puberty…prosím, poradíte, co bych na léto mohla oblékat? Moc děkuji za pomoc 😄Jsem spíš sportovnější typ co se týká oblékání a zvlášť teď na mateřské…Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
242
8.6.21 20:47

Odhalená lýtka jsou na ženě sexy, i když jsou silnější. Zachrání to vysoké podpatky.

Volaila bych šaty do A pod kolena. Vyšší podpatky. Nemusí být moc. Zvedlá pátá tě opticky prodlouží a nohy jsou sexy :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25657
8.6.21 20:49

Taky jsem za střih do A, a za mě teda délka ke kolenům nebo lehce nad. Nejlíp lehká látka, klidně zavinovací střih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
8.6.21 20:51

Áčková sukně pod kolena, případně já se vyžívám v maxi šatech do půl lýtek, případně až po kotníky - odpadá starost s holením nohou, když je krize a není čas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8492
8.6.21 20:55

A mají i víc velikostí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16931
8.6.21 21:06

Volnější áčkovou sukni ke kolenům a na mindráky kašlat.

jo a stehna chceš před odchodem z domu namazat antiperspirantem, a nebo použíávat nějakou ochranu jako jsou bandaletky.
https://www.caresse.cz/…hranastehen/

Zkus třeba tuhle sukni, můžeš si k ní vzít cokoliv, chceš spíš upnutější vršek a dobrou podprsenku

https://www.bonprix.cz/…erna-928923/?…

jestli šaty, tak tyhle jsou takové univerzálně slušivé a nepřitahují moc pozornost, přitom jsou pěkné - takže pokud šaty nenosíš mohly by ti vyhovovat,

https://www.zalando.cz/…0ky-q11.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 21:07

Musis vyzkouset, takhle se blbe radi, nekomu slusi zvyseny pas, nekomu zavinovaci strih. To, ze se Ti Tva lytka nelibej, neznamena, ze nemuzes mit kratke šaty. Chce to i vychytat botky, jestli na klinku paskove nebo pantofle na platforme.

Nemam hezkou postavu, ale kdyz ji vhodne zavinu, tak jeste paradu udelam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 21:21
@Ou píše:
Volnější áčkovou sukni ke kolenům a na mindráky kašlat.

jo a stehna chceš před odchodem z domu namazat antiperspirantem, a nebo použíávat nějakou ochranu jako jsou bandaletky.
https://www.caresse.cz/…hranastehen/

Zkus třeba tuhle sukni, můžeš si k ní vzít cokoliv, chceš spíš upnutější vršek a dobrou podprsenku

https://www.bonprix.cz/…erna-928923/?…

jestli šaty, tak tyhle jsou takové univerzálně slušivé a nepřitahují moc pozornost, přitom jsou pěkné - takže pokud šaty nenosíš mohly by ti vyhovovat,

https://www.zalando.cz/…0ky-q11.html?…

Jeee, tak me se zrovna takove saty vubec nelibej. Navic na gumu v pase, pokud je vetsi brisko, celkove jsou az moc univerzalni a vlastne schovaji uplne vsechno. Urcite bych zvolila nejaky tvarujici strih, aby se podtrhlo to hezke, klenute a postava se vytvarovala ;)

To neni hejt, jen nazor do pranice :kytka:

Moje kůže na trhu :P schvalne jsem vybrala pus size

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6667
8.6.21 21:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer, ráda bych si na léto pořídila nějaké šaty nebo sukni. Ale…vůbec nejsem zvyklá to nosit, i když se mi to líbí, mám silnější lýtka, jinak jsem menší postavy a bříško mám trochu po třech porodech taky větší. Za lýtka se stydím už od puberty…prosím, poradíte, co bych na léto mohla oblékat? Moc děkuji za pomoc 😄Jsem spíš sportovnější typ co se týká oblékání a zvlášť teď na mateřské…Diky

Jako kdybych to psala já. Až na ty 3 porody… Dřív jsem k tomu měla vosí pas a štíhlá stehna, tak se s tím čarovat dalo. Buď minisukně těsně pod zadek a podpatky, to se lýtka v tom ztratily, nebo maxisukně, nebo zavinovací, co zvýraznily pas. Teď to stojí celkem za houbeles. Jestli seš kulička, tak to dožeň vlasama, úsměvem a slušivýma barvama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
8.6.21 21:33

Tak zrovna v šatech jsou hezčí kulatější lýtka, než dlouhá a hubená. Ta se mi naopak více líbí v šortkách. Jestli jsi prcek, volila bych délku nejvíce po kolena nebo jemně nad. Střih je strašně těžké určit, když člověk neví rozložení postavy. Já jsem průměrné výšky a mám široký spodek, takže většinou zvýrazňuji pas a prsa a na spodek volím volnější. Úplně nejvíc mi sedne áčkový střih, ne kolová či půlkolová sukně, v tom vypadám jako selka. Důležitý je ale také materiál, většinou mi nesedí splývavý úplet, protože mi ty široké boky vylezou. Spíš trochu pevnější materiál, který drží tvar. To platí i u většího břicha, není nic horšího, než když se špeky rýsují pod šaty. Úplně nejraději mám šaty košilové, ty fakt sluší skoro každému typu postavy, když se správně zvolí barva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13665
8.6.21 21:36

Tak za me určitě nad kolena. Taky mam silnější lýtka a šaty, sukně pod kolena nemůžu mít. Vypadá to pak jeste hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
8.6.21 21:43

Tak záleží taky na co je chceš používat…
Já třeba sukně do pasu a výš vůbec nosit nemůžu, vypadám pak jako selka…kvůli poměru pas/boky…
A v šatech, které hodně zvýrazňují ženské tvary se taky necítím…jsem spíš sportovní typ a v létě chodím jen v žabkách…příp. letních teniskách…
Takže moje nejoblíbenější jsou obr. 1… úžasný chladivý materiál a nejsou obepnuté, takže i bříško trošku schovají… já je mám těsně nad kolena, takže k nim většinou nosím tenké legíny…
Jinak bavlněná sportovní sukně, kterou si posouvám na boky a k tomu obyč. bílé triko/nátělník…
No a nebo klasika dlouhé… žabičkování miluju, ale musíš si pak dávat pozor na děti:-) jde to lehce stáhnout:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16931
8.6.21 21:52

@FlorenceF Jenkins no pokud zakladatelka není zvyklá nosit šaty a není se sebou úplně v pohodě, tak začínat s nějakýma výraznýma šatama povede k tomu, že je možné, že se v takových šatech bude cítit nepohodlně a prostě zůstanou ve skříni.

Až si navykne na tmavou nudu a pohodlí, co sebou sukně a šaty v létě nesou, tak pak je jednoduší postupně se odvažovat na barvy, vzory a méně volné střihy. I když teda zrovna letní šaty chceš volné a vzdušné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 21:53
@Ou píše:
@FlorenceF Jenkins no pokud zakladatelka není zvyklá nosit šaty a není se sebou úplně v pohodě, tak začínat s nějakýma výraznýma šatama povede k tomu, že je možné, že se v takových šatech bude cítit nepohodlně a prostě zůstanou ve skříni.Až si navykne na tmavou nudu a pohodlí, co sebou sukně a šaty v létě nesou, tak pak je jednoduší postupně se odvažovat na barvy, vzory a méně volné střihy. I když teda zrovna letní šaty chceš volné a vzdušné…

Jo, z tohoto uhlu chapu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat