Uzdička na penisu

Anonymní
8.6.21 17:49

Uzdička na penisu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký problém, když mám uzdičku na penisu jakože „přerušovanou“ :zed:. Poslední dobou mě to celkem trápí a moc by mě zajímala odpověď :,(. (Jinak erekce a všechno funguje bez problémů a nijak mě to neomezuje). Předem děkuji za odpověď. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5426
8.6.21 18:19
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký problém, když mám uzdičku na penisu jakože „přerušovanou“ :zed:. Poslední dobou mě to celkem trápí a moc by mě zajímala odpověď :,(. (Jinak erekce a všechno funguje bez problémů a nijak mě to neomezuje). Předem děkuji za odpověď. ;)

Pokud máš přerušovanou uzdičku na penisu, budeš muset praktikovat přerušovanou soulož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 18:35
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký problém, když mám uzdičku na penisu jakože „přerušovanou“ :zed:. Poslední dobou mě to celkem trápí a moc by mě zajímala odpověď :,(. (Jinak erekce a všechno funguje bez problémů a nijak mě to neomezuje). Předem děkuji za odpověď. ;)

ne ničemu to nevadí, já jí manželovi před lety natrhla, je videt v místě přerušení, krve teklo :roll:, ale ničemu to nevadí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 22:37
@Anonymní píše:
ne ničemu to nevadí, já jí manželovi před lety natrhla, je videt v místě přerušení, krve teklo :roll:, ale ničemu to nevadí

Děkuji mockrát za odpověď, teď už se nemusím bát :) :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat