Jané 2009

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 25.10.10 21:22
Jané 2009

Ahoj, na jaře jsme si pořídili kočárek Jané 2009 Meteorite a hrozně se nám vyšisovala boudička. Chtěla jsem se zeptat, zda-li máte některá podobnou zkušenost a zda jste reklamovaly a jak jste dopadly? Jsem z toho celkem nešťastná, přece jen kočárek nepatří k nejlevnějším a teď vypadá, jako kdyby jsme ho používali roky :-( děkuji

Jak maminky hodnotí Jané Slalom Pro

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 21:27

Ahoj
Mám teda starší kolekci, korbičku minimálně použitou (2× max 4 měsíce) a taky je vyšisovaná!
Mám pocit, že na toto se reklamace bohužel nevtahuje :nevim:

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 25.10.10 21:37

Jsem si to myslela, ale štve mě to teda neskutečně :cert: kamarádka má casuplay taky černý a nevyšisoval se, tak mě tak napadlo jestli je nás takových víc

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 21:39

My máme červený, je krásný, ale ta korbička :cert:

Zkus napsat přímo dovozci a uvidíš co ti odpoví!
 www.handypraha.cz

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 25.10.10 21:44

Mám to v plánu, akorát jsem nejdřív chtěla zjistit, jestli nás je víc :mrgreen: a sporťak se ti nevyšisoval?

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 21:48

Sporťák jen málo - hlavně tam kde maloši patlají ručičkama :nevim:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 21:49

Korbička :roll:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 21:50

Sporťák

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 25.10.10 21:55

tak tu korbu mám stejně :-( jinak barvu je máš moc hezkou :mrgreen:
Právě přemýšlím jestli mám kupovat originál nánožník, když se stejně vyšisuje :nevim:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 21:59

Díky, byla to snad nejhezčí barvevná kombinace co udělali :potlesk: :palec:

Nánožník nemám vyšisovaný vůbec a to je asi nejpoužívanější na celém kočárku :think:
Používala jsem ho skoro pořád, sem tam i přes léto, když bylo chladno nebo pršelo - nesnáším pláštěnku a děcka z ní taky moc nejásaly :roll:

Jinak se připrav na to, že až ho budeš prodávat tak je prakticky neprodatelný :cert: :cert: :cert:
Mám to nafocené kvůli prodeji, nakonec jsem ho ještě na letošní zimu vytáhla :think:

lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 25.10.10 21:59

Ahoj tak já problém nemám ale u nás je tady paní a ta měla ten samí problém jak vy červený kočár jen nevim jaké značky a uplně vyšisovaní.A když to šla reklamovat tak se ji vysmáli že to má od slunička.A že to určitě muse prát a kde si cosi.Tak že jí to neprošlo.Až když jí na kočáru něco prasklo tak to uznali

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 22:03

Ještě mám Jané Carreru r.v. 2006, taky červenou a ta vyšisovaná není vůbec, ani v žádném záhybu, ani boudička prostě nic :nevim:
Myslím si, že je to i volbou materiálu!

Ad. praní - já peru všechny snímatelné díly v pračce na krátký program na 30° a je to super :potlesk: :palec:

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 25.10.10 22:30

Neprodejné? Jsem si říkala, že se právě bude dobře prodávat :think:

Mari20
Závislačka 2822 příspěvků 95 inzerátů 25.10.10 22:30

Lukymaty, a jakou máš barvu kočárku?

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 22:34
Mari20 píše:
Neprodejné? Jsem si říkala, že se právě bude dobře prodávat :think:

To já jsem si taky říkala!!!
Chtěla jsem celou trojkombinaci prodat za 7 tis. a nic :nevim:
Co jsem se dívala tak mají holky problém prodat i za 4 tis. 8-o
Nakonec jsem se naštvala a prodala aspoň sedačku (vajíčko bylo jako nové, prakticky nepoužité), protože mi zabírá místo a mám ji nanic - prodala jsem ho za celých 500,– Kč :zed: :zed: :zed:
Korbičku jsem neprodala ani za 750,– Kč takže smůla!
Zkusm prodat na jaro sporťák s korbičkou aspoň za 2 tis. a to budu moooooc ráda, když za to dostanu :-?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >